Şimdi Ara

AKP SEÇMENİ OY VERDİĞİNE BİN PİŞMAN!!! OYLAR HIZLA ERİYOR!!! VATANDAŞ YÖNETİMDEN MEMNUN DEĞİL!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
8.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Navi

ankarada birsey oldu da ben mi kaçırdım?

türkiyede seçmenler kolay parti değiştirmezler. o yüzden oyların eridiği falan yok. benim fikrim seçmen sadık olmamalı, hatayı gòrünce ilk seçimde cezayı kesmeli ki siyasi partiler de ona göre kendilerine çeki düzen versinler, ama maalesef öyle değil. bunun böyle olmadıgını DH gündem bolümünden de anlayabilirsiniz. insanlar her durumda kimi destekliyorlarsa, destekledikleri dogru da yapsalar yanlış da, yine de sonuna kadar arkalarındalar.
    Yanlışsın.

Eskiden koyu cehapeliydim,herkes bilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elk.de kullanıcısına yanıt
    siz istisna olabilirsiniz, ben de istisnayım ama toplumun çoğu bòyle değil. neredeyse millet birbirine girecek siyaset tartışmalarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Yanlışsın.

Eskiden koyu cehapeliydim,herkes bilir

Alıntıları Göster
    Bilmez miyim kardişim.

Kılıçdaroğlu'nun ayak oyunları olmasa şimdiye en az vekildin90

• Pişman olanlara inat akpye oy verecem yok öyle

• her seçim öncesi bunlar olur ama yine adamlar yüzde 50 alıyor
  • Sen de bunu yedin ha.Sandığı gördüğü zaman Allah, kur-an, millet, sakarya, çanakkale... görüntüleri film şeridi gibi gözünün önünden geçecek ve malum partiye oyunu tekrar basacak.

Sandığa gitmeden önce herkes başka partiye veriyor oyunu ama ne oluyorsa sandığı gördüğü zaman direk eli ampüle gidiyor

Onun için bu tür videolar bana pek inandırıcı gelmiyor.
  • AKP seçmeninin önemli bölümü başka seçenek görmediğinden oy veriyor Erdoğan siyaseti bıraksın parti dağılır.
  • Adam anamı reisin altında yakalarsam annemden şüphelenirim diyor, siz ne hayallere kapılıyorsunuz.
  • Akp seçmeni chp ye chp seçmeni akp ye oy vermez. Kendinizi kandırmayın sonra ekmelettin ince gibi üzülüyorsunuz. Belediye seçimlerinde akşener dediği gibi kulaklarını çektiler odunu koysan kazamadığını gördüler. Bu demek değildir ki Cumhurbaşkanlığını kaybedecek.

Akp giderse chp gelmez. Boşa heves etmeyin. Hele hdp işbirliği yapan chp hayatta gelemez. Hdp seveninden çok sevmeyeni daha çok bir parti. Akp açılımda sürecinde iş birliği yaptı iktidarı kaybediyordu yeniden seçim yapıldı işbirliği yerine tepelerine bindi iktidara geri geldi.

İmamoğlu da hayal kırıklığı oldu hiç bir vaadi olmadı. Trollerine bakmayın. Herkesi kucaklayacak olan megabüs otobüsleri ulaşımı rahatlatacak olan nerede hani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adam daha ne yapsın yol yapıldı yooolll onca yolu boşa mı yaptılar. bunlar hep dış minnakların oyunları.!! (Padişahım Çok Yaşaaa.!!!) hülooogggghhh
  • Akp oy verenleri açlık yaşamadıkça o tencere kaynadıkça akp'ye oy vermeye devam eder.Ama 2019'nin basindan beri bircok akpli tenceresinden de oldu bu yuzden geri ceviriyorlar dusuncelerini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir paket makarnaya unutulur herşey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen seçimde anneme akp ile ilgili ne var ne yok anlattım işledikleri suçları her şeyi. Sonunda bela okudu akpye.

Seçim deyken Tayyip namaz kılıyor diye akpye oy verdi.

Ülkenin özeti.
  • AKP SEÇMENİ OY VERDİĞİNE BİN PİŞMAN!!! OYLAR HIZLA ERİYOR!!! VATANDAŞ YÖNETİMDEN MEMNUN DEĞİL!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: enizam

Peki kime oy verecekler?
    yerel seçimlerde gösterdiler kime oy vereceklerini siz rahat olun. yıllardır akp kalesi olan istanbulda %10 fark oluştu. akpli olarak bilinen ilçelerde dahi oylara bakarsanız anlarsınız kime vereceğini.

herkese hizmet götüreceğim insanları ayırmayacağım. adil olacağım diyene verecekler tabi ki. artık devir değişiyor. bi sonraki seçimde oy verecek gençlerin %70inden oy filan alamaz akp. çünkü yarattıkları düzende tüm gençleri geleceksizliğe sürüklediler. akplilere şimdiden geçmiş olsun :)
  • akp ye oy veren kesim kötü oldugunu bile bile oy veriyor zaten iç yüzünü yazmıştım konu silindi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Akp seçmeni chp ye chp seçmeni akp ye oy vermez. Kendinizi kandırmayın sonra ekmelettin ince gibi üzülüyorsunuz. Belediye seçimlerinde akşener dediği gibi kulaklarını çektiler odunu koysan kazamadığını gördüler. Bu demek değildir ki Cumhurbaşkanlığını kaybedecek.

Akp giderse chp gelmez. Boşa heves etmeyin. Hele hdp işbirliği yapan chp hayatta gelemez. Hdp seveninden çok sevmeyeni daha çok bir parti. Akp açılımda sürecinde iş birliği yaptı iktidarı kaybediyordu yeniden seçim yapıldı işbirliği yerine tepelerine bindi iktidara geri geldi.

İmamoğlu da hayal kırıklığı oldu hiç bir vaadi olmadı. Trollerine bakmayın. Herkesi kucaklayacak olan megabüs otobüsleri ulaşımı rahatlatacak olan nerede hani.
    Siz istanbul da mı yaşıyorsunuz?

https://www.ibb.istanbul/News/Detail/36266

Daha 1 sene oldu adam bütün vaatlerini nasıl 1 senede yapsın? Kaldı ki bir çok vaat yerine geldi

Burs, öğrenci akbil indirimi, su indirimi vs

“2024’e kadar raylı sistem hedefimiz 630 km. Toplam 20 km. finüküler hatla deniz ve Kara ulaşımının bağlantısını güçlendireceğiz. TEM üzerindeki Megabüs’e bağlanacak hatlarla ulaşımda bütünlük sağlayacağız" dedi."

2024e geldiğimizde hâlâ yapmamışsa o zaman söyleyebilirsin bunları. Bir sendede hepsini yapmasını nasıl bekliyorsunuz acaba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.