Şimdi Ara

Akpli arkadaşlarım muhalefete oy vermezse ilişkiyi kesiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çevremde ailesi tayyipçi olan yeni 18 yaşına girmiş bir sürü arkadaşım var oy verirken video çekmezsen seninle alakyı keserim dedim .

pek çoğu senin canın sağ olsun veririz diğerlerine verdik de ne oldu dedi bakalım hangileri gerçek dost göreceğiz .

• Boyle fanatik ideolojik olan kişilerin gercek arkadaşları olmayacağı gibi çevresine de zarar verir. Normal bir insan bunu yapmaz zaten. Belliki psikolojik sorunların var. Bunu yapan partizanlık ugruna anne babasını da siler. Anne babasına saygısı olmayanın devletine milletine hiç saygısı olmaz. Allah ıslah etsin diyelim.
    Benim ateistlerle bir sorunum yok. Ailem ateist olabilir, Yahudi olabilir, Hıristiyan olabilir. Başım gözüm üstüne. Hırsız, vatan haini, çocuk tecavüzcüsü, terör destekçisi ise gerekeni kendim yaparım. Çok şükür ailem de oy verirken, kimin terörist olup olmadığını bilerek oy veriyorlar.

Ensar vakfı;

bekir bozdağ: 'Küçüğün rızası var'

sema ramazanoğlu: "Buna bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz. Biz Ensar Vakfı’nı da tanıyoruz, hizmetlerini de takdir ediyoruz'' - 45 çocuğa tecavüz edilen bir vakıf için söylüyor bu lafları.

Tecavüzcü imamları, şeyhleri savunan tek parti akp.
    Bunlar var ya bunlar ne kadar özgür bir ülke de yaşadıklarını görsünler. Ve bunlar diyor ülke de adalet yok ülke de özgürlük yok. heee yok yokkkk. Bir kadının iddiaları varsa bu iddiaları kanıtları ile belgeleyecek biz de o imamın tecavüzcü olduğunu öğreneceğiz ve gerekirse asılmasını bile isteyeceğiz ama iddialar ile değil. Ensar Vakfı 'nda onca insan var ama ne hikmetse suçu işleyen mahluk 80 yıl mu idi daha mı fazla cezaya çarptırılıp içeri atılıyor çünküüüüüü akp ve ensar vakfı bir günah keçisi belirlemiş birinin ipini çekmiş diğerleri de kurtulmuş demek ki sizin hayal dünyanıza göre. Var yaaaaaaa sizleri gördükçe akp nin neden iktidar olduğunu net ve net bir şekilde anlıyorum çünkü ibretliksiniz bu millete. 28 milyonu bir kere daha anlıyorum neden akp dediğini.
  • Uza bu forum senin devlete, İslami değerlere hakaret ettiklerini unutmadı nasıl hala içeride değilsin ilginç belliki yurtdışındasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Uza bu forum senin devlete, İslami değerlere hakaret ettiklerini unutmadı nasıl hala içeride değilsin ilginç belliki yurtdışındasın
    emin ol avrupada olsam ağzıma geleni söyler susman ama silivri korkusu susmamı sağlıyor ben avrupaya gideyim bayramlık ağzım nasıl açılıyor göreceksiniz
  • Keşke arkadaşın olsaymışım.

Hem AKP'ye basıp hem de seninle arkadaş olmaktan kurtulurmuşum.

1 taşta 2 kuş.
  • Daha yeni ihtiyarlar meclisinden geliyorum ( 50 yaş ve üstü kişiler ) değişen birşey yok,tüp kuyrukları vardı,yol yaptılar,millet 5 bin TL'lik telefon alıyor,şükretmesini bilmiyoruz vs vs işte. Kısacası kemik kadroda değişen birşey yok.
  • Boyle fanatik ideolojik olan kişilerin gercek arkadaşları olmayacağı gibi çevresine de zarar verir. Normal bir insan bunu yapmaz zaten. Belliki psikolojik sorunların var. Bunu yapan partizanlık ugruna anne babasını da siler. Anne babasına saygısı olmayanın devletine milletine hiç saygısı olmaz. Allah ıslah etsin diyelim.

• Ss alındı cimere şikayet edilecek
    En ağır dayakları yiyeceksin silivride

• Kusura bakma ama son derece yanlış bir yaklaşım biçimi. Teşbihte hata olmaz derler ya, seninki de pireye kızıp yorgan yakmaya benziyor. Arkadaşlarını yargılarken hangi düşünceye dayanarak oy verdiklerine yargıla. Ekonomiyi düzelteceklerine olan inancından dolayı mı oy veriyor, yoksa başka bir nedenle mi? Yanlış yaptıklarını düşünüyorsan sen doğruyu anlat. Sonuçta ilk sorgulanması gereken kişinin hangi düşünceyle o partiye oy attığıdır.
  • Hiçbir şey değişmeyecek. Aynı sonuçları göreceğiz haftaya.
  • Sen kafayi siyirmissin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sertancanluksenburg kullanıcısına yanıt

şikayete ne yazdığını ss sini atsana bi

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Daha yeni ihtiyarlar meclisinden geliyorum ( 50 yaş ve üstü kişiler ) değişen birşey yok,tüp kuyrukları vardı,yol yaptılar,millet 5 bin TL'lik telefon alıyor,şükretmesini bilmiyoruz vs vs işte. Kısacası kemik kadroda değişen birşey yok.
    Ölülerden medet mi umuyorsun.
  • Yeni 18 yaşına girmiş arkadaşların nasıl oluyor da bu zamana kadar başkasına verdikte ne oldu diyor ziyaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Yeni 18 yaşına girmiş arkadaşların nasıl oluyor da bu zamana kadar başkasına verdikte ne oldu diyor ziyaaa
    pazar günü videosunu atarım buraya yollayacak videoyu

gelecekten ümitleri yok anadoludan göç eden ailenin çocukları hepsi ben izmirdeyim aileleri tayyipçi o nedenle verdik ne oldu diyor
  • bldoy kullanıcısına yanıt
    Pazar günü arkadaşsız kalma da

Malum azınlık olmayı seversiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Pazar günü arkadaşsız kalma da

Malum azınlık olmayı seversiniz
    benim hesap listemde polonyada 500 yabancı arkadaşım var Türkler olmasa da olur avrupaya gidince bu ülkeye bir daha dönmeyeceğim zaten ben değil onlar bana muhtaç bizi de aldır diye yalvarmayı biliyorlar sonra
  • Yav çok komik bunlar çıldırıyorum
    Kendisi de 19 yaşındadır

• quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Yav çok komik bunlar çıldırıyorum
    Kendisi de 19 yaşındadır
    üniversitelere uğra bakalım %80 i türkiyeden kaçmak istiyor eğitimli gençliğin neden acaba .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Boyle fanatik ideolojik olan kişilerin gercek arkadaşları olmayacağı gibi çevresine de zarar verir. Normal bir insan bunu yapmaz zaten. Belliki psikolojik sorunların var. Bunu yapan partizanlık ugruna anne babasını da siler. Anne babasına saygısı olmayanın devletine milletine hiç saygısı olmaz. Allah ıslah etsin diyelim.
    akpye oy verse annemi - babamı da silerdim. fetöcülere, çocuk tecavüzcülerine, vatan hainlerine oy verenden aile olmaz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.