Şimdi Ara

akp liler burya gelip doların artışını savunun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oy vermekle bitmiyor ha biz erdoganı sevdigimiz için oy verdik diyorsanız savunmanıza gerek yok

ama akp şöyle böyle yapıcak diyebiliyorsanız bilinçli bir seçmensiniz demektir bizede susup ögrenmek düşer

not:ihracat için doların artışına izin veriliyor demeyin dış ticaret açıgı veriyoruz

• rekabetçi kur lafları gelir 1 hafta 10 güne az sabredin 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyu muhalif biri olarak söylüyorum eğer AKP hükümeti Mart seçimlerine kadar doları 10 TL ye indirirse Belediye seçimlerinde AKP ye oy atarım.

AKP li kardeşlerim fav a atın mart seçimlerinde dolar 10 TL olursa resimli olarak AKP ye bastığımı kanıtlayacağım sözüm söz.

• Doların artmasından size ne? Maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz? Faiz düşürse tabi artar.Yeni ekonomi politikasıyla Türk lirası değer kazanıcak.Her geçen ay %4 büyüme gerçekleşiyor.Siz piyasaya bakmayın ülkemiz hamdolsun çok iyi vaziyette.Dünyanın her yerinde kriz var.Biz ona rağmen stabil ilerliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çiğküfte Ç kullanıcısına yanıt

ben ikna oldum akp liler burya gelip doların artışını savunun 

• Aragonit. kullanıcısına yanıt

son 50 yıldır dolar yada enflasyon ne zman inmiş bir örnek varmı.?

• Savunurlar. Cehalet bunlara herşeyi yaptırıyor. Hem kendilerine hem ülkeye hem millete zarar bir zihniyet.

• kendileri hariç herkez cahal bi odun gibi kendileri dos doğru

• babus0606 kullanıcısına yanıt

ee hani ekonomiyi Erdoğan bozdu gene Erdoğan düzeltir diyordunuzakp liler burya gelip doların artışını savunun 

Mart Seçimlerine kadar indirsin işte doları 10 TL ye koyu muhalif biri olarak oyu basayım akpye

• forumdaki mhpli buna seviniyordu, ticaret yapan yabancilarin ayagi alisiyormus, sonradan biz ucacakmisiz.akp liler burya gelip doların artışını savunun 

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Cehaletten ne diyeceklerini şaşıyorlar ayrıca kendi fikirleride yok sahipleri ne derse doğrudur diyorlar.

bu ekonomik sistem uzun vadede kimseye yaramıyor.

şuan enflasyon çok yüksek örneğin x bir ürün 100 tl idi dolar 19 du yabancı 19 dan alıyordu. Sonra o ürün 200 tl oldu ama dolar 20 oldu.

100 tl iken 4.80 usd verecekti

200 tl oldu dolar sadece 1 tl arttı 10 usd verecek

enflasyon yüksek vatandaşa giriyor

doların yükselmesi lazım ki ihracatçının işine gelsin onuda salmıyorlar onunda işine gelmiyor. Sene sonuna kadar 24-25 e gevşetecekler yine tutmaz bu sefer kkm devlete yük. (Ytd)

salsalar vatandaşa hem enflasyondan hem dövizden giriyor.

döviz altın ve kkm ile kendimizi korumaya çalışıyoruz ama yinede cebimizdeki parayı çalıyorlar.

kime yarıyor bu sistem?

Kkm girene yarıyor demeyin hem kkm deyim hem usd hem euro hem altın alıyorum. Bana bile yaramıyor. Enflasyon inanılmaz yüksek.

ak partili seçmen gerçeklerle yüzleşmek istemiyor ama bu sistem tam bir çıkmaz.

bunu savunmak için nebati olmak gerek.

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    akp liler burya gelip doların artışını savunun
    akp liler burya gelip doların artışını savununʙᴇʟʟɪ'stwitter
    “Adam yaşamak için sadece oksijenli solunuma ihtiyaç duyduğu için zamlardan etkilenmemiş https://t.co/3LWR1jtAo0”
    https://twitter.com/portovecchiaaa/status/1663980714809802767

su kafaya bak?

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Afrika'da balta girmemiş ormanlarda yaşayan insanlara 1-2 ay temel eğitim verin bunlardan daha faydalı olurlar.

cehaletleri dünyada ilk 3 e oynar. Şahlanmışlar ama cahillikte.akp liler burya gelip doların artışını savunun 

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    akp liler burya gelip doların artışını savununAykırıtwitter
    “Oyunu Erdoğan'a verdiğini belirten vatandaş, Ekrem İmamoğlu'nun CHP'li olmadığını iddia edip icraatlarını övdü.”
    https://twitter.com/aykiricomtr/status/1664332300367044616

Bu da baska ornek. Simdi akpli uyeler bu kisi hakkinda yorum yapabilir mi?

• AKP mode ON

Alıntı

metni:
    "İhracatta küresel çapta rekabetçi kalabilmek için TL'nin değersiz olması lazım."

AKP mode OFF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 1 Haziran 2023; 22:7:46 >
  • Dolarla işiniz ne, dolarla mı maaş alıyorsunuz?

• akp liler burya gelip doların artışını savunun
  • Deníz kullanıcısına yanıt

dogru akp liler burya gelip doların artışını savunun 

• Deníz kullanıcısına yanıt
    Ben dolarla maaş alıyorum reisss.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.