Şimdi Ara

'AKP'ye oy veren aklı başında insanları vazgeçirecek konuşma - Temel Karamollaoğlu' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
16.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cok idealist bir talep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken seçim kararı neden alındı çok merak ediyorum, samimi olarak soruyorum.

Var mı bilen? Özellikle destekleyen arkadaşlar bir açıklasın lütfen.

Ekonomi çok iyi diyen kesimin yorumunu merak ediyorum. (ama somut verilere dayanarak. öyle dış güçler vs.. değil.)
  • çoğu insan zaten vazgeçti, mesele insanların vazgeçmesi değil, mutlak güce sahip olanın gücünden vazgeçmesi, vazgeçmeyeceğini de geçmiş tecrübelerden yakın zaman yapılanlardan dolayı hepimiz gayet iyi biliyoruz
  • Vay. Bee. Memleketin geldiği noktaya baksana.

Temel Karamollaoğlunun sözlerinin bile gündem oolduğğğu ülke.

Yav arkadaş. Siyasi geçmişe bakarsınız. Ona göre bir benzeşim kurarsınız.

Erdoğan. Büyükşehir Belediye başkanlığından gelme. Sev yada sevme. Su konusu, çöp, vb konularda başarıya ulaşmayı hızlandıracak projelere imza atmış bir adam. Siyasetin içinden geliyor.

Mollaoğlu.

Onu herkes 93 teki Sivas Madımak Oteli olaylarından tanır. Sivas Belediye başkanı. Yangına körükle gitmek deyimi var ya. Onun ete kemiğe bürünmüş hali. Halkın dinlediği, sözünü uyguladığı birisi olarak olayları yatıştırmayı değil, gerilimi tırmandırarak masum insanların feci şekilde ölümüne neden olmuş, bir o kadar da masum insanların sebepsiz yere ömürlerinin çürğmesine neden olmuş kişi. Saadetin başına geçene kadar? Yok. Koca bir yok. Arada ne oldu. Bilen yok. Şimdi ise, devamını sürdürdüklerini beyan ettikleri Erbakan'ın öğrencisi olan Erdoğanı YOK etmek için her türlü toplulukla, fikirlerine bakmadan ittifak kurabilecek bir hale gelmiş.

Daha neler göreceğiz bakalım.

• Geçen seçimde muhalefetin has adamı selahattin demirtaş idi. Şimdi karamolla temel. Bakalım birdaki seçimde kim olacak? LDP falan olursa hiç şaşırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denorath -- 26 Nisan 2018; 10:52:42 >
  • Saadet partisi kurucularından sayın Necmettin Erbakan hocanın oğlu sayın Fatih Erbakan'ın bile şiddetle eleştirip kınadığı bir parti konumuna gelen saadet partisi günden güne rezilleşiyor çizgisini kaybediyor. Maalesef bunun müsebbibi koltuk sevdalısı, Tayyip Erdoğan hazımsızı, delirmiş şahsiyet temel karaŞEYTANoğlu dur. Milli görüş ismini kirletmekten başka vasfı olmayan bu şahsiyetin sözleri kin nefret kusmaktan öteye gidemedi. Sayın Erbakan hocanın kemikleri sızlıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Rica etsem beni de gençlik kollarına üye yapar mısın?

Kaç mesajdan sonra ödeme var?

Ne kadar veriyorlar? Aylık mı ödeniyor haftalık mı?

Bir de tek hesap mı açıyoruz yoksa 3-5 hesaba tek kişi mi bakıyor?
    2014 üyesiyim. Her gün kimin 5-10 tane ak parti ve erdoğan a saldırı konusu açtığına bakarsak, he bi de 100-200 + sayısını göz önünde bulundurursak, kimin paralı asker olduğu ortada.

• simonmc S kullanıcısına yanıt
    Bi kaç hafta öncesine kadar ana muhalefet sözcüleri vs. bas bas bağırıp erken seçim yapalım hodri meydan diyorlardı. Bu da ülkede bi belirsizliğe yol açtı piyasalar da bu belirsizlik yüzünden durgunlaştı. Piyasaların durgunlaşması artı dolar/tl nin sürekli yükseltilmesi şişirilmesi böyle bir çözüm gerektirdi
  • zey.dem kullanıcısına yanıt
    Yemin ederim ki akp li değilem rte yide sevmem.

Ama Rte nin yerinde bunlar olsaydı kesinlikle yine üniversite önlerinde ikna odaları olur ikna olmayanlar o kapıdan içeri alınmazlardı.

Aslında ben Erdoğan ın yerinde olsam yeminle şimdi tam tersini yapardım başlarını kapatmaları için ikna odaları koyar ikna olmayanları o okullara sokmazdım. İmam hatip lisesi dışındaki okullarında katsayısını düşürürdüm Hatta başı açıklar müslümanların olmadıgı bir ülkede okusunlar derdim. hani zamanında birisi onlar 'Arabistanda okusun ' demişti ya işte onun tam tersini söylerdim. Bakalım nasıl oluyormuş

• Akp'ye oy veren aklı başında vatandaş monkaS

• Sallayın Merali Kılıçdaroğlunu bu adama basın geçsin. Adam gibi siyaset yapan bir tek bu adam var. Merali izledikçe Bahçeliyi izliyor gibi hissediyorum. LDP seçime giremezse bu adam kaptı benim iyu yoksa LDP

• >AKP'ye oy veren

>Aklı başında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle

bir

insan

yok.
  • bu adam çok aklı başında biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

kanıtın bu fotografmı yani ? Fotoğrafta toplasan en fazla 10 bin kişi var.Bu ülkede kaç kişi var sen biliyor musun! İnan ya da inanma beni ilgilendirmez ama bazı şeyleri sorgulamak gerekli . Herkes senin gibi fanatik şekilde parti tutup tüm sorunları ve cevapsız kalmış soruları görmezden gelemiyor. Ben ne CHP li ne HDP nede tam olarak başka partiliyim.Sadece bu ülke ve bu ülke vatandaşı için en iyisini isteyen biriyim. Neden sende arada düşünüp kendi vatandaşın için yada ailen için en iyisini istemiyorsun.Neden RTE nin her dediğine harfiyen kayıtsız şartsız inaniyorsunuz.Yaptiginiz en büyük yanlış olayın ciddiyetini anlayamamanız.Ülkenin gidişatı gidişat değil ama size göre ülke çok iyi.Senin vatandaşın evine zar zor ekmek sokabilsin sen hala RTE diye tuttur olur mu öyle şey!

Alıntıları Göster
    Akşener 'e bunun 10 'da biri zor geliyor anlayana..

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Akşener 'e bunun 10 'da biri zor geliyor anlayana..

Alıntıları Göster
    Akşener istese en az 100 bin kişi hayatını kayıtsız şartsız tehlikeye atar bu neki anlayana...

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Sonra bir uyandım rüyadaymışım..Ve üstüne ıslaklık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Sonra bir uyandım rüyadaymışım..Ve üstüne ıslaklık..
    Biz meral akşenerin askerleriyiz Akşener ne derse o olur.Uçurumdan atlayın dese hiç sorgulamadan atlarız.İnşallah bir gün ülkenin başına da gelecek her şey ki iyi olacak.Bizi cehalet ve kargaşadan kurtaracak. Bu sana bir şeyler anlatmıştır umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Biz meral akşenerin askerleriyiz Akşener ne derse o olur.Uçurumdan atlayın dese hiç sorgulamadan atlarız.İnşallah bir gün ülkenin başına da gelecek her şey ki iyi olacak.Bizi cehalet ve kargaşadan kurtaracak. Bu sana bir şeyler anlatmıştır umarım

Alıntıları Göster
    Yooo chp den kopya çekmişsin o yüzden sıfır otur yerine kaldın seneye görüşürüz senle, M. Kemal 'in askerleriyiz olmuş Meral Akşener 'in askerleri aahahahaah al işte böyle seçmen böyle bir parti kafası al birini vur ötekine bir farkınız yok başa gelmek için bari bir söz bulun o ise özel özgün olsun ama o da yok kopyala / yapıştır.. Aahahahaha..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.