Şimdi Ara

AKP ‘Man Belgesini’ yalanlamak isterken doğruladı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
11.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaş hepimiz aynı gemediyiz hepimizin cebinden çıkıyor daha neyin kafasını yaşıyorsunuz uyanın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni ayakkabı kutusu man adası demek ki . para önce oraya gönderiliyor sonra da ak lanıp ihtiyaç oldukça buraya geliyor . daha çok şeyler çıkar o adacıklardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

Daha hala yurtdışına giden paranın (olmayan-sahte) belgesini ortaya koyamayanların, gelip burada yüzsüzlükle savunmaya çalıştıkları rezalettir...

Bakın size Bilale anlatır gibi anlatıyorum.İyice dinleyin, kendinizi daha yurtdışına giden parayı bile ayırt edemeyen ünlü hesap uzmanı Kılıçdar gibi rezil etmeyin...

Kılçdar ne dedi? "Erdoğan ve yakınları yurtdışına para kaçırdı, belgeleri elimde" dedi. Akp'liler ne dedi? "Varsa eğer elinizde yurtdışına giden paraları gösteren belgeler, bunlar sahtedir çünkü yurtdışına bırak sizin iddia ettiğiniz gibi 15-20 milyon dolar para göndermeyi, 1 cent bile gönderilmedi" dedi...

Kılıçdar "işte yurtdışına giden paraların belgesi" dediğinde hakikaten de sahte çıktı, çünkü o belgelerde yurtdışına giden 1 cent bile yoktu...

Ünlü hesap uzmanı Kılıçdaroğlu ve ekonomi kurmayları daha makbuz okumayı bile bilmediklerinden iftiralarında, fena halde çuvallamışlardı...

Emekli öğretmen 2.5 milyon doları nasıl kazanmis?

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Icizinden birisi bir hesaptan digerine 1.5 milyon dolari sifir islem ucretiyle gonderebilir mi? Onuda gecelim 1 sterlinlik bir sirkete 1.5 milyon dolar gonderiginizde hakkinizda direk sorusturma acilir. Bu durumun boyle oldugunu biliyorum. Eger yanlisim varsa bankacilar duzeltebilir.

Hocam kucuk bir miktar bile olsa doviz transferi masrafsız cok zor. İki ayri banka arası transfer çünkü. Şu anda Ohal var. 5-10 bin dolar bile cok zor transfer ediliyor. Fetoculer yurt dışına para kaçırıyor diye cok sıki kontrol var.

• Cole Trickle kullanıcısına yanıt
    Acayip güzel kıvırdın şu an şoktayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • armanac05 A kullanıcısına yanıt
    Türkçesi; Man adasına dul kadın gönder, kız oğlan kız olarak dönsün, tertemiz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam takılmışsınız bi "yurt dışından geliyor dedi. yurt dışına 1 kuruş gitmedi" demeye. Tamam kılıçdaroğlu yine bi saçmalık yaptı belki destekçisi değilim zaten. Fakat hiç düşünmüyo musunuz bu paranın kaynağı nedir diye. Sonuçta ortada böyle bir para var. 1 sterlin ile kurulmuş bir şirket var. Neden hala bu paranın kaynağını açıklamadılar ? Lütfen kılıçdaroğlunu bırakıp biraz bunun üzerine gider misiniz. Çünkü kk'nın boş yapmış olması belgelerin gerçek olduğu ve böyle bir paranın ortada olduğu gerçeğini değiştirmiyor değil mi ?
  • quote:

O kadar anlattık hala anlayamadınız mı yani??? Ne kadar zor olabilir ki yahu????

Yayınlanan belgeler sahte değil ama Kılıçdaroğlunun iftirasını kanıtlayan belgeler de bunlar değil zaten...

Akp "eğer ortada yurtdışına giden para olduğunu gösteren bir belge varsa o sahtedir, çünkü yurtdışına Kılıçdarın iddia ettiği gibi para falan kaçırılmadı" dedi...

Yani sen bu yayınlanan belgelere "bunlar Kılıçdaroğlunun iftirasını kanıtlamıştır" diyorsan, bu açıdan belgeler bu iddiayı kanıtlayamadığı için çakma yani sahte yurtdışı belgeleri, çünkü o belgelerde yurtdışına giden 1 cent bile yok, anlayabiliyormusunuz???

Kılıçdaroğlu bile 5 gün sonra anladı, Umarım bu sefer siz de anlayabilmişsinizdir...

Gol olmasına gol, hem de Kılıçdarın kendi kalesine attığı çok güzel bir gol...

Yaw kardeşim he tamam Kılıçdaroğlu yurt dışı dedi yanlış bir bilgi verdi diyelim.. Takmışsın yurtdışı değil o işlem diye. Millet orasını çoktan geçti artık, ortada sakız parası gibi dönen bu milyon dolarların kaynağını soruşturmaya başladı, insanlar bir kilo et için 20 kere düşünüyorken devletle ilişkili bu insanlar ve akrabaları milyonlarca dolar içinde yüzüyor, hiç mi vicdan muhaseben yok senin.. Bu arada ikide bir "Size Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum" diye yazma, en nihayetinde senin reisin onun babası kızdırmak istemezsin

• o 1.5 milyon dolarlar artık en düşük seviye iş adamında var artık dönen paralar abartılcak rakam değil hatta düşük sülalecek bir yatırım amacıyla birşeyler yapmışlar belli..kerimcan durmazın ayda 500.000 kazandığı bir devirdeyiz üstünde tonla şirket olan burak erdoğanmı hesabını veremiycek komikleşmeyin rte ninde k.k nında ceketini silksen 10 milyon dokulur bizim karşıdaki malatyalı köylü pazarcı ailenin bile bankada 5+ milyonları var herifler köşeyi döndü birkaç senede ist da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Aralık 2017; 1:11:49 >
  • quote:

Eh işte sorunda orada ya zaten...

Kılıçdaroğlu senin tavsiye ettiğin gibi inkar edemiyor çünkü bu yurtdışına kaçırılan paralardan bahsederken meclis kürsüsünde ve elinde bir sürü belgeyi sallayarak kameralara ve milletvekillerine "işte belgeleri de elimde" diye höykürüyordu...

Şimdi bu adam çıkıpta nasıl inkar etsin "yok ben aslında öyle bir şey demedim" diye...

Senin ki de laf işte...

olum tamam fakirsin hayatında yurtdışına para atmamışsın olayı bilmiyorsun.
    hem fakir hem de savunuyor, zaten trollerin yüzde 70 i de bu çalınan paralardan nemalanıyor.
    muhabir banka denilen olay var, önce onun öğren, belgeler sahteyle neden araştırma komisyonu kurulsun önergesi reddediliyor neden bu işin üstüne gidilmiyor? bu iddaalar büyük olaylar ama bizim millet farkında değil yeminle sıradan bir ülkede olsa ya da başka ülkede olsa bizim basın dilinden düşürmez. yandaş medya ağzıyla konuşma şurada bal gibi de biliyorsunuz dönen dolapları,
    ne kadar saklayıp üstünü örtmeye çalışsalar da gerçekler er ya da geç ortaya çıkacak.
    o zaman bu millet hiç bişey olmamış gibi devam edecek. aynı bir gün öncesinde hoca efendi dedikleri şarlatana bir güm sonrası terör örgütü lideri dedikleri gibi.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    hem bunu diyorsun hem de utanmadan destekliyorsun iki yüzlülük değil mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

AKP tapeler sahte derken,RTE tapelerin inceleneceği günün öncesi geceden tubitak başkanını görevden almadımı ?

Aldı.

Tapeleri gerçekten sahte ise vicdanlar önünde bu sahteliği kanıtlayacak olan kurum Tübitak değilmiydi?

Tübitaktı.

Başkanın bir gecede görevden alınması tapelerin gerçekliğinin kanıtı mıydı?

Kanıtıydı.

AKP li seçmenin tamamı bu olan biteni doğru yorumlayabildiler mi ?

Hayır.

Tüm bu olan bitenler ışığında tapelerin sahte olduğuna inandılar mı ?

İnandılar

Sonuçta yiyip yutmadıkları zoka kaldı mı?

Kalmadı.

Yani kısacası AKP çıkıp biz çaldık ama sizin iyiliğiniz için çaldık dese buna inanır mı bu seçmen?

İnanmazsa adam değilim.

Öyle . Bende böyle şeyler olmasını bekliyorum. O çalmalarla vatanı kurtardık gizli operasyon parasıydı falan diye çöp bir hikaye uydurup sunsalar yine ülkenin yarısı oo reis diye atlar oylards uçar

• kilinchaci K kullanıcısına yanıt
    dosyalar savcılıkta be adem soruşturma açıldı...ailece sülalece iş yapan yatırım yapan aile bu devirde hiçmi gormedin sen? pc başından kalkıp hayat karışmıyon herhalde...o 1.5 milyon doları abartan sensin bu zamanda en dandik iş adamında o para var fakir diye bana laf atıyor bide üstünde denizcilik şirketleri olup tonlarca para akan şirketi olan burak erdoğandamı 1+ milyon doları olmuycak yani adam siyasetçi bile değilken

sen kendi fakir halinle karıştırıyon onu bence...siz milyarla milyonu karıştırıyosunuz burda zümrecek...zengin bir aile için o para diş etine sıkışan küçük miktar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Aralık 2017; 11:30:8 >
  • İnternetten saçma sapan şeyler yazıp yalakalık yapıyorsunuz. Kimlerin hırsız, kimlerin şerefsiz olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Ama devran döndüğü gün, ilk siz döneceksiniz, bunu da hepimiz biliyoruz. Nereden biliyoruz? 7 hazirandan. Benim çevremde size benzeyen birkaç kişide gördüm bunu. Zaten karakteriniz ortada olduğundan, bundan şüphe etmek saflık olur.

İlerde çocuklarınıza, torunlarınıza anlatırken de bugünkü düşünceleriniz hakkında yalan söyleyip geçeriz diye düşünüyorsunuz. Ama ömrünüz yeterde 70 yaşını görürseniz, pişmanlık hissedecek kadar insan mısınız gerçekten merak ediyorum.

• asderty A kullanıcısına yanıt
    hadi tüm belgelerin hepsi gerçek diyelim sadece para trafiği var ha bu para tarfiğini yapanda senin benim gibi vatandaş kamil değil oldukça zengin bir aile o parada onlar için devede kulak bitti....varsa bir katakülle yargı çözer sen ben değil hadi by bye...sanki gözünle çaldığını görmüş yorum yapman ideolojik körlük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Aralık 2017; 12:15:49 >
    yani yasalar zenginleri korur öyle mi

yarın bigün zengin biri seni ezerse dava acma o zaman. böyle igrenclik yok

Allahı gördünüzdemi inanıyorsunuz? Meleği, şeytanı, cenneti gördünüzdemi inanıyorsunuz? Ortada dönen belgeleri geçtim, bizzat etrafımızda yaşananlar, gözümüzle gördüklerimizdemi yalan?

Nereden buldun yasasını gelir gelmez kaldırdıkları için suç olmayabilir kanunen. Ama her şey ortada. Elimdeki yüzükten başkası yok diyenler, öğretmen maaşıyla milyonlar götürenler, zeka seviyesi ortada olup bir anda onlarca, yüzlerce milyon dolara hükmedenler çalmadılarsa, bu ülkedeki geri kalan herkes gerizekalı demektir, sen dahil. O zaman bence de konuşmaya gerek yok.

• işinize gelmiyor saptırıyorsunuz kısaca...adamlar sağda solda yatırımda yapmıycak oturacak yani...ha birde siyasetle ilgisi olmayan tipler..olay rtenin parasıydı gitti sülalesinin parasına döndü sen amcanın dayının yatırım çetelesinimi döküyon sanki..
  • Cole Trickle kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu adam çıkıpta nasıl inkar etsin "yok ben aslında öyle bir şey demedim" diye...

Zor değil böyle yapan bir adam 10 küsür senedir bizi yönetiyor hatırlatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

hadi tüm belgelerin hepsi gerçek diyelim sadece para trafiği var ha bu para tarfiğini yapanda senin benim gibi vatandaş kamil değil oldukça zengin bir aile o parada onlar için devede kulak bitti....varsa bir katakülle yargı çözer sen ben değil hadi by bye...sanki gözünle çaldığını görmüş yorum yapman ideolojik körlük...

Emekli öğretmen iki buçuk milyon doları nasıl kazanmış bunu bize açıklarsan belki sana inanırız. Ha madem aileleri zengindi niye öğretmenlik yaptı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.