Şimdi Ara

AKP SEÇMENİ OY VERDİĞİNE BİN PİŞMAN!!! OYLAR HIZLA ERİYOR!!! VATANDAŞ YÖNETİMDEN MEMNUN DEĞİL!!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
133
Cevap
0
Favori
8.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> AKP SEÇMENİ OY VERDİĞİNE BİN PİŞMAN!!! OYLAR HIZLA ERİYOR!!! VATANDAŞ YÖNETİMDEN MEMNUN DEĞİL!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    319 Mesaj
    Son zamanlarda cehabe cehabe diye saldırmalarının ve kılıçdaroğlu' nun buna rağmen rahat takılmasının nedeni ortaya çıktı. Hatırlarsanız geçen sene seçimlerde de aynısı olmuştu, her yere saldırmışlardı kılıçdaroğlu yine böyle rahattı ve her yeri alacağız demişti aynen de öyle olmuştu. Geliyor gelmekte olan

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    @Mugetsuga demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

eskiden öyleydi çünkü tencerelerine dokunmuyordu. Son 3 yıldır, özellikle de son 1 yıldır tencerelerinin dibi delindi ve gördüler ki böyle giderse ortada tencere bile kalmayacak, onu da ellerinden alacaklar

ankarada birsey oldu da ben mi kaçırdım?

türkiyede seçmenler kolay parti değiştirmezler. o yüzden oyların eridiği falan yok. benim fikrim seçmen sadık olmamalı, hatayı gòrünce ilk seçimde cezayı kesmeli ki siyasi partiler de ona göre kendilerine çeki düzen versinler, ama maalesef öyle değil. bunun böyle olmadıgını DH gündem bolümünden de anlayabilirsiniz. insanlar her durumda kimi destekliyorlarsa, destekledikleri dogru da yapsalar yanlış da, yine de sonuna kadar arkalarındalar.

Yalan valla, gurbetçi vatandaşlarımız çok memnun.
    Euroları bizup bozup harcıyorlar burada. Bir de ekonomi kötü diyorsunuz. Kötüyse gurbetçiler euroları nereden buluyor?

enizam e kullanıcısına yanıt
    @enizam demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

yerel seçimlerde gösterdiler kime oy vereceklerini siz rahat olun. yıllardır akp kalesi olan istanbulda %10 fark oluştu. akpli olarak bilinen ilçelerde dahi oylara bakarsanız anlarsınız kime vereceğini.

herkese hizmet götüreceğim insanları ayırmayacağım. adil olacağım diyene verecekler tabi ki. artık devir değişiyor. bi sonraki seçimde oy verecek gençlerin %70inden oy filan alamaz akp. çünkü yarattıkları düzende tüm gençleri geleceksizliğe sürüklediler. akplilere şimdiden geçmiş olsun :)

Ellerine yüzlerine mi bulaştırdılar
    Şuraya bir iki örnek yazda, havada kalmasın.

Bizde ona göre cevap yazalım.

İstanbula ihanet ettik. Sorumlusuda benim diyenler kimler.

İstanbul ve Ankara’yı ellerine yüzlerine bulaştırdılar

Cehape genel seçimi bırak,yerel seçimlerde bile kazanamaz izmir hariç

Selam ve dua ile

• Yarbay
    4271 Mesaj
    Bu "bişmanım yeah" diyenlerin %90'ı gider yine pişman oldukları partiye oy verir

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Bu "bişmanım yeah" diyenlerin %90'ı gider yine pişman oldukları partiye oy verir
    eskiden öyleydi çünkü tencerelerine dokunmuyordu. Son 3 yıldır, özellikle de son 1 yıldır tencerelerinin dibi delindi ve gördüler ki böyle giderse ortada tencere bile kalmayacak, onu da ellerinden alacaklar
    Yalan valla, gurbetçi vatandaşlarımız çok memnun.
    Euroları bizup bozup harcıyorlar burada. Bir de ekonomi kötü diyorsunuz. Kötüyse gurbetçiler euroları nereden buluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gigabyte 990FXA-UD3 | Asus 560 Ti DirectCU II | AMD Phenom 955 BE | Thermalright Ultra 120 Rev. C Soğutucu | Gskill Ripjaws 1600 MHz 2x4gb CL 9 DDR 3 | HEC Cougar 700Watt PSU | Dark Knight Kasa | AOC V22+ Monitör
  • Binbaşı
    1086 Mesaj
    yav he he
    |
    |
    [27 Haziran 2020 09:33:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Selam ve dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Elk.de

Selam ve dua ile
    o zaman oylar babacana hadi bakalım
    seçime birkaç gün/hafta kala yine bir mağduriyet yaratılır ağlayan kişilerin hepsi gene akpye verir oyunu sonraki seçime kadarda ekonomiden ağlamaya devam ederler.Son birkaç seçimdir olanlar bu değişmez yine

|
    |
    |

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.
  • Teğmen
    206 Mesaj

Peki kime oy verecekler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Redeemertr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şuraya bir iki örnek yazda, havada kalmasın.

Bizde ona göre cevap yazalım.

İstanbula ihanet ettik. Sorumlusuda benim diyenler kimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmos beni sevmiyor -- 20 Mayıs 2020; 7:38:34 >
    Videodaki 1 kişi bile haktan, hukuktan, eğitimden veyahut ülkenin başka hiçbir probleminden bahsetmiyor. Tek dertleri para. Süleyman Demirel'in söylediği gibi, tencerenin deviremeyeceği hiçbir hükumet yoktur.

Tek üzüldüğüm nokta ise bunu 20 küsür sene sonra fark etmiş olmaları, buradan geriye dönebilir miyiz? Belki. Ama çok zor olacağı aşikar.

|
    |

ankarada birsey oldu da ben mi kaçırdım?

türkiyede seçmenler kolay parti değiştirmezler. o yüzden oyların eridiği falan yok. benim fikrim seçmen sadık olmamalı, hatayı gòrünce ilk seçimde cezayı kesmeli ki siyasi partiler de ona göre kendilerine çeki düzen versinler, ama maalesef öyle değil. bunun böyle olmadıgını DH gündem bolümünden de anlayabilirsiniz. insanlar her durumda kimi destekliyorlarsa, destekledikleri dogru da yapsalar yanlış da, yine de sonuna kadar arkalarındalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navi -- 20 Mayıs 2020; 7:43:20 >
    Elk.de kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    1026 Mesaj
    chp sağlam yükseliş içinde olmasa, her konuşmasında cehape cehape diye söz etmez reis.

Belliki Mansur Yavaş veya Ekem İmamoğlu sağlam geliyor. Daha öncede hep konuştuk. Şu ayrıştırıcı siyaseti bırakması lazım akp nin. Terörist, hain söylemi yaramadı. Yaramayacak.

Bu kafayla giderse, hızlı bir son akp'i bekliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: enizam

Peki kime oy verecekler?
    aradığım mesaj buydu işte. bu mesajı görmesen gözüm açık giderdim. arkadaş 18 senedir bu adamların Türkiye'yi getirdiği hal ortada. Bundan daha beter olacak böyle giderse. Bunu neden göremiyorsunuz. Adamlara bak ya şaka gibiler.

origin id - - - > cansukru88
    FIFA 19'da kendine güvenenler Origin'den eklesin...
  • Çavuş
    50 Mesaj
    10 sene sonra biz oy vermedik derler
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.