Şimdi Ara

AKP'liler uyanmaya başladı. [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halen birtakım Osmanlı fikri sarhoşu olarak yaşayan, en ufak eleştiride "fedöcüsün sus" diye ağlayanlar var ama yavaş yavaş bir yerlere gidecek bu millet ve zekası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 1 Ekim 2017; 13:39:21 >

• bi adet dildo ile acısını hafifletebılır
  • bu şeriatçı akplilerde alem yani, her toplumun, nerdeyse her tarikatın bile şeriatı şeriatik kuralları farklıyken yönetim olarak istemek bu ülkenin sonu olur(ozellikle yanlış ellere geçerse) kendiniz şeriatik yaşayın karışan yok okadar basit...istersen allaha 7-24 tap istersen öküze kimseyi ilgilendirmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Ekim 2017; 13:30:47 >
  • İkinci yorumun sahibi pek aydınlanmış gibi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuncu yoruma bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CulvertonSmith

İkinci yorumun sahibi pek aydınlanmış gibi değil

o arkadaşın interneti kotalı, update indirememiş bugün indirir heralde akk sıfırlandı
  • Ne uyanmasi lan. Adamlar ulkeyi ISID gibi yonetilmesini istiyor. Uyanmak buysa oyumu Erdogan' a veririm :D
  • quote:

ikinci yorumun sahibi gibiler büyüğünden hoşlanıyor demekki vergileri ve zamları biraz daha saplamaları gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluraydisk

quote:

ikinci yorumun sahibi gibiler büyüğünden hoşlanıyor demekki vergileri ve zamları biraz daha saplamaları gerek.

barzaniyle savaşa gircez uzaya çıkıcaz kafasındaysan tatlı rüyalar Atatürkü bile yerinden diriltsen o garibanlığı fakirliği tadıcan savaş halinde kaçış yok...sanki çok huzurlu ülkeyizde darbesinden tut bilmem nesine kadar ülkenin başına gelmeyen şey kalmadı...ha hiç bişey olmazda bunlar olurdu geber akp derdim..televizyonu bile 30 sene geriden izlemiş toplumsun bunlar daha başlangıç....:)

1960 darbesinde istanbulun göbeğinde annemleri yaşatmak için ananem bahçelerden yabani ot toplamış haliyle fabrikalar batıp kapanmış ailecek aç işsiz kalmışlar çocuk oyuncağı sanmaya devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Ekim 2017; 13:46:27 >

• Bu işin sonunda 'Ümmetin Uyanışı' diye dizi yapmasını bekliyorum TRT nin.

• AKP'liler uyanmaya başladı. [SS'li]
  • Yıl 2017 hala din şeylerine şey eden var şeriat diyo ya git arabistana ozaman senin dinnii yaşamak zorunda sanki herkes.
  • Troller kendi içlerinde uyanan arkadaşları bastırmaya çalışıyor, bazı sayfalarda şahit oldum zorla yorumları sildirtmeye çalışıyorlar. Bir süre sonra kendi içlerinde ayrılıkçılık yapanları fetöcü diye bastırmaya çalışabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 1 Ekim 2017; 13:48:40 >
  • Bunlar dönüp dolaşıp bir bahane bulup yine akpye oy atacaklar. Bunlardan birşey beklemeyin veya ümit etmeyin. Ben şahsen kurtarılamaz bireyler olarak görüyorum bu topluluğu. Bir insan gerçekten şikâyetçiyse ve rahatsızlık duyuyorsa şikayetten vazgeçip birşeylerin değişmesi için birşeylerden fedakarlık etmeye, çabalamaya başlar

Bu millet sürekli aynı şeyi yapıp şikayet ediyorsa durumdan pek rahatsız değillerdir.

• Acaba kaç tanesi "ulan 2012 akp kongresinde barzaniye Türkiye seninle gurur duyuyor diye bağırdık şimdi de adam kürdistanı kuruyor." demiştir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hâlâ akp'nin ülkeyi daha ileri götüreceğine ve Erdoğanın rakipsiz olduğuna inanan milyonlarca zavallı var memlekette.

3-5 vatandaş gözünü açtı ama sadece o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: bluraydisk

quote:

barzaniyle savaşa gircez uzaya çıkıcaz kafasındaysan tatlı rüyalar Atatürkü bile yerinden diriltsen o garibanlığı fakirliği tadıcan savaş halinde kaçış yok...sanki çok huzurlu ülkeyizde darbesinden tut bilmem nesine kadar ülkenin başına gelmeyen şey kalmadı...ha hiç bişey olmazda bunlar olurdu geber akp derdim..televizyonu bile 30 sene geriden izlemiş toplumsun bunlar daha başlangıç....:)

1960 darbesinde istanbulun göbeğinde annemleri yaşatmak için ananem bahçelerden yabani ot toplamış haliyle fabrikalar batıp kapanmış ailecek aç işsiz kalmışlar çocuk oyuncağı sanmaya devam..

ben barzaniyle savaşa girelecek yada uzaya çıkacaz şeklinde birşey demedim. ikinci yorumda adam sanki bu vergileri muhalefettekiler çıkarmış gibi akape nin vergilerini savunuyor..akape bunları devlet için zaruri olarak çıkarmış gibi yazmış..hükümet ve yandaşları vergi çıkartmak yerine bindikleri milyonluk arabaları satsın..aldıkları maaşı geri versin hazineye..hizmet için geldik diye öküz gibi böğürüyorlar.yıllarca israfı yap devletin hazinelerini yandaş müteahhitlere peşkeş çek malı yiyen götürsün tuvaletçilik bile yapamayacak malaklar servetine servet katsın.paralar suyunu çekince vergi koy.yok öyle kahpelik...
    savaş halinde kaçacak değilim savaş cıkarsa ben sadece tapulu arazimi korurum cepheye ülkenin etinden sütünden yıllarca bol bol yiyenler ve onların yalakaları gitsin..dansöz gibi siyaset yaptıkları için ülkenin başına bunlar geldi. 15 yıl fetullah teröristi ve cemaatiyle aynı yatakta fuhuş yaptılar sonra çıkarları ve rantları yüzünden darbe dahil bütün belalar geldi.. şimdi ne kadar fetullah hocam diye yalama fırıldak milyonlarca insanın ekmeğini gelecegini sınav sorularını cemaatlere peşkeş çekip besmele çekip günde 3 öğün haram yiyen de onlar kul hakkıyla gezenlerde onlar da varsa elinde bayraklar 15 temmuz logoları meydanlarda miili iradeden yanayım diye uzun hava okuyor.

• Adamlar partiler gelip geçer allah gibi bir adama tapmak, sualsiz tüm yaptıklarına biat etmek şirktir.

• Adam müslüman değilki ulan şeriat istiyorsunuz adam kendi ağzıyla söyledi

• fedocuya bak nasıl algı yapıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.