Şimdi Ara

AKPli Belediyelerin bıraktıkları borç 'yok artık' dedirtti! Tam 90.000.000.000.000.000 Eski TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
8.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski değil yeni parayla da kat trilyon bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

1 milyonun ustune 6 adet (hadi koyim onu da anlamazsin yoksa kapasiten beni suphelendiriyor ) 000.000 koy

bir de 1 milyarin ustune 6 adet (hadi bunu da terkar koyim onu da anlamazsin yoksa kapasiten beni suphelendiriyor ) 000.000 koy

bana ne cikiyor sonuc acikla akpli.

tipik bir akpli IQ olcme sinavi gibi dusun

Alıntıları Göster
    Akpli deme Ben vatanseverim takım tutar gibi parti tutmam bu iş futbol değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni usul ile yazsanız....
    Konuyu açarken kalibm duracaktı.

• bu paraların üzerine daha IMF'den aldıklarımız var daha..

hesap edin artık...
  • 90.000.000.000.000.000 TL borç sallamasyon gibi geldi zira Türkiye'nin yıllık bütçesinden bile fazla. Belediyeler yıllık bütçeden fazla nasıl borçlanabilir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

90.000.000.000.000.000 TL borç sallamasyon gibi geldi zira Türkiye'nin yıllık bütçesinden bile fazla. Belediyeler yıllık bütçeden fazla nasıl borçlanabilir ki?
    YTL vurunca 90.000.000.000 yapiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

YTL vurunca 90.000.000.000 yapiyor.

Alıntıları Göster
    YTL 2006 yılında bitti; TL'ye geçtik. 14 yıl önceki ifadeyi kullanıyorsun yani, neden?
  • bu elemanın da youtube clickbaitlerinden farkı yok zaten, kafa olarakta 2006'da kalmış. başlığa bak
  • Madem ankara o kadar borçlu, Mansur niye borçları ödemek yerine heykele para harcıyor?
  • Ardahan nereden baksan yılın 8 -9 ayı soğuk kalan aylarda yağmur ve kısmen güneşli en çok göç veren en az nufuslu illerin başında 30 sene sonra gittim babamla ,babam dedi ki : olan yerleri okul işletme vb gibi yerleri nüfus olmadığından kapatılmış askeri yerlerde kaydırılinca işletmeler kapatmaya başlamışlar .şimdi kısaca sormam gereken şey şu 57 milyon TL borç ile ne yapılmış çok merak ediyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: cuara86

Ardahan nereden baksan yılın 8 -9 ayı soğuk kalan aylarda yağmur ve kısmen güneşli en çok göç veren en az nufuslu illerin başında 30 sene sonra gittim babamla ,babam dedi ki : olan yerleri okul işletme vb gibi yerleri nüfus olmadığından kapatılmış askeri yerlerde kaydırılinca işletmeler kapatmaya başlamışlar .şimdi kısaca sormam gereken şey şu 57 milyon TL borç ile ne yapılmış çok merak ediyorum ...
    57 milyon, eski para ile yazalim da 40 yas ustu anlasin

57.000.000.000.000... trilyon...

• Akp tamamen bitse bile pisliklerini yıllar boyu yaşamaya devam edeceğiz. Ama hep birlikte hepsini atlatacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluedevil866 B kullanıcısına yanıt
    Bu yoruma 37 beğeni?

• quote:

Orijinalden alıntı: GarçonBlanc

Bu yoruma 37 beğeni?
    Hangi?

• bluedevil866 B kullanıcısına yanıt
    Aaa alıntılamamışım ama senin yorumun olduğunu fark etseydim, ciddiye almazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GarçonBlanc

Aaa alıntılamamışım ama senin yorumun olduğunu fark etseydim, ciddiye almazdım.
    hangi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu elemanın da youtube clickbaitlerinden farkı yok zaten, kafa olarakta 2006'da kalmış. başlığa bak
    degistiririz. dert etme.
  • Aga milyonda degil milyar vay be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lannnn mafya bile haraç kestiği adamı koruyor , bunlar adamin icinden geciyor

• At yalanı seveyim inananı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.