Şimdi Ara

Akşam dişçiye gideceğim :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kanal tedavisine başlayacak, korkuyorum. Önerisi olan var mı?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kolaylık versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O acıyı hatırlattın bana

• Dişlerin böyle mi

• korkma bende geçen sene yaptım
  • korkma la hiç acımıyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterBosh

Kanal tedavisine başlayacak, korkuyorum. Önerisi olan var mı?

daha yeni yaptırdım. şunu diyeyim sadece bir kere gitmekle bitmiyor birkaç gün daha gitmen lazım bitmesi için. bazen cidden acıtıyor insanın kanına dokunuyor o alet
  • Iğneden sonrasını hissetmiyorsun

• BetterBosh B kullanıcısına yanıt
    Dostum herkes acımıyo acımıyo diyor ama bir kere dişin içini temizlerken acayip sızlıyo gözlerinden yaş gelicek ama ağzını kıpırdatamıcaksın.Ayrıca çürüğü temizleyince iğne gibi bişeyle dişin içinden damağına baskı yapıp sinirleri kopartıyo ordada 5 -10 tane saç telini aynı anda çeker gibi çenenden ağrı gelicek bunun haricinde hiçbir zorluğu yok acımıyo yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

korkma la hiç acımıyo

gayler acı hissetmezmiş sürekli arkadan aldıkları için.. minibüste arkadan para aldıkları için
  • Yaptırdığın doktora bağlı. Ben 2 kere narkoz vurdurdum çenemi hissetmedim.Sadece burnuna gelen yanık kokusu kötü o kadar.2.seansa zaten narkoz gerekmiyor.Ben gitmeden önce korkudan hasta olmuştum.Abdest alıp gittim düşün o derece

• bu konuda 4 kere deneyim sahibiyim toplam 4 dişim kanal tedavili ve sana sadece şunu diyorum dürüst olmak gerekirse allah kolaylık versin o acıyı hissettiğinde farklı şeyler düşünmeye bak bi nebze iyi gelicektir:)
  • Yanıt yazan herkese teşekkürler. İlk seansım bitti. Uyuşturma süresi dahil 30 dk sürmedi bile. Hiç canım yanmadı, sadece doktorumun dediği gibi bir iğne yaparken yanma oldu o kadar... Sinirleri alıyorum dedi falan... Pamuk koydu, perşembe yine gideceğim. Kanal tedavisi yapması kolay bir dişmiş benimkisi, az sinir varmış hemen öne yakın. Arkalardaki dişlerin kanal tedavisi daha uzun sürüyormuş sinir sayısından dolayı.

Bakalım ağrı olacak mı uyuşukluk geçince...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 7 Ocak 2014; 20:25:33 >
  • Bende kanal tedavisi oldum ve hiçbirşey olmuyor. Korma boş yere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.