Şimdi Ara

AKP’ye katılan HDP’li: Cumhurbaşkanımızı rüyamda gördüm beni davet ediyordu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kartal Göz (1 mesaj) WILDBOYS (1 mesaj) Nerd Miner (1 mesaj) Surpentor (1 mesaj) Redeemertr (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> AKP’ye katılan HDP’li: Cumhurbaşkanımızı rüyamda gördüm beni davet ediyordu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1661 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hakkari'de HDP'den il genel meclis üyeliği yapan Abdullah Adıyaman, mensubu olduğu aşiret üyeleriyle birlikte AKP'ye katıldı. Adıyaman, “Sayın Cumhurbaşkanımızı iki kez rüyamda gördüm ve beni aranıza davet ediyordu” dedi.

Hakkari’de 2014-2019 yılları arasında HDP il genel meclis üyeliği yapan Abdullah Adıyaman, partisinden istifa ettikten sonra mensubu olduğu Jirki aşiretinden 100 kişi ile birlikte AKP'ye katıldı. Van İl Başkanlığı konferans salonunda düzenlenen rozet takma törenine, AKP Van İl Başkanı Kayhan Türmenoğlu, Abdullah Adıyaman ve Jirki aşireti kanaat önderi ağabeyi Necmi Adıyaman katıldı.

"CUMHURBAŞKANIMIZ RÜYAMA GİRDİ, BENİ DAVET ETTİ"

AKP Van İl Başkanı Türkmenoğlu’ndan sonra bir konuşma yapan Adıyaman, “Bundan sonraki siyasi hayatımda, Van'daki dost ve akrabalarımla Ak Parti'de Sayın Cumhurbaşkanımızın partisinde hiçbir menfaat gözetmeksizin aktif bir şekilde Ak Parti Van İl Başkanı Sayın Kayhan Türkmenoğlu ve teşkilatıyla halkımızın hizmeti için ve tamamen gönüllülük temelinde çalışma taahhüdünü huzurunuzda veriyorum” ifadesini kullandı.

“Özellikle rahmete giden aşiret lideri Mehmet Adıyaman'ın bana, oğlu olarak Ak Parti'ye katılmam tavsiyesiydi” diyen Adıyaman, “Beni Ak Parti'ye katılmama iten ikinci neden ise Sayın Cumhurbaşkanımızı iki kez rüyamda gördüm ve beni aranıza davet ediyordu. Ben bu yüzden Ak Parti'ye katıldım" açıklamasını yaptı.

https://odatv4.com/cumhurbaskanimizi-ruyamda-gordum-beni-davet-ediyordu-15102026.html

Asus VG248QE 144Hz//Amd Ryzen 3700x//Asus Tuf X570-Plus//Evga Rtx 2070 Super FTW 3 Ultra+//Corsair 16GB DDR4 3200Mhz//Corsair 960GB MP510 SSD //Western Digital Caviar Black 6GB//Thermaltake Toughpower Grand 1050W//Cooler Master Haf X 942//Logitech G710// Razer Lachesis

• Ülkenin iki belası.Tarikatlar ve aşiretler.Her ikisi de bireyselleşmeyi engelleyen,çağ dışı yapılar.Ülkenin başına örülen tüm çoraplar bu iki yapının.

+1923

Bu ülkenin en büyük düşmanı ne ABD ne Rusya ne de Çin değil, en büyük düşman yüz yıllar boyu hep aşiretler ve tarikatlar oldu.

• Binbaşı
    1945 Mesaj
    Silivriyi rüyamda gördüm dedi sanfım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Friedrich Wilhelm Nietzsche
  • Ülkenin iki belası.Tarikatlar ve aşiretler.Her ikisi de bireyselleşmeyi engelleyen,çağ dışı yapılar.Ülkenin başına örülen tüm çoraplar bu iki yapının.

kozmos beni sevmiyor

|
    |

O değilde rüyada Tayyip görmekte bambaşkaymış.

|
    |

Rüyasında bol bol yeşil görmüştür.

|
    |
    Aşiret mensubu. Rüzgar nereden eserse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 15 Ekim 2020; 21:34:8 >
    |
    |
  • Teğmen
    238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hopdediks-Dediğimdediks

Ülkenin iki belası.Tarikatlar ve aşiretler.Her ikisi de bireyselleşmeyi engelleyen,çağ dışı yapılar.Ülkenin başına örülen tüm çoraplar bu iki yapının.

+1923

Bu ülkenin en büyük düşmanı ne ABD ne Rusya ne de Çin değil, en büyük düşman yüz yıllar boyu hep aşiretler ve tarikatlar oldu.

|
    |
    12955 Mesaj
    Hayret troller hiç uğramamış. Haber içinde CHP geçseydi saniyesinde kokusunu alıp konuyu 2. sayfaya çıkarmışlardı ama AKP olunca suskunları oynuyorlar. Omurgasızlar sizi

Neyse sonuç olarak şaşırmadık, bunlar alışılmış şeyler, haber değeri yok.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 16 Ekim 2020; 11:32:15 >
    |
    |

Çocukken komşumuz vardı kamyon şöförü iyi bir insandı , beyaz tenliydi , eşi de beyaz tenli idi.Çocukları siyahiydi.
    Anneanneme eşi anlatmış , kadın hamile iken Sahabelerden Bilal-i Habeşi'yi görmüş rüyasında çocuk zenci olmuş , adını da Bilal-i Habeşi koymuşlar.
    Anne annem bunu bize mucize gibi anlatmıştı.
    Demek ki mümkün.

|
    |

Size garanti ediyorum 3 sayfa troll ler ordu şeklinde konuya saldırır etmedikleri hakaret,gönderme,ima kalmazdı...

Bakın en ufak bir troll yok konuda..

|
    |

hdp lilerin hepsi malumlara katılıyor, ne iş? malumların partisi hdplilerle doldu taştı?

yeşil lastikler gelsenize, hdpliler kimler el ele kol kola, nereden nereeyeeeee   

|
    |

tüylerim diken diken oldu. ne şanslısın abdullah abi. doğru yolu bulmuşsun rabbimin izniyle. bende reisi rüyamda gördüğümde gülerek uyanıyorum.

|
    |

Ne mutlu TÜRK'üm diyene.
  • Yarbay
    3772 Mesaj

Chp laf edenler hdp'den adam almaya başlamışlar

|
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.