Şimdi Ara

Akpli Değilim Ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Akpli değilim ama akpli de değilim.

harbi dolara noluyo yauv?

Hep Amarıga yapıyo mrdsm.

• Oylar APDA' ya Akpli Değilim Ama Akpli Değilim Ama 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 8 Ağustos 2020; 14:34:2 >
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Çok yaşa APDA!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akpli Değilim Ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümetten yana sıkıntı yok ama dış güçler ülkeyi kötü yönetiyor.

• iamburak kullanıcısına yanıt
    Tabi canım hep onlar yabıyo

• Zaten onlar gerçekten de partili sayılmazlar ki, paralı asker hepsi. Partili olmak bir formalite.

Yarın düzen değişse, hepsi inkar edecekler ve birbirlerini tanımayacaklar.

• geçin dalganızı anlamıyorsunuz ülkeye zarar veren dış güçlerdir sayın hünkarımız Suriye fatihi reis-i cumhur recep tayyip erdoğan bu dış güçlere karşı savaşıyor ama %30 cehape kesimi bunu bir türlü anlamıyor muhalif olacağınıza destek olun bre gafiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 8 Ağustos 2020; 14:56:44 >
  • Ne olacak ülkeyi sattı soğana çevirdi , 60 yıllık birikimimizi Suriyelilere yedirdi 50 milyar dolar

AKP'nin il ilçe başkanlıkları ve tüm teşkilatına yandaşlara yedirilen paralar ile orta büyüklükte bir ülke geçinirdi

Kısaca elinde ne varsa propaganda , torpil , kayırma yedirme ve alt yapıya bastı ki koltukta kalsın ama oda bir yere kadar Türkiye'yi sonunda batırdı siyasal İslam zihniyeti

Bundan 10 sene önce yurtdışından 400 Euro'luk ürünleri bile alabiliyordum , şuan vergisi ile 472 Euro 4000 TL yapıyor al sana alım gücü nerede 2.60 TL lik euro? Şahlanıyormuyuz

• Çünkü çaldılar

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Hem çalıyo hem yabıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Hükümetten yana sıkıntı yok ama dış güçler ülkeyi kötü yönetiyor.

Ülkeyi dış güçler yönetiyorsa doğru.

• şimdi size her şeyi kenara koyarak bir soru soracağım bana mantıklı bir açıklamasını yapabilenin elini öperim.

1 papuayenigine parası nasıl 2 tl olabilir?

bizden daha mı büyük bir ülke? üretim kapasitesi çok mu büyük? sanayisi vb ticari neyi varda bizim paramızdan daha değerli olabiliyor?

evet çok kötü yönetiliyor ekonomi bunda hem fikirim, ayrıca devlette çok büyük bir israf var buna da amenna. Ama bana kimse tl nin papuayenigine parasından daha değersiz oludğunu mantıklı bir şekilde açıklayamaz.

emin olun şu an dış politikada 30 yıl öncenin pısırık güçsüz ülkesi olsaydık her şekilde dolar 2-3 tl bandında olurdu. Biraz mantıklı düşünün sonuç sizi buraya götürecektir.

• MetronoM M kullanıcısına yanıt
    Papua Gine Kinası, Avustralya para birimine endeksli. Ben Akp'nin ekomomide kötü olduğunu düşünüyorum ama savunma sanayine bu kadar önem vermeseydik tepemzie binerlerdi. Görüyorsun navtex ilan ettik.

• quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Papua Gine Kinası, Avustralya para birimine endeksli. Ben Akp'nin ekomomide kötü olduğunu düşünüyorum ama savunma sanayine bu kadar önem vermeseydik tepemzie binerlerdi. Görüyorsun navtex ilan ettik.

Hocam ben zaten akpnin hele ki 2008-2009 dan beri beton ekonomisine dayalı yandaşı zengin etme politikasına hep karşı çıktım. Bunda hem fikiriz, ama şu an cidden dediğin gibi güçsüz olsaydık çoktan tepemize binmişlerdi.

Mesela ukrayna kırım ilhakı=rusya

gürcistan saldırısı=rusya

libya saldırısı=fransa+NATO

ırak afganistan saldırısı=ABD

demek ki neymiş, güçsüz kalırsan seni yerler hocam...

her şeyi geçtim hiç değilse tarıma önem verilip insanların gıdaya erişimini kolaylaştırsalar başka bir şey istemiyor artık insanlar. Artık geçim mücadelesi değil, hayatta kalma savaşı veriyor insanlarımız!

Evet aynen öyle halk zorlanıyor. Çok kötü de değiliz ama halk zorlanıyor yine de, doğalgaz ve petrolü bulunca ekonomimiz rahatlayacak.

• quote:

Evet aynen öyle halk zorlanıyor. Çok kötü de değiliz ama halk zorlanıyor yine de, doğalgaz ve petrolü bulunca ekonomimiz rahatlayacak.

Sadece o değil. Zamanın teknolojisine uyum göstermeyip yeni teknolojiler üretmezsen hiç bir şey yapamazsın. Daha çok yolumuz var.

Ama en büyük dış ticaret açığımız enerjide olduğundan umarım en kısa zamanda doğu akdenizdeki aramalarımız müspet sonuç verir.

Zaten elektrikli araçlar deneniyor ancak fosil yakıtların 20-30 senesi var. Nükleer enerji bize şart.

• quote:

Zaten elektrikli araçlar deneniyor ancak fosil yakıtların 20-30 senesi var. Nükleer enerji bize şart.

şu an zaten bu konuda ciddi yatırımlar, ilişkiler var.

Sevmesemde rusya ile var ki en ciddisi pakistan ile yürüyen büyük bir ortaklık var.

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

Bu ülkeyi yönetenler inşallah ileride Türk adaleti önünde yargılanacaklardır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.