Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

AKP SEÇİM RÜŞVETİ DAĞITIYOR +MİTİNGE GİT 100 LİRA AL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
49
Cevap
1
Favori
0
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> AKP SEÇİM RÜŞVETİ DAĞITIYOR +MİTİNGE GİT 100 LİRA AL!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1486 Mesaj
      14 Haziran 2018 10:04:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bunlarin ne yaptigini daha iyi gormek icin devlette gorev almak daha iyi degil mi sence?

Ne is yaptiklarini tam karsidan goruyorsun. Tahmin yurutmuyorsun.
      Aaa o konu da hem fikiriz bende Tekirdağ Belediyesi 'nde staj yaptım veee aynı senin yaşadıklarını yaşamış oldum..

CHP 'de dayın varsa içeridesin artı benim de dayım var artı dayım CHP 'li Tayyip 'i iyi anlatmıyor ama beni belediyeye de aldıramıyor neden benim Dayım okkalı değil..

• Yarbay
      6664 Mesaj
      14 Haziran 2018 10:17:46
      Gel, o zaman sen de iyi insanlarin arasima katil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Türkiye Türklerindir
      Baba bana subaru al

PSN : Jeopol
    • Binbaşı
      1486 Mesaj
      15 Haziran 2018 02:16:59
      quote:

Gel, o zaman sen de iyi insanlarin arasima katil
      Yok ben şimdilik böyle iyiyim olur da yine başa gelirlerse ve düzeltmezlerse bir şeyleri yani milli araç olayı, kanal istanbul, doları düşürme politikası faizlerin yüzde 10 'a kadar gerilemesi gibi hadiseler ilerlemezse akp nin işi artık zora girdiğini göstermeye başlar, çünkü bir daha ki seçime bunları yapması lazım ki seçilmesi için garantisi olsun.. Ha bunun içinde terör 2023 'e kadar bitmiş olmalı en önemli sorun burası..

• Yarbay
      11742 Mesaj
      16 Haziran 2018 15:24:28
      quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

Her seçim 100 tl yalanı.

2018 oldu bari 200 tl yapın şu yalanı

Ak joker, sana ne kadar veriyorlar bu iş için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

DONANIM HABER SIK SIK ÇÖKEN HABER SİTESİ
    • Çavuş
      95 Mesaj
      18 Haziran 2018 18:39:03 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Yok ben şimdilik böyle iyiyim olur da yine başa gelirlerse ve düzeltmezlerse bir şeyleri yani milli araç olayı, kanal istanbul, doları düşürme politikası faizlerin yüzde 10 'a kadar gerilemesi gibi hadiseler ilerlemezse akp nin işi artık zora girdiğini göstermeye başlar, çünkü bir daha ki seçime bunları yapması lazım ki seçilmesi için garantisi olsun.. Ha bunun içinde terör 2023 'e kadar bitmiş olmalı en önemli sorun burası..

kanalistanbul istanbulu ve Türkiyeyi bitirme projesidir

dolar ve faizlerin düşmesi için enflasyonun düşmesi gerekli hatta yeterli bile sayılır. Enflasyon niye düşmüyor popülizm yüzünden.. enflasyon nasıl düşmüştü AKP gelmeden önce Kemal derviş politikaları Erdoğan ve AKP ye yaradı... sonra dış borçla ülkeyi faiz lobisine teslim ettiler sayılır,inşallah kurtarma imkanı kalmıştır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      19 Haziran 2018 04:50:36
      quote:

Orijinalden alıntı: MiLLETiNVEKiLi

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

kanalistanbul istanbulu ve Türkiyeyi bitirme projesidir

dolar ve faizlerin düşmesi için enflasyonun düşmesi gerekli hatta yeterli bile sayılır. Enflasyon niye düşmüyor popülizm yüzünden.. enflasyon nasıl düşmüştü AKP gelmeden önce Kemal derviş politikaları Erdoğan ve AKP ye yaradı... sonra dış borçla ülkeyi faiz lobisine teslim ettiler sayılır,inşallah kurtarma imkanı kalmıştır

Alıntıları Göster
      İnşallah, ama olmazsa yazdıklarım geçerli.. Göreceğiz 5 sanayi bölgesi kuracağım diyor eğer bu gerçek olursa 50 100 317.000 insana iş kapısı deniyor.. Bunlar hep ekonomiye can demektir bir ülke de işsizlik artıyorsa Yunanistan 'a döneriz demektir, çarklar duruyor demektir insanlar parasını yatırıma değil faize yatırıyor demektir o yüzden ülke geriye gider ki bunu yaşadık daha önce..
      |
      |

• Binbaşı
      1209 Mesaj
      19 Haziran 2018 12:57:41
      İyi para...

Para bana

Miting AKP'ye

Oy muharrem inceye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2035 Mesaj
      19 Haziran 2018 12:57:51
      sahabından satlık oy....
      |
      |

All we need is hope
    • Yarbay
      6442 Mesaj
      19 Haziran 2018 12:59:25
      quote:

100 liraya o sicagin altinda durulur mu yav?

Hadi 300-400 olsa neyse.

Tabi parayi alanlar sahte olup olmadigina da dikkat etmeli. Akp sonucta. Sahtekarlar partisi
      Türkiye Merkez Bankası Akp nin olduğuna göre sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Şikayetçi olup ağladığım nice günler oldu, Zaman geldi ki ağladığım günlere ağladım -Hz Ebubekir(r.a)
    • Er
      3 Mesaj
      Hala gerçekten para verildiğini zanneden, kendini akıllı sanan tipler burada mesaj yazıyor.

- Oyları çaldılar diyen tipler de sizsiniz. ( Kendi oyuna sahip çıkamayan adam, yarın tonuna nasıl sahip çıkar? )
      - 90 yıldır türkiyede % 25 bir kesim var oyu hep aynı tarafadır değişmez. ( çünkü koyun misali güdülürler, farkında bile değildirler. Geride kalan % 75 lik kesim bugün kim doğruysa oyunu ona yönlendirir ve onu seçer ama % 25'lik kesim, çağa ayak uyduran bu çoğunluğa koyun der durur. Kim koyun karar sizin )
      - KeMAL çıkar size özerlik vereceğim der, ona bölücü bu diyemezler, çözüm süreci ile sorunu çözmeyi deneyene(avrupada çözülmüş örnekleri var, denemesen denemedin derler, seni taşlarlar o ayrı) bölücü derler.
      - Marrem çıkar hergün cuma kılıyorum, der bir bakarsın 2 program önce hayatım boyunca 50 defa namaz kılmışımdır der. Ulan bize ne senin kıldığın namazdan, 500 defa kılsan vay bu adam iyiymiş deyip 1 kişi sana oymu verecek sanıyorsun şapşal...

Daha say say bitmez ama bunların fikirlerini asla değiştiremezsiniz.
      Mini eteği ile röportaj veren kız çıkar, özgür değiliz o yüzden CHP der.
      KeMAL çıkar başörtüsü sorununu ben çözdüm der, anayasa mahkemesine niye gittin desen ben gitmedim yalan haber der.

Offf sizle uğraşılmaz, siz gidin sandığa % 25 alın çekilin kenara ağlamaya devam edin. Ama sessiz ağlayın sizi dinlemekten sıkıldık.
      |
      |

Reklamlar
SEO
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
SEO
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,998
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.