DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
AKP'lilerin Demirtaş oyunu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: serdar_k Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
21
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> AKP'lilerin Demirtaş oyunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2063 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:00:12 Konu Sahibi
      Demirtas'i serbest birakmayalim da MHP'lilerin oyunu alalim.

Ama aday olmasina da engel olmayalim ki Kürtler küsmesin.

Tum bu kaypak yaklaşimin ustune, bir de Demirtas serbest birakilmali diyenlere terorist diyorlar. Bu kesimin kaypakligi beni bitiriyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4206 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:02:26
      Demirtaş 1 yıldır boş yere içeride yatıyor. Sürekli iddianame değişiyor, adamın neyle suçlandığı belli değil. Cumhurbaşkanı'na hakaretten 1 yıldır mahpus.

BattleNet: Chibs#2887
      #BarışKazanacak
      "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
    • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 19 saat 5 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      15 Mayıs 2018 21:05:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Demirtaş 1 yıldır boş yere içeride yatıyor. Sürekli iddianame değişiyor, adamın neyle suçlandığı belli değil. Cumhurbaşkanı'na hakaretten 1 yıldır mahpus.

Bu senin kaba etinden uydurman.

Türk milleti seloya 1 şans tanıdı, o şansını kaybetti. Artık hapishanede gebermesini umuyorum. Bunun pekeke türkiyeyi tükürüğünde boğar diyende buna dahil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4206 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:08:14

Hangisi kaba etimden uydurma ? Terörden yargılansa amenna, ama böyle bir durum söz konusu değil. 7 haziranda bu halk şans verdi de ne oldu ? Yıllardır besledikleri dokundurmadiklari teröristlere saldırıp erken seçime gitti AKP. Geçiniz bu işleri sanki demokratik haklarını kullanma zamanı ve alanı buldular da kullanmadılar. Adamlar meclise gelmek istiyor temsil için gelme, dağa çıkıyor çıkma. Bu ülkede kimsenin huzur istediği vs yok herkes kandan besleniyor.

|
      |
      Önder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#BarışKazanacak
    • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 19 saat 51 dakika kadarı kaldı.
      15 Mayıs 2018 21:11:31
      Kürt halkı bu şerefsizlere kaldıysa vay hallerine, bunlar kaç yıldır mecliste Kürt halkının hangi sorununa çözüm getirdiler. Lan bu adamsa hapiste ne işi var suçlu değilse ne işi var bak ben dışardayım mesela. Yav bunu adam yerine mi koyuyorsunuz oğlum hani sizin lideriniz apoydu ne oldu unuttunuz mu liderinizi.
      |
      |

• Yarbay
      4206 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:15:41

Senden daha çok Atatürkçü ve CHP'liyimdir, kendinize konduramazsınız ama yobazın önde gideni sizin gibiler aslında. Ayrıca "eşşek kırması" olarak betimlediğin Kürt ırkından da değilim, 7 göbek Selanik'liyim uza şimdi
      |
      |
      Zero Degrees kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#BarışKazanacak
    • Yüzbaşı
      895 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:17:59

Selanikli oldunuz, Kürt oldunuz, ermeni oldunuz, baltıkçı oldunuz, komunist oldunuz ama bir türlü Türk olamadınız. Senin ağzına Atatürk lafı bile yakışmıyor. Sadece Atama hakaret oluyor. Neyse diyeceğimi dedim ben. Hadi selametle..
      |
      |
      Yggdrasil Asgard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4206 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:18:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Zero Degrees

Selanikli oldunuz, Kürt oldunuz, ermeni oldunuz, baltıkçı oldunuz, komunist oldunuz ama bir türlü Türk olamadınız. Senin ağzına Atatürk lafı bile yakışmıyor. Sadece Atama hakaret oluyor. Neyse diyeceğimi dedim ben. Hadi selametle..
      Az önce dediğim gibi uza
      |
      |

#BarışKazanacak
    • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 19 saat 19 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      15 Mayıs 2018 21:20:03
      quote:

Forum yönetimi, bu eşşek kırmalarına ne zaman ceza verecek de bu forumdan banlayacaklar acaba çok merak ediyorum. Size de gelecek sıra. Sadece az daha sabır edin size de gelecek...
      arkadaş doğru konuşuyor. gerçeği, hissiyatlarınızdan dolayı reddedemezsiniz. saldırmayın, saldırınca komik oluyorsunuz.

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

''Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.''

• Yarbay
      2012 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:22:44

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      222 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:23:23
      Demirtaş hüküm giydimi neden içerde olduğu aşikar

|
      |

• Yarbay
      2012 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:26:10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joker-38 -- 15 Mayıs 2018; 21:26:32 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      895 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:48:48

Bir eşşek kırması daha geldi buraya.. Toplanın böyle güzelce de ne olduğunuzu bilelim.

Hissiyat öyle mi ?

50 kişinin ölümüyle sonuçlanan kobani protestoları. Terörist başına başkan demesi, PKK'lılarla iç içe girip ülkeyi tehdit etmesi, arkasına amerikayı alıp "o PYD Fıratın Batısına geçecek, sizde eşek gibi bakacaksınız" demesi, biz sırtımızı PKK'ya dayadık, TSK katliam yapıyor...

Daha sayayım mı ? Nelerden yargılandığını ve niye içerde olduğunu daha fazla örnek vererek sayayım mı ? Sizin hümanistliğinizi de alıp götüreceğiz merak etmeyin siz. Bu hükümet başta olduğu sürece bu değişmeyecek. Yine fark etmeyecek ki İYİ parti başa geçtiğinde vay halinize.. Yönetiminde emekli askerler kaynıyor. Diyorum ya 24 hazirandan, sonra her türlü.. Sadece az daha sabredin. Bu hükümet ya da yerine gelecek hükümet fark etmeyecek. Buna emin olun...

O zaman bakalım kim komik olacak, kim acınacak halde olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 15 Mayıs 2018; 21:50:54 >
      |
      |
      We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2063 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:51:07 Konu Sahibi
      quote:

Bir eşşek kırması daha geldi buraya.. Toplanın böyle güzelce de ne olduğunuzu bilelim.

Hissiyat öyle mi ?

50 kişinin ölümüyle sonuçlanan kobani protestoları. Terörist başına başkan demesi, PKK'lılarla iç içe girip ülkeyi tehdit etmesi, arkasına amerikayı alıp "o PYD Fıratın Batısına geçecek, sizde eşek gibi bakacaksınız" demesi, biz sırtımızı PKK'ya dayadık, TSK katliam yapıyor...

Daha sayayım mı ? Nelerden yargılandığını ve niye içerde olduğunu daha fazla örnek vererek sayayım mı ? Sizin hümanistliğinizi de alıp götüreceğiz merak etmeyin siz. Bu hükümet başta olduğu sürece bu değişmeyecek. Yine fark etmeyecek ki İYİ parti başa geçtiğinde vay halinize.. Yönetiminde emekli askerler kaynıyor. Diyorum ya 24 hazirandan, sonra her türlü.. Sadece az daha sabredin. Bu hükümet ya da yerine gelecek hükümet fark etmeyecek. Buna emin olun...

Ölenlerin çoğu HDP'li. Senin mantığına göre zaten HDP'lilerin ölmesini neden umursuyorsun?

When you know what a man wants,
      you know who he is and how to move him.

• Binbaşı
      1345 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:55:00
      yapılan araştırmalar ırkçılığın yaşlı nüfusu arttığı halde genc nüfusu azalan toplumlarda görüldüğü yönünde

zira bu toplumlarda erkek üremesi iyice köreldiğinden testesteron faaliyetini sexuel üremeden ziyade ırkçılıkla yatıştırmaya çalışırlar

|
      |

• Yüzbaşı
      895 Mesaj
      15 Mayıs 2018 21:56:11

Terörizme bulaşmamışsa, askerime ve polisime kurşun sıkmamışsa, bu ülkenin iyiliğini, kalkınmasını, demokrasisini düşünüyorsa, onlarda vatan evlatlarıdır. Ancak, birilerinden aldığı emirleri yerine getirip, halkı galeyana getirip, hiç suçu günahı olmayan masum insanların ölümüne sebep olan birisi var ise o kişi o hapisten çıkmayacak.

Eğerki terörizme en ufak bir şekilde yardım ve yataklık ediyorsan, bir önceki mesajda yazdıklarımı dile getirip, Türk Devletini karşına alıyorsan, sonuçlarına da katlanacaksın.

Ekleme; Kürtler ile hiç bir sıkıntım yoktur. Dikkat edersen, Kürt ve Türk kelimelerine büyük harfle başladım ancak ermeni kelimesini küçük harfle yazdım. Kürt düşmanı diye saldıracaksan hiç boşa zahmet etme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 15 Mayıs 2018; 21:57:15 >
      |
      |
      Prof. Dr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 Not
      15 Mayıs 2018 21:58:23
      quote:

Hissiyat öyle mi ?

öncelikle kürt olan insanlara eşek kırması diyerek ahlaki seviyeni belli ediyorsun, terbiyesiz ırkçı herif. öz be öz türk'üm, laga luga yapma.

yazdıklarına gelince...

olum sen salak mısın? ben bu partinin yaptıklarını reddettiğimi mi söyledim? bu adam yaptıklarından, halkı kin ve nefrete tahrik etmeden, terörist ve bölücü başı aponun güzellemelerini yapmaktan, vatanın bütünlüğüne ihanetten kesinlikle hapse girmelidir.

ve fakat selahattin demirtaş, sözde cumhurbaşkanına hakaretten 2 yıldır tutuklu yargılanmak üzere hapiste bekletiliyor. tekrar altını çiziyorum bölücü açıklamalardan dolayı değil.

madem bu adam terörist tüm pkklı vekilleri, partilerinden yargılamak üzere alacaksın, partiyi kapatacaksın suçluları içeri atacaksın.

fakat bu adam bu yüzden tutuklu yargılanmak üzere içerde bekletilmiyor. sözde erdoğana hakaretten içeride. seçim de var ya tabi işini kolaylaştırıyor bu adamın içeride olması.

sözde atatürkçüyüm diye, sosyal hukuk devleti bilincindeyim, ''hak, hukuk, adalet'' diye ne olduğunu bilmediğiniz fikirlerin arkasına sığınarak bize laf anlatıyorsunuz. yüz karasısınız. insanlar suçlarından dolayı hapse girmelidir, uydurma yalanlarla değil.

selahaddin demirtaş üstte saydığım nedenlerden dolayı içeri alınmalıdır, böyle sallama suçlamalardan değil.

ırkçı ve pislik zihniyetini de derhal bırakmanı öneriyorum. atatürk seni görse yüzüne tükürürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 15 Mayıs 2018; 21:59:39 >

''Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.''

• Yarbay
      11209 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Kami-sama

15 Mayıs 2018 21:59:25
      akpye oy getirecek olsa selo simdiye coktan salinirdi ve burdaki akpliler de durumu savunurdu. siyasette her sey cikara bakar.

|
      |

paralı troller bloklasın
    • Yüzbaşı
      895 Mesaj
      15 Mayıs 2018 22:47:26

Ancak senin gibiler o laftan Kürtlere "eşşek kırması" dediğimi anlar. İşte yarası olan gocunuyor ne yaparsın. Terörist sevicileri savunacak kadar düşmüşsen, eşşek kırmasısındır.

Atatürk'ün lafını ağzına alma ki Atatürk yazarken bir "a" harfini bile büyük harfle yazamayarak, nereden olduğunu çok açıkça belli ediyorsun.

Ve halen, bir terörist herifin tekini utanmadan hiçbir suçu yokmuş, sadece Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanıyor diyebilecek kadar düşmansınız bu ülkeye. Atatürk ne koymuşsa size, ismini bile saygılı bir sekilde yazamıyorsunuz.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/672342/Selahattin_Demirtas_in_attigi_her_adimi_savcilik_suc_saydi.html

Bak bu linki iyi oku. Selahattin Demirtaş'ın hangi fiillerden yargılandığını iyi oku. Bak sizin tarafların linkini attım birde ha. Kaynak çöp de diyemezsin artık.

"Hak, hukuk, adalet diye ne olduğunu bilmediğin fikirler" cümlene de gerçekten çok gülüyorum. Eğer bu ülkede ufacık hak, hukuk ve adalet kalsaydı, şu yazdıklarınızdan dolayı alayınızı içeri atacak savcılar hakimler olurdu. Ama yok, size göre o Cumhurbaşkanına Hakaretten içeride ve o içeride durmayı hak etmiyor. İsterse sana hakaretten içeride olsun, bir teröristi bu kadar savunamazsın. Sonra gelip de Atatürk'den dem vuramazsın burada.

Irkçılığımla gurur duyuyorum. En azından senin gibileri çatlatması bile ırkçılığın ne kadar güzel odluğunun göstergesidir.

Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır. Mustafa Kemal ATATÜRK. Bak, iyi oku ve anla bu lafı. Atamız ne demiş. Sonra varsa tabi gram zekan kendini bir sorguya çek. Atatürk kimin yüzüne tükürürdü.

Tekrar ediyorum, Kürt oldunuz, ermeni oldunuz, Teröristlerin hak hukukunu kayırdınız, sevici oldunuz, batılı oldunuz, onu oldunuz, bunu oldunuz ama bir türlü Türk olamadınız Türk. Buda size o kadar çok koyuyor ki. Bir türlü ağlamalarınız bitmiyor.
      |
      |
      We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 Not
      15 Mayıs 2018 23:26:25
      quote:

Ancak senin gibiler o laftan Kürtlere "eşşek kırması" dediğimi anlar. İşte yarası olan gocunuyor ne yaparsın. Terörist sevicileri savunacak kadar düşmüşsen, eşşek kırmasısındır.

Atatürk'ün lafını ağzına alma ki Atatürk yazarken bir "a" harfini bile büyük harfle yazamayarak, nereden olduğunu çok açıkça belli ediyorsun.

Ve halen, bir terörist herifin tekini utanmadan hiçbir suçu yokmuş, sadece Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanıyor diyebilecek kadar düşmansınız bu ülkeye. Atatürk ne koymuşsa size, ismini bile saygılı bir sekilde yazamıyorsunuz.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/672342/Selahattin_Demirtas_in_attigi_her_adimi_savcilik_suc_saydi.html

Bak bu linki iyi oku. Selahattin Demirtaş'ın hangi fiillerden yargılandığını iyi oku. Bak sizin tarafların linkini attım birde ha. Kaynak çöp de diyemezsin artık.

"Hak, hukuk, adalet diye ne olduğunu bilmediğin fikirler" cümlene de gerçekten çok gülüyorum. Eğer bu ülkede ufacık hak, hukuk ve adalet kalsaydı, şu yazdıklarınızdan dolayı alayınızı içeri atacak savcılar hakimler olurdu. Ama yok, size göre o Cumhurbaşkanına Hakaretten içeride ve o içeride durmayı hak etmiyor. İsterse sana hakaretten içeride olsun, bir teröristi bu kadar savunamazsın. Sonra gelip de Atatürk'den dem vuramazsın burada.

Irkçılığımla gurur duyuyorum. En azından senin gibileri çatlatması bile ırkçılığın ne kadar güzel odluğunun göstergesidir.

Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır. Mustafa Kemal ATATÜRK. Bak, iyi oku ve anla bu lafı. Atamız ne demiş. Sonra varsa tabi gram zekan kendini bir sorguya çek. Atatürk kimin yüzüne tükürürdü.

Tekrar ediyorum, Kürt oldunuz, ermeni oldunuz, Teröristlerin hak hukukunu kayırdınız, sevici oldunuz, batılı oldunuz, onu oldunuz, bunu oldunuz ama bir türlü Türk olamadınız Türk. Buda size o kadar çok koyuyor ki. Bir türlü ağlamalarınız bitmiyor.
      öf a yı büyük yazarak atatürkçü olduğunu sanan çomarlarla işim yok benim. tüm harfleri küçük yazıyorum ben gelişi güzel. sanki özenle a'yı küçük yazmışım gibi muamele yapıyor çomara bak hele.

söz konusu linke gelince, ben senin gibi çomar değilim. o iddianemeden dolayı içerideyse eğer gerçekten doğru bir hareket, hakettiğini bulacaktır. ben okuduğum kaynaklarda ''seni başkan yaptırmayacağız ve gerisinin geldiği parti konuşmasında ki'' söylemlerinden dolayı içeride olduğunu okumuştum. eğer cumhuriyet gazetesinde ki gibiyse iddianame çok sevindim, hakettiği cezayı çekinmiyorlarsa alacaktır.

şizofren falansın herhalde kendin çalıp oynuyorsun. '' Tekrar ediyorum, Kürt oldunuz, ermeni oldunuz, Teröristlerin hak hukukunu kayırdınız, sevici oldunuz, batılı oldunuz, onu oldunuz, bunu oldunuz ama bir türlü Türk olamadınız Türk. Buda size o kadar çok koyuyor ki. Bir türlü ağlamalarınız bitmiyor. '' bu saçmalığı zaten geçiyorum, ırkımı sen mi belirliyorsun hadsiz çomar. türk'üm diyorsam türk'üm tipe bak, kendi kendine gelin güvey oluyor laf ettiğini sanıyor

''Ve halen, bir terörist herifin tekini utanmadan hiçbir suçu yokmuş, sadece Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanıyor diyebilecek kadar düşmansınız bu ülkeye. Atatürk ne koymuşsa size, ismini bile saygılı bir sekilde yazamıyorsunuz. ''

bir şizofrenliğini daha üstte belirtmek isterim, ben bu adamın suçlarını '' bu adam yaptıklarından, halkı kin ve nefrete tahrik etmeden, terörist ve bölücü başı aponun güzellemelerini yapmaktan, vatanın bütünlüğüne ihanetten kesinlikle hapse girmelidir. '' şeklinde belirttim. adamın suçu yok felan demedim. o küçük şizofren beyninle algı yapmayı bırak, nefretten sararmış dilinle salyalar saçarak konuşmayı bırak, atamın da adını anarak ve arkasına sığınarak bana burada demagoji yapma.

benim sinirlendiğim bu herifin duyduğuma ve okuduğuma göre cb'ye hakaretten yargılanmasıydı. zevklerine ve keyiflerine göre iddianeme değiştiriyorlar, sürekli gazetelerde başka başka iddianemeler yer alıyor. seçim kampanyasına doğru özellikle. erdoğan hukuk gücünü tamamen kendi iradesiyle kullanıyor, kimse farkında değil.

bu ülkenin kurtarıcısının arkasına sığınıp, ağızından salyalar saçarak hakaret etmek, ancak sizin gibi zihniyetsiz çomarlara yakışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 15 Mayıs 2018; 23:30:28 >

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
modasor
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,985
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.