Şimdi Ara

Akp Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan Polise Hakaret ve Ardından Açığa Aldırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
8.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
237 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
 • İşte Akp'nin vekilleri bunlar. Halktan uzak bir şekilde refah, lüks, şatafat içinde yaşıyorlar. Halkı bırak polisin dahi yanına yaklaşmasını istemiyor.


  Yetmiyor polislere hakaret edip akabinde açığa aldırtıyor.


  Güney Gazetesi Mersinyoutube
  AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın, Erdemli’de aracını durduran bir trafik polisine “Şerefsize bak. Terbiyesizlik yapma. Ne zaman Erdemli’ye gelsem bu pisliği çekiyorum” dediği video ortaya çıktı. CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın görevi başındaki trafik polislerine hakaret ettiğini gösteren bir videoyu yayınladı. Başarır, “Üzülerek belirtiyorum ki AKP’li bir milletvekili Şerefli Türk Polisine ‘şerefsizsin’ diye hakaret ediyor. Yazık, çok yazık. Hiç kimse görevini yapmakta olan polisimize şerefsiz diyemez” ifadelerini kullandı. AKP’NİN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRECEKSİNİZ Geçtiğimiz 18 Temmuz’da AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın aracını Çeşmeli otoban çıkışında durduran polis memurlarının açığa alındığını daha önce kamuoyuyla paylaştığını ifade eden CHP’li Başarır, “Geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesi, Mersin Erdemli’de bir polis uygulamasında AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, gelen ihbar üzerine kimlik sordukları için iki polisimize hakaret etmişti. O gün bunu gündeme getirmiştim. Ancak bu durumu AKP Mersin milletvekili Zeynep Gül Yılmaz yalanlamıştı. Bugün sizlerle paylaşacağım videoda, utanç görüntülerini göreceksiniz. AKP’nin gerçek yüzünü göreceksiniz” dedi. BU GÖRÜNTÜLERDEN UTANMAYACAK MISINIZ? Ortaya çıkan görüntülerin utanılacak boyutta olduğunu ifade eden CHP’li Başarır, “Üzülerek söylüyorum, AKP’li bir milletvekili Türk Polisi’ne ‘şerefsiz’ kelimesini kullanıyor, ‘arabamdan uzak dur, tükürüklerin geliyor’ diyerek aşağılıyor. Mersin’in Erdemli ilçesi için ‘her geldiğimde bu pislikle karşılaşıyorum’ diyor. Buradan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanı Süleyman Soyluya sesleniyorum: Bu görüntülerden utanmayacak mısınız? Bu sözleri herhangi bir başka partiden bir milletvekili söyleseydi, dünyayı yıkmıştınız, milliyetçilik dersleri vermiştiniz. Yandaş basınınız, trolleriniz linç etmişti. Bakalım şerefli Türk Polisine şerefsiz diyen bu milletvekili için bakalım ne yapacaksınız? Benim ülkemde her gün ağır çalışma koşulları nedeniyle polisler intihar ediyor, ama milletvekiliniz bu onurlu mesleği yapanlara şerefsiz diyebiliyor. Hepimiz biliyoruz ki AKP iktidarı bu ülkeyi algıyla yönetiyor. Yalanlarıyla, iftiralarıyla yönetiyor. Asıl gerçek bu videoda. Siz kendi milletvekillerinizi kendi yandaşlarınızı her ne söylerlerse söylesinler korursunuz ama bizlere söylemediğimiz, yapmadığımız halde iftira atarsınız. Bakalım, görevini yapmakta olan polisimize şerefsiz diyen milletvekilinizi partide tutacak mısınız?” dedi.
  https://www.youtube.com/watch?v=asWnIiDdLVE


  www.sosyalmanset.com
  AKP'li vekil kendisini durduran polisleri açığa aldırdı!
  https://www.sosyalmanset.com/akpli-vekil-kendisini-durduran-polisleri-aciga-aldirdi-8534v.htm • ee vatandaşa gelince in aşağı , yazın cezayı buna , niye durmadın , niye yavaşlamadın , orda 30 yazıyo hayt höyttt , cezai işlem yapmak yerine; yorum yapıp hesap sorarak konuşmalar


  mv line gelince,, efendim tamam , aman efendim , tamam efendim veriyorum efendim yapıcaz efendim , bije hakaret ediyolayy bije hayaet ediyolayy  normal vatandaşı ezerken iyi oluyor ama dimi istediğin gibi konus sesini yukselt görevinin maksadının dışında sorular sorr vatandaş sesini çıkaramasın çıkarırsa ceza yaz  ayrıca vatandaşın görüntü almasına yasak vs diyerek anayasayı hiçe sayanlar yönetmelikle anayasa ustune cıkmaya calısanlar burda görüntüye bakınca mvekilini kendisi cep telefonuyla çekiyor ???????? mvekili görevden aldırmakla haklı

  Yaş 25, beğenemedin mi?

  Bu tarz durumlar bu ülkede hiçbir dönemde bu kadar aleni ve yüzsüzlükle yaşanmamıştır.

  Tasvip etmiyormuş paşam. Laaa eleştirsene, bunu yapan mv'ye laf etseneee. Tasvip etmiyormuş beyefendi.

  Chp'li utanmaz mv. polise laf edince çıldırıyordun. Konuşsana şimdi.


  Telafi edilmezse Akp'ye oy vermeyi keser misin peki? tabiki de hayır. O zaman kes tıraşı!


  "Tisvip itmiyirim" Ne kadar da kibar bir Akpli. Sanırsın saray sakini Asil bir beyefendi.

  Sevindim.Çünkü başka partiden biri olsa büyük ihtimalle açığa alınmayacaktı,etrafta böbürlenecek veyahut terfi alabilecekti.Friendly fire oldu,çok da güzel oldu.Güç zehirlenmesi her iki taraf için de geçerli.Milletvekili veya memur hakkında lehte yorum yapamayız,her iki vasıf da bu ülkede güç zehirlenmesi yaşıyor.Misal arabadaki güvenlik amiri olsaydı geçen günlerde haberlere çıktığı üzere belki de karakoldan ölüsü çıkardı.Deveden büyük fil var.Geri kalan hayatında başarılar dilerim.
 • Hem hakaret et, hem açığa aldır. Açığa alanda da kabahat.. Soysuzca yapılan yanlışlardan biri daha....

 • klasik bir malum profili, şaşırtmadı  

 • Zimbabeğ insanları hak ettiği şekilde yönetiliyor bunun daha parti il başkanları ,ilçe başkanları ya da salam ve sucuk kolları başkanları liste uzar gider.A,B,C partisi fark etmiyor emrinin altında on kişi olan ülkede kendi yargısını verebiliyor.Millet bu durumdan mutluki düzeltilmesi için çaba harcamıyor.

 • ee vatandaşa gelince in aşağı , yazın cezayı buna , niye durmadın , niye yavaşlamadın , orda 30 yazıyo hayt höyttt , cezai işlem yapmak yerine; yorum yapıp hesap sorarak konuşmalar


  mv line gelince,, efendim tamam , aman efendim , tamam efendim veriyorum efendim yapıcaz efendim , bije hakaret ediyolayy bije hayaet ediyolayy  normal vatandaşı ezerken iyi oluyor ama dimi istediğin gibi konus sesini yukselt görevinin maksadının dışında sorular sorr vatandaş sesini çıkaramasın çıkarırsa ceza yaz  ayrıca vatandaşın görüntü almasına yasak vs diyerek anayasayı hiçe sayanlar yönetmelikle anayasa ustune cıkmaya calısanlar burda görüntüye bakınca mvekilini kendisi cep telefonuyla çekiyor ???????? mvekili görevden aldırmakla haklı
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 24 Ağustos 2021; 0:36:7 >
 • Sevindim.Çünkü başka partiden biri olsa büyük ihtimalle açığa alınmayacaktı,etrafta böbürlenecek veyahut terfi alabilecekti.Friendly fire oldu,çok da güzel oldu.Güç zehirlenmesi her iki taraf için de geçerli.Milletvekili veya memur hakkında lehte yorum yapamayız,her iki vasıf da bu ülkede güç zehirlenmesi yaşıyor.Misal arabadaki güvenlik amiri olsaydı geçen günlerde haberlere çıktığı üzere belki de karakoldan ölüsü çıkardı.Deveden büyük fil var.Geri kalan hayatında başarılar dilerim.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucre Maricruz -- 22 Ağustos 2021; 18:53:19 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • İlk değil ki akpli nice mv.lerin böyle vukuatları var. Şaşırtmıyor, polis memuru en kısa sürede görevine döner umarım.

 • Bu sorun akpnin sorunu değildir. burada onları suçlayamam..


  Bu ülke halkının genel sorunudur. Biraz agüç elde eden, arkasında kodamonlar olduğunu bilen ülke vatandaşı diğerini hemen ezmeye başlar.


  Yani çokta şikayet edilecek bir durum yok. Halkın ta kendisidir buradaki milletvekili.

 • Diğer partilerin de farkı yok akp MHP chp iyi parti adı milletvekili ama hepsi zengin züppe tribinde ...

  Aralarında vardır gene sağlam genelleme yapmayım

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Ne diyeyim ki?

  Millet olarak şahaneyiz.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 22 Ağustos 2021; 19:53:25 >
 • "Kim ihbar ediyor benim arabamı" diyor. Milletin parasıyla alınan kamu aracı nasıl senin araban olabiliyor?!

 • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

  Katılıyorum bu tipik ortadoğu karakteri.Ancak eskiden en kötü ihtimal pols başka yere sürülürdü.

  Bunlar direkt insanların ekmeği ile oynuyorlar.

 • Millet ne ki vekili güzel olsun, hepsi aynı,

  dürüst olan bir kaç kişi çıkıyor bazen recep yazıcıoğlu gibi.

 • Polis- Küfretmeyin hakaret etmeyin lütfen.


  zaten açığa alıncan, o küfürün üstüne in aşağı diye al tak kelepçeyi görevi başındaki memura hakaretten  

 • Milletvekilli dokunulmazlığı sadece meclis kürsüsünde olmalı. Oradan çıkınca artık milletten farkı yok, olmamalı.


  Mevcut durumda milletvekilleri kendilerini burjuvai bir sınıfta görüyorlar, ona göre hareket ve hakaret ediyorlar. Görevini yapan memura neden zorluk çıkartıyorsun? Gösterirsin milletvekili kimliğini, gerekli sorgulama yapılır geçersin. Seni tanımak zorunda değil görevli memur, sen kendini tanıtmak zorundasın.


  Bu olaydan dolayı açığa alınan memura üzüldüm. Milletvekilliği ünvanının hakkını veremeyen kişi için de üzüldüm.


  Şimdiki vekiller milletvekili değil bana göre zaten. Bunlar parti vekili. Milletvekili millet seçmiyor parti seçiyor. Bizler takım tutar gibi partilere oy veriyoruz. Bu durumda milletin isteklerinden ziyade parti kadrosunu oluşturanın istekleri öncelikli oluyor. Bizim parlementer sistemimizdeki en büyük sorun da bu zaten.

 • Akp klasiği.

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • Adı üstünde vekil bunlar. Millet meclise giremediği için böyle vekil mekil yürütüyorlar işi.

 • Milletvekili olunca her şey mübahmı,bu nasıl bir yaklaşım,bu kadar rahat insanlar aşşağılanırnı

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • BU DEVRAN ELBET DÖNECEK

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.