Şimdi Ara

Akşama kadar okul...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun saat 7.40 tan akşam 5.20 ye kadar okul var. 9 ders atölye 1 ders edebiyat 1 ders rehberlik 1 ders beden. akşama kadar ne yapacağım ya.

• Bugün akşama kadar olduğuna göre bundan önceki 5 ay boyuncada bu günler akşama kadardı... Yeni mi farkettin acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Bugün akşama kadar olduğuna göre bundan önceki 5 ay boyuncada bu günler akşama kadardı... Yeni mi farkettin acaba?

o zamanlar alışmıştım. bu dönem okul başladığından beri perşembeleri öğleden sonra girmiyorum. ne yapacağımı şaşırdım bir an.
  • benim 8-30 17-30
  • bizimde vardı. hangi bölümsün bilmiyorum ama ben bilgisayardım. bütün gün makara yapardık, oyun oynardık. en sevdiğim günlerdendi atölye günleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

bizimde vardı. hangi bölümsün bilmiyorum ama ben bilgisayardım. bütün gün makara yapardık, oyun oynardık. en sevdiğim günlerdendi atölye günleri.

elektrik bölümü endüstriyel bakım onarım dalındayım ama hocamız ciddi ciddi birşey bilmiyor. dedim ya girmiyorum perşembe günleri öğleden sonra. gecen hafta devre yapmaya çalışmışlar. bizim hoca da gitmiş başka hocalara sormuş nasıl yapılıyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalFortress

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

bizimde vardı. hangi bölümsün bilmiyorum ama ben bilgisayardım. bütün gün makara yapardık, oyun oynardık. en sevdiğim günlerdendi atölye günleri.

elektrik bölümü endüstriyel bakım onarım dalındayım ama hocamız ciddi ciddi birşey bilmiyor. dedim ya girmiyorum perşembe günleri öğleden sonra. gecen hafta devre yapmaya çalışmışlar. bizim hoca da gitmiş başka hocalara sormuş nasıl yapılıyor diye.

Harbi mi ya? Öyle kişilerin öğretmen olmaya hakkı var mı?

• Şuan yoldayım bugün 8.30-15.35 Anadolu Lisesi.
  • benim hergün 08:00 16:00 ben ne yapaym .d
  • Læ ben ilkokuldan sonra Anadolu lisesi sınavına giren son nesildenim. İlkokulda 4saat gidiyordum okula bir de okul evin dibiydi. Kazandım Sinavi bir başladı okul, sabah 7.30 da evden çıkıyordum aksam 17.30da eve geliyordum hergüne ağlıyordum bir de. Yas 11di daha o zamanlar. :D
  • AÖL'ler napsın bugün 08:10-16:25
  • 13.00 - 19.30
  • biz napalım 12:50 17:20
  • Hahahahahaha hahah.Bu ne yahu sizin okulda adam mı "..." :) (bu arada ... küfür değildir bir espridir anlayan anladı)
    Neyse işte harbiden napıyorsunuz onca saat insan ölür yazık size yazıkk ne günlere kaldınız.Bizim okul 13.00 giriş 17.30 çıkış.
  • biz ne yapak ? yarın 7:30 17:00 eve geLiş 2 saat yol
  • Yarın da 7.30 dan yine 18.05 e kadar. ama bugun ilk defa çok iyi geçti. hocayla birlikte Türk sanat müziği dinledik.
  • hocam bence değerini bil.Ne güzel mis gibi atölye.Tabi senin alanını bilmem ama bilgisayar okuyanlar için kebap misali...
  • Siz hele bir mezun olup işe girinde sabahtan akşama kadar üstleriniz sizin canınıza ot tıkayınca göreyim ben sizi
  • bzi 7 de başlıyorduk 10 ders atolyedeydik saat 5-6 gibi çıkıyorduk ya bize ne demeli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.