Şimdi Ara

Akpli Vekillerin Bedelli Askerlik Parasını Millet Ödedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
8.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tersten gidelim bana yasaya aykırı diyon ya bu olay hangi yasa hangi madde göster o zaman ?

Muhalefet bunu bilmiyor mu sanıyon yasaya haykırı olup olmadığını. yasaya aykırı olsa verirler mahkemeye parayı alıralr geri rezil ederler AKP'li vekilleri. Ama su bulansız ortalık karışsın diye at yalanı bulunur inananı kafasında herkes. Eğer açık seçik bir madde varsa versinler mahkemeye alsınlar parayı geri BANANE... Ama ben yasal olarak alamıyacaklarını söylüyorum diğer örneklerden giderek.

CHP'li vekiller böyle bir yasa görecek ve yasa maddesini yazmayacak söylemeyecek öyle mi sanıyon ? Varsayım üstünden konuşuyorlar gene. Bıktım artık bu tarz muhalif hareketlerden. Kesin birşey varsa kanıtlasınlar versinler mahkemeye olay sonuçlansın bizde görek. Hatta sami iseler bütün bu tarz üstte saydıklarım gibi olanalrda maaş alamasın onun içinde bir önerge versinler.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Sorduğum sorulara hiçbir şekilde cevap veremiyorsun. Gördüğüm en başarısız trollsün. 7146 sayılı kanunu aç oku. Mecliste konuşmaları mahkemeye vermelerine engel mi? Sadece mahkemeye vermiş olsalar bizim nasıl haberimiz olacak? Bunun hesabını kürsüde sormaları için milletvekili sıfatıyla o mecliste bulunuyorlar. Hem mahkemeye verip hem de mecliste konuşabilirler. Sana neyse neden bu kadar konuşuyorsun? Madem fanatiği olduğun siyasetçilerin yasalara uymamaları ve haksız kazanç elde seni ırgalamıyor, anlıyorum da onları avukatlığına neden bu kadar meraklısın? Muhalefet iftira atıyorsa devletin tamamına hakim olan iktidar kendini çok rahat savunabilir, onları korumak sana mı düştü de iktidarı eleştiren her türlü konunun altına onları canhıraş savunmak için koşuyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 11 Aralık 2020; 18:46:41 >
  • BOŞ MUHABBET PEŞİNDESİNİZ ÇÜNKÜ...

Olmayan şeyleri olmuş gibi göstererek yalan ile iftira ile ALGI ile olmuyor işte bu siteset 18 yıldır insanlar bıktı artık. Yalancı çobana dönüyor sonra CHP böyle yapa yapa halk haa gene yalan söylüyorlar diyor dinlemiyor.

Şu işleri kesin kanıtlı belgeli bilgili yapsınlar madem doğru yapıyorsalarda bizde görelim hak verelim. Çok zor değil. Haber içeriğine bak hangi sitede olursa olsun şu madde şu kanuna göre yanlış yapmışlar hak ihlali var deseler ya madem. Mahkemeye verdik deseler ya madem ? Boş boş salla salla geç oluyor böyle olunca. Ülkeyi kurtardık sanıyor senin gibilerde burda.

Ben bu ülkede KALİTELİ MUHALEFET OLSUN İSTİYORUM. Her olayı bodoslama kötüleyen her yapılan yanlış sabah akşam ne derseler tam tersini söyleyecez anlayışına karşıyım. BIKTIK ARTIK ya Kaliteli muhalefet bizimde hakkımız değil mi ülkecek ? Neden Hep boş muhabbetler yalan yanlış bilgi üstünden KESİN KANITLI BELGELİ BİLGİLİ olaylar üstünden dönmüyor siyaset ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

Sorduğum sorulara hiçbir şekilde cevap veremiyorsun. Gördüğüm en başarısız trollsün. 7146 sayılı kanunu aç oku. Mecliste konuşmaları mahkemeye vermelerine engel mi? Sadece mahkemeye vermiş olsalar bizim nasıl haberimiz olacak? Bunun hesabını kürsüde sormaları için milletvekili sıfatıyla o mecliste bulunuyorlar. Hem mahkemeye verip hem de mecliste konuşabilirler. Sana neyse neden bu kadar konuşuyorsun? Madem fanatiği olduğun siyasetçilerin yasalara uymamaları ve haksız kazanç elde seni ırgalamıyor, anlıyorum da onları avukatlığına neden bu kadar meraklısın? Muhalefet iftira atıyorsa devletin tamamına hakim olan iktidar kendini çok rahat savunabilir, onları korumak sana mı düştü de iktidarı eleştiren her türlü konunun altına onları canhıraş savunmak için koşuyorsun?

"Sorduğum sorulara hiçbir şekilde cevap veremiyorsun."

Bu adamdan cevap alamazsın, sürekli boş yapar başka birşey yapmaz. Forumun en ağır trollerinden kendisi. Adama diyorum ki bak ben ekremi de chp yide eleştirebiliyorum, gel sende 1 tane akp eleştirisi yap, bana 10 kere cevap yazan adam o dakikadan sonra 1 cevap bile yazmadı. Çünkü yazarsa amirleri görüp mamasını kesecek. Bu adamı kesinlikle ciddiye almayın.

Sen mi karar veriyorsun boş mu dolu mu olduğuna?

Mahkemeye versinler kartı çoktan eskidi artık haberin olsun. Zira sizin partinin seçmenleri bile yargıya güvenmiyor. O yüzden mahkemeler asla yanılmazmış, taraflı davranmazmış gibi ön kabuller hiçbir anlam ifade etmiyor.

Kaliteli bir muhalefet olsun istemiyorsun. Eğer istiyor olsaydın kendin muhalif olurdun, hiç değilse iktidara bazı eleştiriler yapardın. Ama AKP iktidarını asla eleştirmedin. Dolayısıyla kaliteli muhalefet istediğini söylemen kesinlikle yalan. Sen hiç muhalefet olmasın istiyorsun. Muhaliflerin açtığı her konuya atlayıp alakasız argümanlarla iktidarı canhıraş savunup muhalefete her fırsatta çamur atma şeklinde özetlenebilecek yoğun çabaların senin yalan söylediğini gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 11 Aralık 2020; 19:24:37 >
  • Daha başarısız troll gördüğümü hatırlamıyorum.

• Muhalefet yasayı kanunu madem varsa çatır çatır uygulayacak ve madem haksız para alan vekil var. Bu parayı alacak ve belgesini genel kurulda yayınlayacak. Bakın bu milletin kör kuruşunun bile peşine düşüyoruz bu 3 vekilin 25 bin TL den 75 bin TL meclise gelmeden aldıkları parayı çatır çatır geri aldık ve HAZİNEYE teslim ettik diyecekler madem haklılar. Böyle boş laflarla boş edebilyatla olmuyor.

Ama yok laf kalabalığını yap 1 hafta sonra bu konu unutulsun gitsin ile olmuyor işte İNANDIRICI OLAMIYOR MUHALEFET SONRA.

Gene yalan söylediler heralde deyip geçiyor insanlar.

KALİTELİ VE SONUÇ ODAKLI MUHALEFET İSTİYORUM BNE ÜLKEDE... Laf olsun torba dolsun elimizde belge yok bilgi yok ama at ortaya yalanı nede olsa inanan yüzde 20 lik kitle var ile olmuyor bu işler.

• Şimdi burada yazanlar hiç boşuna yazmasın yalandan, milletvekili dedin mi hepsi yiyor yemeyen var mı? adamların her şeyi beleş maaş alsa ne olur almasa ne olur, sanki bir şeye para veriyorlarmış gibi birde yazmışsınız..

• Mahkemenin kesinlikle doğru ve tarafsız karar vereceğine kendin bile inanmıyorsun, senin partinin seçmenleri bile inanmıyor ama bunu CHP'den talep ediyorsun.

Yalan söylemeye devam ediyorsun. Kaliteli muhalefet isteyen kişi asla ve asla iktidarı eleştirmemezlik yapmaz. Kaliteli muhalefet isteyen kişiler benim gibi olur. İktidarı eleştirir ama muhalefeti yeterli bulmaz. Senin gibiler ise muhalefetin olmasını asla istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 11 Aralık 2020; 19:43:38 >
  • "Haram zıkkım olsun inşallah, burunlarından gelsin..." demek dışında daha isabetli ve mantıklı bir söz olup olmadığı konusunda kararsızım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim vergiler bu arkadaşlara gidiyor:D

yargılanmaları icin cogunluk lazım o da muhalefette yok.

• ne tesaduftur ki 3 mılletvekılı de aynı yere cıkmıs askerlıgı

• konsar K kullanıcısına yanıt

Ne yargılanması hocam ya.

Kanuna aykırı para ödemesi varsa parayı kanunen alırsın diyorum ben mahkeme kararıyla. Adamlara fazladan para yattıysa adamların suçu ney. Sen şimdi Üniversite öğrencisi olsan ve sana okulu dondurduğun halde burs yatmaya devam etse sen suçlu mu oluyon. Adamları ne bağlar sanki gidip bize para verin demişler ve parayı zorla almışlar gibi konuşuyorsun. Oldu olacak Yüce divanda yargılansınlar :)

• kardesim bildirmen lazım. mesala ornek verıyım ac oku gss yi.normal sartlarda gss ile yesılkartlısın dıyelım sonra durumun duzeldi ama sen halen yesılkartlısın eger anlasılırsa gerıye donuk bıle alırlar.

• Hesap vereceklerini sanmıyorum. Hepsinin yargı karşısına çıkacağı günleri görmeyi hayatta her şeyden çok istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yasal veya değil.. öyle veya böyle ödedik diyelim adamların bedelli askerlik parasını. yahu alt tarafı bedelli askerlik parası, devede kulak gibi bir şey değil mi bu ?

şehir hastanelerinin, duple yolların, köprülerin, yazlık ve kışlık sarayların masraflarını ve hatta bir takım iktidara yakın sanatçıların verdikleri konserlerin bile parasını ödüyoruz bu mu koyacak bize..

kusura bakmayın ama şemsiyeyi bu saatten sonra da açmanın bi anlamı yok  

• Alıntı

metni:
    TBMM Başkanvekili AKP'li Sadi Bilgiç, üç milletvekilinin askere gittiğini bilmediklerini savunup, “Nereden bilinecek, vekillere çip mi takalım?” diye sordu.

Seçime kadar gelmeseler haberleri olmayacak heralde

• Sizin verginizle mi ödendi sanki benim vergimle ödendi yakışır vekilime

Ozkancigim askere gidince nasil parayi aliyorlar ? O kismi anlayamadim. Aktroller mi aliyor ne parasini bagislamislar ? Bende zamaninda akgenclik kollarina uye olsaydim simdi kpss kasmak zorunda kalmazdim vardi 1-2 arkadas oyle belediyeye giren. Imkanin varsa kullanacan dusunme millet ne der ne dusunur gunah diye.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.