Şimdi Ara

AKP Özüne mi Dönüyor? Bülent Arınç: Bu ülkenin mazlumlarından biri de Kürtlerdir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
6.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çözüm süreci ağzıyla konuşmaya başlamışlar.

"İYİ Parti - HDP anayasa hazırlamış" diye sallayıp İYİ Parti'yi linçleyenler Arınç gibilerinin barındığı AKP'yi savunuyorlar.

• Aha dönüş başladı bile. Ne işse abd'de demokrat joe biden seçilir seçilmez akp düğmeye bastı ve rotasını değiştirdi. MHP ittifakı an itibariyle bülent arınç tarafından bittiği resmileşmiştir. parti yönetiminden habersiz olduğunu sanan saf aktroller var bir de twitter'da gördüm hahaha. akp mhp'den kurtulmak için yol yapıyor.

Hoşgeldin megri megri, hoşgeldin selahattin, hoşgeldin kürtler

şimdi asıl eğlence 180 derece dönüş yapan aktrollerin nasıl ağız değiştireceği.

şaka gibi ülke şaka gibi seçmen. bu hikayede yanan mhp oldu. 

Atatürk öldükten sonra CHP kaç sene iktidarda kaldı ki? O geçmişin sağ partileri iktidardayken ayrım yapmıyor muydu?

Sonra güneydoğu doğumlular dayak yiyordu demişsin. 90lar ve öncesinde batı doğumlu olup polis kimliğini görünce kibar mı konuşuyordu? Çok küfür yedik zamanında ayrıca karakolda dayak zaten standarttı. Sonradan cmuk çıktı doktor raporu falan çıktı. Yoksa suçsuz girsen hem dayak yerdin hem de işlemedin suçu kabul ederdin. Bugünkü ortam insan hakları ve ab süreciyle oldu.

• İki haftadır CHP, İP, HDP ile anayasa görüşmesi yaptı diye algı yapan AKP sevdalılarını konuda görmek istiyoruz.

• Hep cehape yüzünden işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    babus0606 kullanıcısına yanıt

@babus0606 gel ateş seni çağırıyor...

• Kürtlerin mazlumluğu hakkında bir yanlışı yok adamın.

Bizim CHP zihniyeti dediğimiz bu ülkenin sahibi olduğunu öne süren zihniyet ne muhafazakara ne Kürtlere kendileri dışında hiç kimseye yaşama hakkı vermedi ki. Daha bundan 30 40 yıl önce sırf G.Doğu doğumlu olduğun için polis çevirmesinde dayak yiyebiliyordun bu ülkede...

G.Doğuda asker ve devlet düşmanı topluluk kendi kendine mi peydah oldu sanıyorsunuz. Bu nesilin bu şekilde büyümesinin temel sebebi kendisine beyaz Türk diyen Atatürkçülerin işidir.

PKK denilen terör örgütü Ermeni Sırp Kürt karışık bir taşeron örgüttür ve sen bütün bir ırkı full PKK desteçisi kabul edersen sadece Türk vardır Kürt yoktur Kürtçe yoktur vb saçmalıklar ile admaları direkt yok sayar 2 hatta 3 sınıf vatandaş muamelesi yaparsan sonular böyle olur. Onlarda gider onlara ilk kollarını açan örgüte sığınırlar.

Suçu Atatürk öldükten sonraki politikalarda arayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Kürtlerin mazlumluğu hakkında bir yanlışı yok adamın.

Bizim CHP zihniyeti dediğimiz bu ülkenin sahibi olduğunu öne süren zihniyet ne muhafazakara ne Kürtlere kendileri dışında hiç kimseye yaşama hakkı vermedi ki. Daha bundan 30 40 yıl önce sırf G.Doğu doğumlu olduğun için polis çevirmesinde dayak yiyebiliyordun bu ülkede...

G.Doğuda asker ve devlet düşmanı topluluk kendi kendine mi peydah oldu sanıyorsunuz. Bu nesilin bu şekilde büyümesinin temel sebebi kendisine beyaz Türk diyen Atatürkçülerin işidir.

PKK denilen terör örgütü Ermeni Sırp Kürt karışık bir taşeron örgüttür ve sen bütün bir ırkı full PKK desteçisi kabul edersen sadece Türk vardır Kürt yoktur Kürtçe yoktur vb saçmalıklar ile admaları direkt yok sayar 2 hatta 3 sınıf vatandaş muamelesi yaparsan sonular böyle olur. Onlarda gider onlara ilk kollarını açan örgüte sığınırlar.

Suçu Atatürk öldükten sonraki politikalarda arayın.

Dümen kırılmaya başlanmış  

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Düzeltilecek yanınız yok ki? Maklubeleri de dolaptan çıkartacaksınız HDP de İyi Parti gibi yüz vermezse.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

İki haftadır CHP, İP, HDP ile anayasa görüşmesi yaptı diye algı yapan AKP sevdalılarını konuda görmek istiyoruz.

O kişilerin hepsi akp 2. çözüm süreci yapsa ölümüne savunmaya geçek zaten. Ben forumda uzun zamandır tutarlı, samimi, objektif, doğruya doğru yanlışa yanlış diyen akpli görmedim. Bazıları işlerine gelen bazı konularda öyleymiş numarası çok yapıyor o kadar.

• https://forum.donanimhaber.com/seri-tahliyelere-hazir-olun--146541764#146541764

biz bunu yazdık görünen köy kılavuz istemez tek tek yoklama alıyorlar

mhp ve akp ortaklığı biteli baya oluyor akp kendine yeni ortak arıyor

Bülent Arınç'tan dikkat çeken Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala açıklaması: Arınç, “Ben, Cumhurbaşkanı ve Adalet Bakanı adaletten yanayız. Biz adil yargılama istiyoruz. Ancak hakimler yanlış yapıyor'' ifadelerini kullandı.

burdan da anlayabilirsiniz

• Bülent Arınç: "Ben, cumhurbaşkanı ve adalet bakanı adaletten yanayız. biz adil yargılama istiyoruz. ancak hakimler yanlış yapıyor. uyarıyorum, yakın gelecekte onlar zarar görür.

bakın bu açıklamalar beyhude açıklamalar değil

AKP MHP ittifakı bu saatten sonra iflah olmaz....AKP demokrasicilik oyununa dönerek, kaybolan imajını tazelemeye çalışacak

Bahçelinin dün Kavala ve Demirtaş üzerinden yazdıklarını, bugün Bülent Arınç'ın 2 isim hakkında söyledikleri ve Adalet bakanı ile görüşmesinin altını çizmesini aynı anda okuyun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Bülent Arınç: "Ben, cumhurbaşkanı ve adalet bakanı adaletten yanayız. biz adil yargılama istiyoruz. ancak hakimler yanlış yapıyor. uyarıyorum, yakın gelecekte onlar zarar görür.

bakın bu açıklamalar beyhude açıklamalar değil

AKP MHP ittifakı bu saatten sonra iflah olmaz....AKP demokrasicilik oyununa dönerek, kaybolan imajını tazelemeye çalışacak

Bahçelinin dün Kavala ve Demirtaş üzerinden yazdıklarını, bugün Bülent Arınç'ın 2 isim hakkında söyledikleri ve Adalet bakanı ile görüşmesinin altını çizmesini aynı anda okuyun...

Vay beee, ülkenin demokrasi seviyesi gözlerimi yaşarttı. Hakimler, Cumhurbaşkanına, adalet bakanına, eski meclis başkanlarına rağmen kafalarına göre ceza vermiş demek ki millete. Sanırım reisin yeni haberi olmuş ve olaya el koyuyor.

• Olan vatana millete oldu işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dış Güçler Temsilcisi -- 21 Haziran 2021; 22:10:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Vay beee, ülkenin demokrasi seviyesi gözlerimi yaşarttı. Hakimler, Cumhurbaşkanına, adalet bakanına, eski meclis başkanlarına rağmen kafalarına göre ceza vermiş demek ki millete. Sanırım reisin yeni haberi olmuş ve olaya el koyuyor.

Alıntıları Göster

biliyorsun reisin merkez bankasındaki rezervin bittiğinden de haberi yokmuş berat istifa etikten sonra öğrenmiş falan

abi bunlar acayip sıkıştı acayippp tahliye etmeye mecburlar o yüzden kendi tabanlarını kıvama getiriyorlar... Bu bile yetmez yeni bir genel af kapısı açılır...

yalandan hukuk reformu işte onları içerde tutanda bunlardı şimdi çıkartıcak olanlarda. Yalandan biz hukukta reform yapıyoruz diyecekler şimdi

bunların tabanlarını görücem bu kararlardan sonra

tayyip çıkar yargı bağımsız ben bir şey yapamam falan der yine yolunu bulur rahip olayında olduğu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

biliyorsun reisin merkez bankasındaki rezervin bittiğinden de haberi yokmuş berat istifa etikten sonra öğrenmiş falan

abi bunlar acayip sıkıştı acayippp tahliye etmeye mecburlar o yüzden kendi tabanlarını kıvama getiriyorlar... Bu bile yetmez yeni bir genel af kapısı açılır...

yalandan hukuk reformu işte onları içerde tutanda bunlardı şimdi çıkartıcak olanlarda. Yalandan biz hukukta reform yapıyoruz diyecekler şimdi

bunların tabanlarını görücem bu kararlardan sonra

tayyip çıkar yargı bağımsız ben bir şey yapamam falan der yine yolunu bulur rahip olayında olduğu gibi

Alıntıları Göster

Ben reisin first lady ile birlikte yer sofrasında yemek yerken 1-2 resmini bekliyorum. Çok komik şeyler göreceğiz ilerleyen günlerde. Sırayla oy getirmesi mümkün tüm hareketleri deneyecekler herhalde :D

İyi Parti'yi yokladılar, Akşener fetöcülükten bir anda yerli ve milliliğe terfi etti ama yüz bulamayınca şimdi Kürtler'e döndüler.

''Onlar, zarar vermeyeceklerinden emin oldukları için dostlarını kendilerinden uzak tuttular. Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de düşmanlarını yakınlaştırdılar. Yakınlaştırılan düşman dost olmadı. Ama uzaklaştırılan dost düşman oldu. Herkes düşman safında birleşince de, yıkılmaları mukadder oldu.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Ölüler Görür -- 20 Kasım 2020; 0:35:24 >

• Treth kullanıcısına yanıt

Atatürk öldükten sonra CHP kaç sene iktidarda kaldı ki? O geçmişin sağ partileri iktidardayken ayrım yapmıyor muydu?

Sonra güneydoğu doğumlular dayak yiyordu demişsin. 90lar ve öncesinde batı doğumlu olup polis kimliğini görünce kibar mı konuşuyordu? Çok küfür yedik zamanında ayrıca karakolda dayak zaten standarttı. Sonradan cmuk çıktı doktor raporu falan çıktı. Yoksa suçsuz girsen hem dayak yerdin hem de işlemedin suçu kabul ederdin. Bugünkü ortam insan hakları ve ab süreciyle oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

O kişilerin hepsi akp 2. çözüm süreci yapsa ölümüne savunmaya geçek zaten. Ben forumda uzun zamandır tutarlı, samimi, objektif, doğruya doğru yanlışa yanlış diyen akpli görmedim. Bazıları işlerine gelen bazı konularda öyleymiş numarası çok yapıyor o kadar.

Alıntıları Göster

alayı kılıfına uyduruyor tayyip ne yaparsa

tayyip ne derse desin bir kemik kitle var o söyleneni alıyor hiç süzgeçten geçirmiyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.