Şimdi Ara

Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
8.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
237 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
Mesaj
 • Akp zihniyeti diğer örnek:

  (Atabilirsen çamur at, ifşa olunca tweet sil)

  https://twitter.com/tcbuyuksehir/status/1430442675048783875

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • Ve görevini yapan polis hala açıkta.  Herkes görsün AKP'nin gözünde polisin değerini, düşürüldüğü durumu. Bize hamaset yapmayı, ahlak satmayı BI RA KA CAK SI NIZ.  Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı
  Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdıwww.gercekgundem.com
  CHP’li Başarır’dan hükümete yakın medyaya tepki: "Polisimize şerefsiz diyenlerin yanında yer alan vicdansız, kiralık kalemler"
  https://www.gercekgundem.com/siyaset/352326/chpli-basarirdan-hukumete-yakin-medyaya-tepki-polisimize-serefsiz-diyenlerin-yaninda-yer-alan-vicdansiz-kiralik-kalemler

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Su testisi su yolunda kırıldı hiç üzülmedim.İsterlerse meslekten,memurluktan men etsinler banane.Benim insanımı acımadan öldüren adamlar neden mv’ni durdurdu diye açığa alındıklarını artık önlerindeki bolca zamanda sorgulasın dursunlar.Bir gün adalet herkese lazım olacak.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Olayın içinden yine CHP çıktı, hiç şaşırmadım :/

  Polise açılan soruşturma sonrası usulsüz kaydedilen görüntüleri chp'li Ali mahir Başarır'ın servis ettiği ortaya çıktı!


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • 2K23 kullanıcısına yanıt

  Mazlum polisin akasında akp mi duracaktı ve trol. Tabi ki haklının hakkını savunmak chp ye düştü. Tabi sen anlamazsın.

 • 2K23 kullanıcısına yanıt

  Akpyi eskisi kadar yoğun savunacak konu bulamıyorsun galiba. Algıların, yalanların bile yetmiyor artık tabi.Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı 

 • captain_turkiye kullanıcısına yanıt

  Olayın kendisinin üzerini şu yaymış bu yaymış ile kapatacağını sanıyor, boş algıdan başka bir işi yok. Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı 


  Ha bu arada algısı da yalan dolan çıktı ki şaşırtmadı. abileri buna ne talimat verirse koşa koşa buraya geliyorAkp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı  Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı   Son günlerde, işte o görüntülerle ilgili bir takım iddialar ortaya atıldı. Polis memuru Aydoğan’ın babasının aktif CHP üyesi olduğu, CHP’li Mahir Ali Başarır’la defalarca görüştüğü ve görüntüleri verdiği haberleri yayıldı.


  Ancak polis memurunun babasının olay yaşanmadan 2 yıl önce öldüğü ortaya çıktı. İddiaları tamamen boşa çıkaran Emniyet Sen Genel Başkanı Faruk Sezer oldu. Twitter canlı yayınında polis memurunun eşi Sevcan Aydoğan’la görüşen Faruk Sezer, tüm detayları ve ölüm belgesini polisinsesi.org sitesinden yayınladı.


  İşte tüm iddiaların konuşulduğu o görüşmenin dökümü:


  Faruk SEZER: Eşiniz 19 Temmuz’da mı açığa alındı.


  Sevcan AYDOĞAN: Olay 18 Temmuzda oldu eşim 19 Temmuzda açığa alındı. Videonun muhalefet milletvekilince paylaşılması ise olaydan ve açığa alınmadan 2 ay sonra oldu. Açığa alma olayının videonun paylaşılması ile alakası yok. Eşimin açığa alınma sebebinde şu yazıyor: Milletvekilini durdurmaktan açığa alındınız.


  “EŞİMİN BABASI 2019 YILINDA VEFAT ETTİ”


  Faruk SEZER: Eşinizin babasının CHP Toroslar İlçe Teşkilatına Üye olduğu ve videoyu paylaşan muhalafet milletvekili ile bu olayla ilgili defalarca konuştuğu söyleniyor.


  Sevcan AYDOĞAN: Eşimin babası yani kayınpederim 2019 yılında vefat etti. 2021 yılında olan olayla ilgili bir milletvekili ile nasıl telefonda konuşacak. Kayınbabamın CHP ile ve başka siyasi partilerle işi olmayan bir insandı. Hatta çocuklarım bu haberi gördükten sonra dedemden teşekkür ederiz öbür dünyadan bize yardımcı oluyorlar dediler.


  Faruk SEZER: Eşinizin muhalif milletvekili birlikte harekete ederek Türk Polis Teşkilatına ve iktidara siyasi operasyon yaptığı yönünde ağır bir suç ithamı var. Bu iddia ile ilgili eşinize gözaltı yapıldı mı, evinize gelindi mi veya işlem yapıldı mı?


  Sevcan AYDOĞAN: Hayır kesinlikle işlem yapılmadı. Biz bu teşkilatın ekmeğini yiyoruz böyle bir şey yapar mıyız?


  Faruk SEZER: Gazetede Ak Partiye ve Türk Polis Teşkilatına büyük bir kumpas kurduğunuz yönünde iddia var. Bununla ilgili herhangi eşiniz ve yanındaki polis dışında kimseye işlem yapıldı mı?


  Sevcan AYDOĞAN: Hayır, sadece eşim ve yanındaki polis memuru Muhammed Yar’a işlem yapıldı. Araç dur ihtarımıza uymadı diye anons eden ekibe de bu anonsu eşime anons eden haber merkezine de işlem yapılmadı, açığa alınmadılar. Hatta bu konunun tarafı olan bir çok kişinin ifadesi bile alınmadı. Kısacası mağdur olan biziz bunun üzerinden ekmek yiyenler başkaları.  Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı  https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem/akpli-vekilin-serefsiz-dedigi-polisin-goruntuleri-yaydigi-iddia-edilen-babasi-3-yil-once-olmus-7294580

 • Cem kullanıcısına yanıt

  bunlara sorsan vatan millet sakarya derler, malumlar polise askere hakaret edince polisini askerini hemen unutur, önce malumları savunurlar. Bunlarınd erdi vatan millet değil, işleri güçleri boş algı kasmak Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı 
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 8 Ağustos 2022; 12:44:30 >
 • Polisler ihraç ediliyormuş.  Az sabır, az sabır. Hem görevinize geri döneceksiniz, hem size bu haksızlığı yapanlardan her gün için 1000 dolar tazminat A LA CAK SI NIZ. Az sabır.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • İhraç edildiler. Muhalefetin seçimi kaybetmesi yüzünden.


  Muhalif belediyeler güvenlik alanında iş vermeli polis kardeşlerimize.

  Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı
  Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdıgerçek gündem
  AKP'li vekilin küfür ettiği 2 polis memuru meslekten ihraç edildi
  https://www.gercekgundem.com/guncel/akpli-vekilin-kufur-ettigi-2-polis-memuru-meslekten-ihrac-edildi-426628

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.