Şimdi Ara

AKP üyesi kadın böyle isyan etti! Öyle pislikler dönüyor ki ben artık utanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
11.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKP üyesi Sevinç Erol isimli bir kadının sosyal medya hesabından yaptığı açıklama gündem oldu. 

AKP üyesi kadın böyle isyan etti! Öyle pislikler dönüyor ki ben artık utanıyorum

AKP teşkilatlarının durumunun iyi olmadığını ifade eden Erol, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulunarak, "Teşkilatların durumu vahim. Bu teşkilatlarla kesinlikle 2023 seçimlerinde bir şey elde edemeyiz. Görüyoruz ki herkes kendi cebini dolduruyor. Dava adamı olmak bu değil. Milletvekili de il başkanları da aynı. Kendinize gelin. Yarabbim nasıl bir kısır döngüye girdik" şeklinde konuştu. 

İŞTE O SÖZLER: 

https://www.gunboyugazetesi.com.tr/akp-uyesi-kadin-boyle-isyan-etti-oyle-pislikler-donuyor-ki-ben-artik-utaniyorum-65861h.htm

• Ya hadi kardeşim musluk akarken hepiniz doldurma peşindeydiniz. Musluklar kesildi herkes cephe aldı. Biz senelerdir o musluğun sonsuza dek akmayacağını söyledik. Ne zaman söylesek hain ilan edildik. Daha durun musluk akarken dolduranların cebinden fitil fitil çıkacak onlar.

Sizlerin yaptıkları bana bir gençlik borçlu.

Aha kendinden olmayanları nasıl işsiz bıraktıklarını itiraf etmiş birisi daha, ondan sonra millet iş beğenmiyor diyolar bi de bunlar,kendileri keyfi işler için bile doldurmuşlar ama millete amelelik yap iş beğenmiyosun derler.

Gençler görsün bu itirafları en çok onların işine yarayacak,bizi bitirdiler zaten.

• batan geminin malları yağmalanıyor demek istemiş

• Bir Ümmed Uyanıyor....

• Ya hadi kardeşim musluk akarken hepiniz doldurma peşindeydiniz. Musluklar kesildi herkes cephe aldı. Biz senelerdir o musluğun sonsuza dek akmayacağını söyledik. Ne zaman söylesek hain ilan edildik. Daha durun musluk akarken dolduranların cebinden fitil fitil çıkacak onlar.

Sizlerin yaptıkları bana bir gençlik borçlu.

• Fetöcüler gitti yamyamları soktunuz neyi düşünecekti saraydakini mi.

Herkes kendi cebini doldurma peşinde(vasıfsız adamların amacı budur) ne derler elma en başta kendi içini kemirir.En sonda da kurtlanıp gider.

• Aha kendinden olmayanları nasıl işsiz bıraktıklarını itiraf etmiş birisi daha, ondan sonra millet iş beğenmiyor diyolar bi de bunlar,kendileri keyfi işler için bile doldurmuşlar ama millete amelelik yap iş beğenmiyosun derler.

Gençler görsün bu itirafları en çok onların işine yarayacak,bizi bitirdiler zaten.

• Bunu şimdi CHP li yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu teşkilatlarda ne filmler dönüyor var ya, burada samimiyet değil bir hedef gösterme var o kadar.

• En ilginç kısım hala Erdoğan'ın haberi yok sanması.

AKP bir şirket herkes parasına bakıyor.

• Ne olacaktı sonunda bu devlet malı paylaşma düzeni kaynak azalınca büyük balık küçük balığın payına el atacak

• Anca uyanıyorlar. Yıllardır bas bas bağırıyoruz halbuki. Daha durun, farkedecekler fakat iş işten çoktaaan geçmiş olacak. Ülkenin beli en az 40-50 sene doğrulmaz. Vebali çoluk çocuklarından çıkar inş.

• Arpası eksik gelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimi kime şikayet ediyorsun bacım

• bu davayı anlamamış.AKP üyesi kadın böyle isyan etti! Öyle pislikler dönüyor ki ben artık utanıyorum 

aklıma şekerpare filmindeki karakol geldi.

• 20 yildir soyarken soyulurken sanki kimseninn haberi yoktu.
    Sermaye bol bol akarken soygunlari görmezden gelip memlekette paralar suyunu cekince kör gözleri görmeye baslamiş.

• Halen partim diyor. Şu gelip geçici dünya hayatında,kendine daha yararlı bir meşgale bulursun umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sevinç kardeş ortada halen bir dava olduğunu düşünüyor ve rte nin de bu pisliklerden haberi olmadığını sanıyorsan teessüf ederim. Ya da bu üstü kapalı bize arpa yok mu serzenişi mi? Akp lisin o yüzden herşeyi bekliyoruz, kusurumuza bakma.

• AKP kurucusu Ünsal: Yaşadığımız zulmün daha şiddetlisini AKP yaşatıyor

AKP’nin kurucularından Fatma Bostan Ünsal, iktidarın bugünkü politikalarını eleştirerek, "28 Şubat döneminde iyi kötü savunmamızı yapabiliyorduk, bugün o da yapılamıyor.
    https://www.birgun.net/haber/akp-kurucusu-unsal-yasadigimiz-zulmun-daha-siddetlisini-akp-yasatiyor-153845

• aynı şu..AKP üyesi kadın böyle isyan etti! Öyle pislikler dönüyor ki ben artık utanıyorum AKP üyesi kadın böyle isyan etti! Öyle pislikler dönüyor ki ben artık utanıyorum 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.