Şimdi Ara

Akp’ye Haksızlık Yapılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lovecraftianism (5 mesaj) 1234Rambo (4 mesaj) Bio (2 mesaj) qqyyxx (2 mesaj) Teterboro (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (14 mesaj) Mini (9 mesaj) (7 mesaj) (3 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Kesinlikle muhalifim ama şöyle bir şey önüne gelen Akp akp yaptı deyip duruyor
    Akp öncesi bilimsellik insanlık fışkırıyordu ülkeden sanki.insanların çoğu bilinçsiz akpde suç yok
    Ulan 2000li yıllarda bile İstanbul’daki tek SSK hastanesi Göztepeydi hastane şartları berbattı
    İlaç alınamıyordu.
    99 depreminde millet Eceviti uyandırmaya kıyamamışlar yazık
    Akp her şeyi kötü yapmadı anlayın artık suç milletin cehaletinde
    Çok değil 90lar kaos ve Faili meçhul cinayetler silsileysiydi.O yüzden her şeye Akp demek yerine toplumun temel yapı taşı sorunlarına odaklanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovecraftianism -- 23 Kasım 2022; 23:7:44 >

|
    |
  • Ecevit ile dünya görüşüm taban tabana zıt ama deprem olduğunda rahatsiz olmasın diye uyandiramadiklarini nerden biliyorsun o gece Rahşan yerine seni mi yanına almıştı ?
    Bu yalanlariniz nereye varacak bilmiyorum siyasal İslamcılar. Muhafazakar biri olarak sizlerden utanıyorum. Bu yalan aynı İsmet İnönü nün asker kacagiymis yalanı ile aynı değerde bi safsata ama taraftarlarinizin zeka seviyesine bakınca inandirmakta zorlanmazsiniz durmak yok yalana iftiraya devam hadi yavrum.
  • Günlük Akpli değilim konusunuda aldık 

• Yeni bir güruh türedi: AKP'li olmayan AKP'liler.

• Akp çok uzun zamandir iktidar ve meseleleri toparlayamiyor baskasi denenmeli
  • o dönemki siyasiler haklın vergilerine ve sgk ödemelerine çöktüler çünkü.

hala da çüküyorlar 2008 de çıkan 5510 sayılı kanun sgk hakkında gençlerin geç emekliliği ve düşük maaş alması üzerine. maaş ödeme denkleminin çarpanlarını düşürdüler.

• Ecevit'e laf sokmayıda unutmamış. Ecevit'e kurban olun siz haramzadeler

• ecevitin en büyük hatası tabanını dinlememesiydi. 2000 senesinde rahmetli babam dsp ilçe başkanıydı ankarada. iş arayan bir sürü insan geliyordu. ecevit umursamadı gibi bişeydi. akapenin en büyük başarısı bu. tabanını dinledi. makarna kömür dağıttı. o yüzden bu kadar insan tutuyor akapeyi.

• Teterboro kullanıcısına yanıt

bağımlı yoksulluk yaratmak.Bunuda bak biz gidersek yetim kalırsınız.Sahipsiz kalırsınız.Kimse size bizim gibi sadaka erzak vermez diye tehdit yolu ile zorlamak.İşte ana nokta bu.Ha bu akp değil.Erbakanla başlayan bir durum.Gençlik kolları kadın kolları vs.AKP bunu kullandı.

Nede olsa tabanda aynı ama erbakan radikal bir tutum sergilediğinden bu kadar genişlemedi.AKP ise yanar döner bir vizyonla hareket ettiğinden her tarafa esneyen bir şekilde büyüdü.Şuanki diplomatik olaylara bakıyorsunuz anlayın işte.Esad'da , esed sonra tekrar esad olma yoluna gidiliyor.Darbeci sisi deniyor sonra el sıkışılıyor.Darbelerin destekçisi deniyor BAE ile anlaşma yapılıyor.Var mı böyle anlayışta parti önceden.Yarın deniz ötesindeki şeye de tekrardan kucak açarsa şaşırmam. 

İktidar için her yol mubah sonuçta.

• Hicbir siyasetci heleki yillarca Ankara Buyuksehir Belediyesinde Baskanlik yapmis herhangi bir Partili, ulkede Jelibon kaynaklari bulundu diye sevinmemisti. Eskiden Bilgiye ulasmak bigunku kadarda kolay degildi. Denmis ya yillar once cok bilimsel degillerdi diye, bugunkuler kadarda rezil olmadilar hicbirzaman
  • kılıçdaroğlu da o ssk nın müdürüydü  

neyse uyanıyorsunuz yavas yavas gunaydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 23 Kasım 2022; 21:54:5 >
  • Tüm sistemlerde rezaletler herkes görüyor ekonomi tarım falan saymıyım
    Spesifik olarak sağlık sisteminde beton hariç 1 adım öteye götürmediler.

Müteaahitlere veriyorlar paraları dev gibi hastaneler yaptırıyorlar o konuda başarılılar hizmet 0.

maalesef hastanelere düzenli gidiyorum düzenli gitmesem beni kandırabilirsiniz.

Hadi next

beton, özelleştirme, kankeytaya ihale verme, heykelde de fena sayılmazlar rabia falan arada iyi heykeller çıkarıyorlar. İyi değilde bunların potansiyelinin üstünde

Bu sektörlerde kimse ellerine su dökemez

Hee siz yinede ampülü hobi olarak savunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olurolmazşeylerrrrrrr -- 23 Kasım 2022; 22:0:5 >
  • “Suç milletin cehaletinde” demiş.
    Kendini milletten akıllı mı sanıyorsun kara cahil.
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    Yegenim buyuk basarisizligi kucuk basarisizliklami ortmeye calisiyon? Koca ulkeyi batirmislar sen hala ssk diyon. Bunlarin basarisizliklarini muhendisler bile ortemiyor, senin ssk yi batirdi soyleminmi kapatacak?
  • her muhalifim diyene inanmayın. seçimler yaklaştıkça "kesinlikle muhalifim, valla bak, kitap çarpsın ki" diyenler akın akın kompela yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 23 Kasım 2022; 22:20:45 >
  • M3lank0lik kullanıcısına yanıt
    Akp ekonominin içinden geçti şu an batırdı zaten bu cepte.
    Peki yıllardır iktidarda olanlar neden bu alt kesimi önemsemediler?Varsa yoksa burjuvazi, aristokrat kesime oynadılar açız diyen köylüye işçiye kulak tıkadılar Akp en azından yükselme döneminde alt kesime yaşamsal sağlık ve maddi destek sundu. Bunlar azımsanacak şeyler değil.
    Onca yıldır oradan oturan ve bir kere olsun geçerli bir işi olmayan kk mı bir halt yapacak Allah aşkına
    O TED kolejinde okuyan zengin bebelere ve hayatı boyunca 1 ekmek ne demek bunu bilmeyen insanlardan oy aldığına sevinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovecraftianism -- 23 Kasım 2022; 22:42:51 >
  • lovecraftianism kullanıcısına yanıt
    ekonominin içinden geçtiler, o cepte nedir ? ekonominin ırzına geçtiler, bundan büyük suç, hata, kabahat mi var? akım derken başka şey demeyi, suçluyu savunmayı bırakın acilen. seçimden sonra insan içine çıkacak yüzünün olmaz yoksa.
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Ya bu akım falan değil. Yaşım da ergen değil yaşında genç bir kızım
    Arkadaşlarım ve tanıdıklar sürekli bunu tekrarlıyor Akp öncesi dönem hakkında en ufak fikirleri olmadıkları halde bir de
    Benim hastalığım var ve doğduğumdan beri hastanerrdeyimm
    Cerrahpaşa Çapa her şeyi bilirim.
    Profesörler görüşmek için asgari ücretin yarısı kadar muayene parası istiyordu devlet hastanesinde ve benim gibi küçük çocuklar tedavi bile olamıyordu
    En azından bunu kaldırdı akp.
    Katsayı haksızlığı vardı millet sırf 13 yaşında yaptığı lise tercihi yüzünden geleceği mahvoluyordu
    Akp gitsin ama sadece Akp değil mecliste şu an akpden ben daha iyiyim diye çıkabilecek hiçbir parti yok.Meclisteki bütün partiler teker teker gitmeli
  • Genç bir kızım dedikten sonra sağlam bir kahkaha attım. Hadi anladık ampulcüsünde kız taklidi yapmak nedir? 

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.