Şimdi Ara

AKP'li Şentop, TBMM'ye 'Külliye' dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

(büyük ihtimalle silinecek konu hem de yönetici er isimli zat tarafından)

• Ne olacak kimse takmayacak hatta osmanlıda selçukluda böyle denirdi özümüze dönüyoruz elin gavurunun dilimizi kirletmesine izin verneyeceğiz. Diye ampul yurekli gençler tarafından savunulurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 1 Kasım 2018; 14:37:13 >
  • Selçuklu'dan beri saray diliyidi, saray dili olarak kalacak.

Bugün ülkenin herhangi bir yerinde ikiyüz sene önceki Nedim'i mi daha iyi anlarlar, yoksa beşyüz senelik Köroğlu'nu mu ? Anlamayı da boşverin, hangisi hatıralanır?

İkibin senedir olduramadılar. O yüzden bırakınız, eğlensinler. Hiç bir şey olmaz. Aynı şekilde karşı tepki gelişiyor. Eskiden mimari terim olarak kullanırdım, madem artık taraf belirtiyor, kullanmam olur biter. Selçuklu mimarisinie referans vermeden de anlatılır anlatılacak olan.
  • Ne var bunda doğru demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Ne var bunda doğru demiş
    Türk kelimesini her yerden silmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Milliyetçi geçinen insanlar da bunlara çanak tutuyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi demek mi daha güzel yoksa külliye mi?
  • Meclisi de CB sarayına taşımak gibi bir fantezileri olduğunu düşünüyorum.Zaten toplumun bir kesiminin ses etmeyeceğini bilseler meclisi komple kapatırlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.