Şimdi Ara

Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
7.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
211 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi CHP'li alıyormuş? Hadi alıyor diyelim, CHP din iman kasıp mı oy istiyor? Kuran'da liyakat için çok açık emir var, niye uygulamıyor AKP?

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    Evet doğru dün ki üyeyim de ne farkeder ki?
    Sen Yazdığım mesajın içeriğini değil de hala aynı tartışmayı sürdürdükten sonra...
    Konu başlığına bakıyorum yazılanlara bakıyorum adam konuyu kendi üzerinden trolluyor herkeste buna alet oluyor. Yani adam amacına ulaşıyor.
    Eski üye böyle olunuyor ise daha geniş görüşlü yeni üyeler lazım bu foruma galiba.
    Yoksa bir ülke meselesini bir adamın mesajı ile kaynatana balıklama alet olununca böyle de çöplük oluyor her başlık.
    Bende diyorum bu forum nasıl böyle olup tutuluyor?
    Demek ki eski üyeler sayesindeymiş...
    Böyle devam helal size...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

millet acliktan intihar ederken bukadar bikac maas alanlari savunan akp oy verenleri nekadar muslumanki

Kendilerine sorsan Müslümanlık konusunda mangalda kül bırakmazlar, hatta yetmez, seni beni kafir ilan ederler. Münafıklığın nirvanası yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selocanq S kullanıcısına yanıt

Herif zaten troll ve hesapta yan hesap bunu yeni mi farkettin? Bunun gibi onlarca konu açılıyor onların altına yazan tek bir akp'li gördün mü? Haftada bir kere böyle konu açılıyor.

• Etik açıdan yapılan davranışın savunulacak bir yanı yok lakin günümüzde de gerçek anlamda bir kurum ya da makama layığı ile gelecek insan sayısı da çok az. Artık bunu kabul etmemiz gerekiyor. Bahsi geçen yerlerde birden fazla maaş alan insanların niteliksel yapısı da bu durumu eleştiren insanların iki katından daha fazlası olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Hoş gerçi, şu durumu doğru bulmayan insanlara da aynı fırsatı sunsalar eminim geri çevirmezlerdi. Ülkenin durumu ortada, yarısından fazlası asgari ücretle için debelenir dururken birkaç yerden maaş alınmasını alanların eliyle geri çevirmesini beklemek, en hafif ifade ile saflıktır. Bu sebeple yorum yaparken biraz olsun sağduyulu davranmak gerektiğine inanıyorum. ,

Sorarsan memlekette torpilden adam kayırmadan yana şikayetçi olmayan yok ama bunları bulup da kullanmayanı görmedim bu zamana kadar. İşsizlik ve asgari ücret ise biraz kişilerin bireysel hatalarından kaynaklanıyor, kısmen de küresel konjektür gereğince insanların iş ve emek gücüne katılımının değersizleşmesinden ibaret. Bundan 10 sene sonra işsizlik daha da yüksek olacak mesela, bu son derece normal. Çalışanlar da bugünden daha az alım gücüne sahip olacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: akıncı017

Birden fazla kamu kurumundan maaş alıyorsa haklısın kardeş ama

kamudan bir maaş diğerleri özel sektör ise seni ilgilendirmez ve insanlara iftira atma günahı büyük.

Ulan ne özel sektörü

Hepsi kamu kurumu bizim vergilerimiz

Özel sektörmus at yalanı **k*i*ler inanani

TT, Turkcell,bankalar, hepsi varlık fonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek bunlar olmasa etin fiyatı 20 lira, bir ev 100 bin lira, ortalama bir aracın fiyatı 20 bin lira olacaktı. Türkiye gelişiyor ama bunlara gelişiyor.

• AKP'liler deyince bende 20 milyon kişinin aldığı maaşları tek tek listeleyecek sandım konuyu açan elemanın. Benim abim AKP'li ve sadece bir yerden maaş alıyor. Ya benim abim AKP'li değil, yada konuyu açan kişi tek haneli iq değeri ile algı kasıyor.

• Bizim paralar bunlara gidiyor işte.Ak mandalara

• ezanları susturamayacaksınız

• Restoranda bulaşık yikayamayacak adamlari savunan troller sürüsü dolusmus yine... Güzel bir troll avi konusu olmus. Emegi gecenlere saygılar...

Ülkede yolunda giden hicbir sey yok. Ekonomi b.k olmuş. Egitim desen yerde sürünüyor. Medya yandaş olmasina ragmen hergun yolsuzluk ve torpil haberlerini okuyoruz. Buna ragmen bu adamlar ustun zeka yani öyle mi? Ulan varya... Küfrederdim de 15 yillik hesabımı yakmak istemiyorum. O kadar bile degerli değilsiniz gozumde...

Tez zamanda çocuk gibi ağlaya ağlaya korkarak yargi onunde hesap vermeniz dileğiyle. Tabii tum yandas trollerinizle...

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ne saçma bir konu ileri vasıflı insanlar herzaman bu hayatı daha konforlu yaşar alışmaya bakın vahşi kapitalizim babanızın oğlunuda geçirseniz değişmiycek .

asgari ücrete üniversite mezunu dediğinde genelde gördüğüm aöf ve anadolu kenar köşe üni dandik bölüm mezunları oda başlangıc maaşları, çok yüksek maaş istiyorsanız adam akıllı kalifiyeli üniverste bitirin master yapın ozaman tutan yok, adam dandik aöf bitiriyor masa başı yatış yüksek maaşlı iş arıyor bu ülkede gözümle görmesem inancam.

Sende haklısın kardeş.

Aldığın bir maaşı bizle paylaş bizde az ileri vasıflı olalım.

Maaş ile oluyor ya ileri vasıflı olmak.

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Sunexpressten aldığı maaş ile senin verginin ne ilgisi var? Sunexpress luftansa tk ortaklı bir havayolu şirketi. Buradan alacağı maaş kimseyi bağlamaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adamlar sağlı sollu milletin vergisini sömürdüler, ama vatandaşa hizmet sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

AKP'liler deyince bende 20 milyon kişinin aldığı maaşları tek tek listeleyecek sandım konuyu açan elemanın. Benim abim AKP'li ve sadece bir yerden maaş alıyor. Ya benim abim AKP'li değil, yada konuyu açan kişi tek haneli iq değeri ile algı kasıyor.

İki üç maaş alan akp’liler ifadesi “her akp’li iki üç maaş alır” anlamına gelmez. Dokuzuncu sınıfta mantıksal önermeleri biraz öğrensen bu yazdıklarının ne kadar manasız olduğunu, bilgisizlikten kaynaklandığını anlardın.

Paranın paylaşımı endeksinde gelişmiş ülkelere göre gayet kötüyüz. Onları geçtim Yunanistan’a karşı bile kötüyüz. Battı diye alay ettiğiniz Yunanistan’da emekli maaşı 1000 euro. Edirne’ye geçtiklerinde bozuk paralarıyla felekten bir gün geçirebiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 19 Haziran 2021; 12:55:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ademtrn7

Sunexpressten aldığı maaş ile senin verginin ne ilgisi var? Sunexpress luftansa tk ortaklı bir havayolu şirketi. Buradan alacağı maaş kimseyi bağlamaz.

Kamudan niye maaş alıyor o zaman? Kamuda çalışma saatleri belli ve nettir. Demekki bu herif kamudan işine gelmiyor. Tıpkı seçimlerden sonra ortaya çıkan belediyeye gelmeyip de maaş alan tipler gibi? Bir kamu görevlisi nasıl oluyorda özel şirkette de çalışabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Kamuda çalışan nasıl özelde de çalışabiliyor.

Türkiyede adam mı kalmadı da, birden fazla göreve atanabiliyor.

Bazen hayret ediyorum şu mantığınıza.

Alıntıları Göster

Bakan yardımcısı memur değil

• üzerizmize bindirlen vergi yükleri bu akp'lileri beslemek için işte. bunlardan daha çok var. haram zıkkım olsun...

• Bal tutan parmağını yalar diye bir Atasozü var secimi kaybedince neyi tutarlar artık bilemem  

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.