Şimdi Ara

AKP’li vekilin oğlu 26 yaşında THK’da BAŞKAN oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
3
Favori
16.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
395 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 95 yıllık geçmişiyle Cumhuriyet tarihinin en köklü kurumlarından Türk Hava Kurumu’nda (THK) yapılan atama dikkat çekti. AKP’li Harun Karacan’ın oğlu, 17 Haziran’da THK’ya üye oldu. 1 ay sonra da THK’nın en yüksek gelire sahip olan Eskişehir Şubesi’ne başkan atandı...

TEK BİR SORUM VAR ,akpli arkadaşlarım SİZ İŞ BULAMAZ ,eşiniz dostunuz atama beklerken birilerinin birden fazla işte başka ,müdür olması size dokunmuyor mu ?

GENÇ KARDEŞLERİME TEK BİR LAFIM VAR ,sinemaya ,eğlenmeye ,temel ihtiyaçları bile alırken zorlanırken sizin hakkınızı yiyen bu şahıslara mı oy vereceksiniz

instagram hesabına bakar mısınız kendini FAHRİ KONSOLOS ilan etmiş ,insanlar iş beklerken , parasızlıktan aileler dağılırken kendi oğlunu BAŞKAN yapanlara diyecek söz yok , haksız yere kazanılan ne varsa haram zıkkım olsun

AKP’li vekilin oğlu 26 yaşında  THK’da BAŞKAN oldu

AKP’li vekilin oğlu 26 yaşında  THK’da BAŞKAN oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR_ -- 16 Temmuz 2020; 15:0:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 26 yaşındaymış baktım.. şaka gibi arkadaşlar

Belki bilmeyenler vardır THK gerçekten KPSS ile en yüksek puanlarla alan kaliteli bir kurum(du). 26 yaşında buraya ancak yeni memur olarak atanırsın neyse ya ben bir şey demiyorum

Edit: Arkadaşlar başlıkta ilk önce yaşı yoktu hatta arkadaştan ben rica ettim yaşını da koyar mısın diye. o yüzden ilk satırım o şekilde yazılı

• Yiyin efendiler yiyin. Aksırıncaya kadar yiyin, tıksırıncaya kadar yiyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskişehir vatandaşları pamık eller cebe

• Yillardir normallesen bisey zaten.. niye bu kadar sasirdiginizi anlamis degilim..

• Böyle yapıyorlar, sonra da gençlerden destek beklerler.

Gençler savaş zamanı kaymağı yiyen kaymağı korusun diye savaşmazsa sonuna kadar haklıdır. Neyi var ki kaybetmemek için canını ortaya koysun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanlar asgari ücretin altında bile işe girmeye uğraşırken ,kaç yerden maaş alan vasıfsız insanların böyle yapması ...

• Halk olarak bu yiyici , hortumculara güçlerini göstermedikçe sesimizi çıkarmadıkça yemeye devam edecekler

• Yakında
    The end

• Hainden hırsızdan paralı köpeklerden hesabını sormayan bunlardan daha şerefsizdir!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıskanmayın, adam çalışmış kazanmış, siz de çalışın sizin de olsun AKP’li vekilin oğlu 26 yaşında  THK’da BAŞKAN oldu 

• Adaletin, hakkın ve hukukun terazisini öyle bir bozdular ki ileride bu terazi kendilerini tarttığında çok ağlayacaklar.

• 26 yaşındaymış baktım.. şaka gibi arkadaşlar

Belki bilmeyenler vardır THK gerçekten KPSS ile en yüksek puanlarla alan kaliteli bir kurum(du). 26 yaşında buraya ancak yeni memur olarak atanırsın neyse ya ben bir şey demiyorum

Edit: Arkadaşlar başlıkta ilk önce yaşı yoktu hatta arkadaştan ben rica ettim yaşını da koyar mısın diye. o yüzden ilk satırım o şekilde yazılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 14 Temmuz 2020; 14:7:5 >
  • Bu ülke zor düzelir.

• Adamlarda,çok zıpladık, dikkat çekiyoruz biraz vitesi azaltım düşüncesi de yok. Akp ve mhplileri seviyorum. :)

• o kadar tepki geleceğini bile bile böyle bişey yapmaları cidden şaşırtıcı ,paraya ihtiyacı da yok ki ama gözleri doymuyor

• Bu arada ben bu sene 2 danaya gireceğim, biri kızılaya biri türk hava kurumuna Allahın(C.C.) izniyle.

• 26 yaşında ve Kızılay yönetim kurulu üyesi!Tecrübelerinden çok istifade ediyorlardır bunun AKP’li vekilin oğlu 26 yaşında  THK’da BAŞKAN oldu 

• Massallah Mustafa kemal Ataturk'un "Istikbal Goklerdedir" sozunu cok iyi benimsedi AKP. Once THY'yi bir ucusa gecirdi simdi de THK yi. 26 yasindaki bu kardesimizin en az 10.000 saat ucus tecrubesi vardir diye dusunuyorum. AKP’li vekilin oğlu 26 yaşında  THK’da BAŞKAN oldu 

• Adamların evlatları ne kadar başarılı hayırlı - ben o yaşta üniversiteden mezun olamamış , anamdan-babamdan para alıyordum.

tek örnekte değil :

Hemen aklıma gelenler

Babasına 16 milyn borç veren hayırlı evlat

https://www.diken.com.tr/bayraktar-izahi-zor-42-milyonluk-tasinmaz-icin-buyuk-oglundan-16-milyon-tl-borc-almis//

"oğlu Rahmi Bayraktar’dan 16 milyon TL borç aldığını belirtmesi oldu."

terfi rekortmeni başarılı evlat , o kadar başarılı ki , üniversite bitmeden uzman , devlet havada kapmış

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/akpnin-aciktan-atama-yontemiyle-kariyer-cok-kolay-159830h.htm

linkte daha çok A.K. kardeşimiz var

Eski Bakan Muammer Güler'in yeğeni Özel Kalem Müdürlüğü'nde memur oldu, sonra da AB uzmanlığına atandı. AKP'li Alpaslan Kavaklıoğlu'nun oğlu Kırşehir Belediyesi'ne Özel Kalem Müdürü oldu. Ardından da Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne uzman yapıldı.

dağılın fakir muhalifler , gölge etmeyin eminim aranızda babasına 10000 tl borç veren bile azdır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.