Şimdi Ara

AKP ‘Man Belgesini’ yalanlamak isterken doğruladı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
11.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.mynet.com/haber/foto-analiz/iste-turkiyeyi-sallayan-o-belgeler-tam-107-sayfa-3529268-1#6310589

Neden ben utanıyorum onu da söylesene şunu 1 saniyede yazıp bulamayan ya da bulmak işine gelmeyen utansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 10 Aralık 2017; 13:36:4 >
  • millet sağ sol kavgası yapıyor adamlar paraları cukkalıyor ne kadar m*l bir millet :D ulan allahsızlar sormazlar mı 1 sterlinlik şirkete emekli ögretmen öğretmen 2 milyondolar parayı nerden buluyor diye hadi bilale bişey demiyorum babası cukkalıyor parayı :D akraba öğretmen adam da 2 milyon dolar ne arar bu şekilde para aklanıyor işte e cahiller. tic yapıyorlarmış :D çocuk bile güler buna.
  • tiger006 T kullanıcısına yanıt
    Swift mesajı nedir bilirim. Hiç dansözlük yapma burada. O paraların kaynağı nasıl bir ticaret otur onu açıkla. Utanma ve ahlak konusunda ders verecek son grupsunuz. Cahillik konusunda da elinize su dökülemez önce bir TÜRKÇE öğrenin.
  • Genccizer G kullanıcısına yanıt
    Bak konunun icinden cikamamislik gostwrgesi. Sen soyle kenarda dur da ben abilerinle konusuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Kafa bu olduktan sonra halkın 3 kuruş kazandığına göz dikenler bitmez.
    geçmişten kimseleri örnek göstererek normali bu demek cehaletin alasıdır.
    "geçmişte yapmışlar ama biz seni getirdik, sen yapmayacaksın" demeliyiz..
    din din diye elinde kuranla miting miting geziyosun nerde senin kul hakkın demeliyiz...
    google den 3-5 dua sallayanlara deli gibi gönül verdi bir sürü insan...dahası bugun akpliyim diyen herkes geçmişte fetö adını duyunca ağlıyordu...kimse kimseyi kandırmasın biz izin verdiğimiz için düdükleniyoruz...
    teknoloji ilerledi, okumuş insan sayısı çoğaldı ama düşünce hala geçmişte onlar yapmıştı bunlar da yapar tarzında...yazık
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    Konuyu dilbigisine getirdigine gore tikandin. Konu man adasina giden paralar ile ilgili oldugundan sana acikladim bu dekontlarda giden bi paranin olmadigini.

Ticaret kismina gelirsek kk de bu sirketin hesabina gelen paranin nerden geldigi eminim vardir ama gostermek isine gelmez bu kadar belge sizi kandirmak icin yeterli artti bile.

Para sirketin halkbank hesabindan sahislara gitmis. Peki para sirkete nerden gelmis. Halk bankasinda adami var bunu aciklamak cok basit. Daha oncede ddedigim gibi yolsuzluk,rusvet,milletin parasini zimmetine gecirme kim yaptiysa Allah belasini versin hakkimda varsa haram olsun benim derdim o degil. Biri cikip bi laf atiuyor sizde gormeden icerigini bilmeden pesinden gidiyorsunuz. Yoksa banane damadindan,enisdesinden. Ama artik muhalefet yalanci cobana dondu

man adasına paralar uçarken yanındamıydın o belgelerle pardon? ayet gibi inanmışsın...dur bir savcılık görsün ...abd davasıyla aynı güne denk getirilmesi tamamen tesadüf big bang gibi diyon yani tesadüflerden oluştuk.. k.k okadar yıl varken 2011 deki belgeleri sunmak için 6 sene bekledi diyon çok mantiki bak kargalar gülüyorrr hatta senfoni kurdular o kargalaaarr

eidt : yanlış arkadaşı alıntılamışım pardon..ekksl6 olucaktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 10 Aralık 2017; 16:29:5 >
    Hadi bakayim az kaldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger006

quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Sen ne is yapiyon hocam senin aylik gelirin nedir ? Varsayalim ki 5.0000 TL. Senin yilda kazandigin para bellidir. 60.000 bin TL. Senin 3 milyon dolarin olamaz kardeşim. Ha sen şirket kurdun ticatet yaptin borsada kazandin miras kaldi sans oyunu aklina ne geliyorsa bunu ispatlamak durumundasin. Çünkü ticaret yaparsan vergi odersin sans oyunundan yuksek mebla vergi odersin miras kalsa evin vergisi arabanin vergisi sunu bunu olur yani bu para sana nasıl geldi bunu aciklamak durumundasin. Eger aciklaman yok ise sen bu parayiillegal yollarla elde etmissib demektir buda suçtur. Simdi nasil oluyorda öğretmenin 2.5 milyon dolari oldu. Bana bunu anlatirmisin ? Bak chp yi sevme oyda verme ama chp meclise arastirma onerisi verdi oy cokluguna gore mv sayisida akp idi akp mv reddetti. Madem belgeler sahte yav kabul edin bu paralar nasil gelmis arastiralim ? Adamlar kabul etmiyor. Sen haklinin kactigini ne zaman gordun ?

Bak kardes sunu unutma bi insan sucsuzlugunu ispat etmeye calismaZ. İddaa makami idasini ispatla yukumludur. Ben bankaciyim Kara para banka yoluyla aklanmaZ bunu yapan gerizekalidir. Sahte yada degil diyemiyorum kayotlara bakmadan kimse bunu diyemez gercekde diyemez. Ama sunu diyebilirim bunlar doviz alim belgesidir albarakaya yapilan disinda bir havale soz konusi degildir. Chp nin iddasi man adasina para kacirmadir konu basligida o dur. Simdi o tutmadi bu kadar para nerden geldi mevzusuna cevirmeyin mert olim dediginizin arkasinda olun. Mam adasina gomderilen para ile ilgili dekont gosteremiyorsaniZ cikin milletten sizi oyaladigimiz icin oUr dileriz deyin

Kara para banka yoluyla aklanmaz mı?

Hangi bankada çalışıyorsun bilmiyorum ama geleceğin için söylüyorum umarım kara para aklamaya çalışan birine denk gelmezsin gelirsen çok feci çarparlar seni

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Sen ne is yapiyon hocam senin aylik gelirin nedir ? Varsayalim ki 5.0000 TL. Senin yilda kazandigin para bellidir. 60.000 bin TL. Senin 3 milyon dolarin olamaz kardeşim. Ha sen şirket kurdun ticatet yaptin borsada kazandin miras kaldi sans oyunu aklina ne geliyorsa bunu ispatlamak durumundasin. Çünkü ticaret yaparsan vergi odersin sans oyunundan yuksek mebla vergi odersin miras kalsa evin vergisi arabanin vergisi sunu bunu olur yani bu para sana nasıl geldi bunu aciklamak durumundasin. Eger aciklaman yok ise sen bu parayiillegal yollarla elde etmissib demektir buda suçtur. Simdi nasil oluyorda öğretmenin 2.5 milyon dolari oldu. Bana bunu anlatirmisin ? Bak chp yi sevme oyda verme ama chp meclise arastirma onerisi verdi oy cokluguna gore mv sayisida akp idi akp mv reddetti. Madem belgeler sahte yav kabul edin bu paralar nasil gelmis arastiralim ? Adamlar kabul etmiyor. Sen haklinin kactigini ne zaman gordun ?

Bak kardes sunu unutma bi insan sucsuzlugunu ispat etmeye calismaZ. İddaa makami idasini ispatla yukumludur. Ben bankaciyim Kara para banka yoluyla aklanmaZ bunu yapan gerizekalidir. Sahte yada degil diyemiyorum kayotlara bakmadan kimse bunu diyemez gercekde diyemez. Ama sunu diyebilirim bunlar doviz alim belgesidir albarakaya yapilan disinda bir havale soz konusi degildir. Chp nin iddasi man adasina para kacirmadir konu basligida o dur. Simdi o tutmadi bu kadar para nerden geldi mevzusuna cevirmeyin mert olim dediginizin arkasinda olun. Mam adasina gomderilen para ile ilgili dekont gosteremiyorsaniZ cikin milletten sizi oyaladigimiz icin oUr dileriz deyin

Bu belgerlerin gercek olduğu bu kadar hassas bir konuda belgeler arastirilsin önerisine akp mv lerinin red oyu ile ispatlandi zaten. Yani belgeler gerçek. Zaten bir gercekligi olmasa 50 kere kabul edilir chp rezil edilirdi. Ama boyle birsey olmadi. Ek olarak gercekligini halkbankasindaki dekont numaralari ile karsilastirsan olur biter. Denilir ki bu dekont numaralari suraya ait buraya ait. Zaten belgeler man adasinin web sitesinden de sorgulaniyor. 15 cent karsiliginda. Aslinds coktan notere tastik ettirilirdi ama Ankara'da buna kase vuracak yürekli bir noter yok maalesef.

• Jr. Corrado kullanıcısına yanıt
    Sen cok akladin heralde. 20000 tl uzeri her islemde kimlik tespiti gereklidir. Bu rakam uzeri masak tarafindan surekli izlenir supheli islemde bankadan bilgi talep ediylir. Kimse kara parasini getirip bankaya lap diye yatiramaz. Banka bunun kaynaginida sormaz bu konular masak in isidir. Sen ya bankacisin yada kara paraci bilemedm

• quote:

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

Daha hala yurtdışına giden paranın (olmayan-sahte) belgesini ortaya koyamayanların, gelip burada yüzsüzlükle savunmaya çalıştıkları rezalettir...

Bakın size Bilale anlatır gibi anlatıyorum.İyice dinleyin, kendinizi daha yurtdışına giden parayı bile ayırt edemeyen ünlü hesap uzmanı Kılıçdar gibi rezil etmeyin...

Kılçdar ne dedi? "Erdoğan ve yakınları yurtdışına para kaçırdı, belgeleri elimde" dedi. Akp'liler ne dedi? "Varsa eğer elinizde yurtdışına giden paraları gösteren belgeler, bunlar sahtedir çünkü yurtdışına bırak sizin iddia ettiğiniz gibi 15-20 milyon dolar para göndermeyi, 1 cent bile gönderilmedi" dedi...

Kılıçdar "işte yurtdışına giden paraların belgesi" dediğinde hakikaten de sahte çıktı, çünkü o belgelerde yurtdışına giden 1 cent bile yoktu...

Ünlü hesap uzmanı Kılıçdaroğlu ve ekonomi kurmayları daha makbuz okumayı bile bilmediklerinden iftiralarında, fena halde çuvallamışlardı...

Pişkinlik level: upper intermediate.

• MB-CLS kullanıcısına yanıt
    O isler oyle degil zaten chp nin hangi onerisi kabul gordu ki bu gorsun. Chp nin istegi gundemi mesgul etmek akp de buna yag surmedi bu kadar basit. Ben belgeler sahte yada gercek demiyorum. Gercek oldugunu vaysayarak bu dekontlarda yurt disina para gonderildigine dair bir bilgi yok hepsi yurtici transfer diyorum. Sanirim burda anlasamadik. Halk bankasinin dekont sistemini bilmiyorum kendi bankama bakarak diyorum 1 er dekont eksik bu islemlerde asil havale dekontlari yok gibi geldi bana

• her şeyde sahte diyenler, her şeyde aaa kandırıldık diyenler, sizler sürekli kandırılmaya alışkınsınız, çünkü sizlerin beyinlerini başkaları yönetiyor. alışmışsınız birileri tarafından yönetilmeye ve birisine tapmaya,tapınmaya, islam dediniz şu dediniz bu dediniz sonra kalktı başınızdaki şahıs, aa bizi kandırmışlar dedi, sonra kalktı son zamanlara kadar hiç ağzına almadığı sürekli hakaretler ettiği ve edilmesine müsamaha gösterdiği, bu ülkenin lideri olan "Baş komutan Mustafa Kemal ATATÜRK"ismini ağzınıza almaya başladı/başladınız. bizler başından bu yana dedik sizleri kandırıyorlar yapmayın etmeyin dedik ama yoookk o pensilvanyadaki kıçı kırık hocanız hepinizi kandırdı ve hatta ceplerinizi bile boşalttı islamiyet adına ne güzelde kandırdı ohhh yarasın kandırılmış olan sizlere, daha utanmadan çıkıp çıkıp ona buna hakaret ediyorsunuz, savcı, hakim noter işimizden olmayalım bir yerlere sürülmeyelim korkusuna sizin başınızdaki şahısın emrine girmişler. o nederse o oluyor. sahte derse sahte, gerçek derse gerçek,,, şimdi soruyorum size "ADALET" Bumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 10 Aralık 2017; 17:0:18 >

• quote:

Sen cok akladin heralde. 20000 tl uzeri her islemde kimlik tespiti gereklidir. Bu rakam uzeri masak tarafindan surekli izlenir supheli islemde bankadan bilgi talep ediylir. Kimse kara parasini getirip bankaya lap diye yatiramaz. Banka bunun kaynaginida sormaz bu konular masak in isidir. Sen ya bankacisin yada kara paraci bilemedm

Bankacıyım. Merak etme MASAK mevzuatını en az senin kadar iyi biliyorum. Banka paranın kaynağını gayet sorar. Ayrıca kara para aklamada bankaların nerede olduğunu araştırmanı tavsiye ederim. Ama sen sadece 20 bin TL olayına vakıfsın ve olayın sadece bu yönlü dönebileceğini düşündüğünden diğer ihtimalleri düşünemeyecek kadar konuya uzaksın. O yüzden bir başka tavsiyem hakim olmadığın konularda başkasına laf çarpmadan önce bilgini tartman ve bilgi birikimine göre cevap yazman aksi takdirde komik duruma düşüyorsun.

• Maasli troller bugn genel merkezde toplanti yapmamis galiba mesai oncesi. Herkes ayri telden caliyor. :)

• Mallara çöken CHP li belediye başkanın konusunu açsanız biraz fikir alışverişi yapardık. Şu görevden uzaklaştırılan.

• Şuna da dikkat çekmek gerek; Kılıçdaroğlu kontrollü darbe dedikten sonra darbe gecesi havalimanında görüntüleri çıkmıştı.

Şimdi bu belgelerden sonra Ataşehir belediye başkanına yolsuzluk iddiaları ve Chp bünyesinde 3 belediyeye daha müfettiş ataması yapıldı. Kısacası açma kutuyu söyletme kötüyü siyaseti ülkemizde 15 yıldır izlenmektedir.

Ayrıca şöyle birşey var, şu gün sayın Erdoğan çıkıp ben sizi dolandırdım, vatanı sattım diye bağırsa; Tehtidle söyletildi, ülkemizin bekası içşn öyle söyledi gibi yorumlar üretilir halk itibar etmez. Bu millet daha Allahını inkar eder Erdoğanı inkar etmez.

• Cole Trickle kullanıcısına yanıt
    Asıl sen anlamamışsın, bak Kılıçdaroğlu ne demiş?

“Sevgili Erdoğan, ‘Bilal’e anlatır gibi’ soruyorum sana: Çocuklarının, eniştenin, kardeşinin, dünürünün ve eski özel kalem müdürünün bir vergi cennetindeki bir off-shore şirkete milyonlarca dolar gönderdiğini biliyor musun?”

Sonra belgelere bakıyoruz, bu off-shore şirkete milyonlarca dolar gönderilmiş mi, evet. Eee sorun ne?
  • O belgeleri inceleyen bir arkadaş beni aydınlatabilir mi? Ben belgeleri inceledim ve yurt dışına çıkan ödeme olarak algıladım. Yurt içinde dönen paralar mı o kadar? (Ki yurt içiyse daha kötü, o zaman kim bilir yurt dışında neler vardır?)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.