Şimdi Ara

AKP'li mv adayından Suruç itirafı: Yaralılar hastanede infaz edilmiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
4
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
582 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Ben bunlara oy vereceğim demiyorum.

Ama siz bunlara oy vereceksiniz :

Alıntıları Göster
    Tahir Elçi'nin cenazesi o PKK'lıların değil. Bayrak da PKK bayrağı değil Diyarbakır Barosunun flaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bir ülkücü nasıl araplaşır onu irdeliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Hangi Akp li ?

Haberde ad soyad görmedim. Bir akp li. Kim ? Akp li

Iyi b3nde inandım

Alıntıları Göster

Kendi Urfa Aday adayıydı. Yani evet AKP'Lİ.

İnandın mı ? Yok inanmadın kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 18 Haziran 2018; 12:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

chp ye oy atın demiyorum.ben de atacağımı söylemiyorum.
    ama kime oy atacaksınız onu soruyorum.ama ısrarla cevap vermiyorsunuz.
    ben iyi partiye atacağım mesela...
    Hocam mhp ak partiye yakınlaştı, chp hdpye sokuluyor.

Geriye kimseye yaltaklanmayan sadece iyi parti kalıyor.

Erken konuşmayı sevmiyorum ama sanırım bende iyi partiye vereceğim en azından hainlik yapmıyorlar ve yapmayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Fitne fesat yapana para ve4seler

Ülkemizde 10000000 bill gates olurdu. Işleri güçleri fitne çünkü
    Sizi asgari ücrete mahkum eden sistem utansın.
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    o zaman iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

o zaman iyi...
    chplileri de vazgeçirmeye çalışıyorum.

Mhp lilerin sadece ufak bir dokunuşa ihtiyaçları var şuan.
  • Vekili tebrik ediyorum gerçekleri açıkladığı için, akp'nin planı elinde patladı
  • quote:

Hocam mhp ak partiye yakınlaştı, chp hdpye sokuluyor.

Geriye kimseye yaltaklanmayan sadece iyi parti kalıyor.

Erken konuşmayı sevmiyorum ama sanırım bende iyi partiye vereceğim en azından hainlik yapmıyorlar ve yapmayacaklar.

Alıntıları Göster
    Akşener 2.turda İnce ile beraber hareket edebilir. Hatta destekleyeceğini açıkça söylüyor.

İnce hakkında fazla kötümsersiniz. Parti güdümüne girme ihtimali dahi yok. Sebepleri;

Kendisi zaten KK'ya parti başkanlığı için rakip olmuş fakat KK'nın bütün piyonlarını delegelere doldurması sebebiyle seçilememiştir.

Eğer CB olursa merak etme Akp-mhp-iyiparti falan bunlardan en önce CHP'yi bir güzel rendeleyecek. Parti içindeki KK piyonlarını iyi biliyor.

Erdoğan karşısında esip gürleyen, her fırsatta yerin dibine sokan adam, hem de seçilip cb olursa gidip KK denilen vasıfsız stepnenin güdümüne girer mi sence ?

Hdp konularıyla ilgili olay şu, adam seçilebilmesi için doğu seçmenlerinin akpden bıkıp kendisine oy vermesi gerektiğini biliyor. Ne yapacak ? Hdp=terörist mi desin ? Ayı-Dayı meselesi.

Ben de ilk turda Akşener'e oy vereceğim. Fakat İnce'nin hakkını yemeyin lütfen, kendisi Chp'nin içindeki küçük Atatürkçü ve ulusalcı kesimin lideri ve göz bebeğidir. Mitinglerinin bu kadar dolu olmasının en başta sebebi budur. Kk miting yapınca haberi bile olmayan chp seçmeni yana yakıla o mitinglere gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 18 Haziran 2018; 12:48:57 >

Peki hocam oy vermeyi düşündüğünüz parti sınır kapısından pkklıları davulla zurnayla geçmesine izin verdi hemde paçavra elbiseleriyle şivan perver vs bu sizin canınızı sıkmıyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

Akşener 2.turda İnce ile beraber hareket edebilir. Hatta destekleyeceğini açıkça söylüyor.

İnce hakkında fazla kötümsersiniz. Parti güdümüne girme ihtimali dahi yok. Sebepleri;

Kendisi zaten KK'ya parti başkanlığı için rakip olmuş fakat KK'nın bütün piyonlarını delegelere doldurması sebebiyle seçilememiştir.

Eğer CB olursa merak etme Akp-mhp-iyiparti falan bunlardan en önce CHP'yi bir güzel rendeleyecek. Parti içindeki KK piyonlarını iyi biliyor.

Erdoğan karşısında esip gürleyen, her fırsatta yerin dibine sokan adam, hem de seçilip cb olursa gidip KK denilen vasıfsız stepnenin güdümüne girer mi sence ?

Hdp konularıyla ilgili olay şu, adam seçilebilmesi için doğu seçmenlerinin akpden bıkıp kendisine oy vermesi gerektiğini biliyor. Ne yapacak ? Hdp=terörist mi desin ? Ayı-Dayı meselesi.

Ben de ilk turda Akşener'e oy vereceğim. Fakat İnce'nin hakkını yemeyin lütfen, kendisi Chp'nin içindeki küçük Atatürkçü ve ulusalcı kesimin lideri ve göz bebeğidir. Mitinglerinin bu kadar dolu olmasının en başta sebebi budur. Kk miting yapınca haberi bile olmayan chp seçmeni yana yakıla o mitinglere gidiyor.

Alıntıları Göster
    Muharrem ince ile alakalı karamsar değilim o adeta türkiyenin umudu gibi.

Ama ben partisine güvenmiyorum. Partisinin iktidara gelmesi bu ülkeye sadece kaos getirecek.

Chp seçmenine kulak vermiyor partiyi delegeler ve vekiller yönetiyor. Halk umutsuzca chp ye oy veriyor öyle ki bu parti 30 yıl sonra ilk defa oyunu arttırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Peki hocam oy vermeyi düşündüğünüz parti sınır kapısından pkklıları davulla zurnayla geçmesine izin verdi hemde paçavra elbiseleriyle şivan perver vs bu sizin canınızı sıkmıyor mu
    Bizim oy verdiğimiz partiyi siz parti liderinin iç işleri bakanlığı zamanından iyi hatırlarsınız size nefes aldırtmamıştı operasyonlarıyla.
    Ben size ne soruyoruuuum siz ne soruyorsunuz teroristlerle osloda masaya oturanda chp yada iyi partidir kesin hahahah :D

CHP oyu artmaz, geriler,

CHP cumhurbaşkanı adayı muhalif oyların merkezi olduğu için Erdoğandan sonra en fazla oyu alır,

Diğer adaylara verilecek oylar CHP hdp pkk ya yarayacak cumhurbaşkanlığı seçiminde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben size ne soruyoruuuum siz ne soruyorsunuz teroristlerle osloda masaya oturanda chp yada iyi partidir kesin hahahah :D
    Aynı anda birden fazla pkklı yazınca kafam karışmıştır kusura bakmayın.

UNutmadan iyi partiyi sizin gibilere yedirmeyiz..
    Yemin ediyorum Allah sizi ıslah etsin sorduğum soruların birine cevap vermeden abidik gubidik saptırıyorsunuz konuları doğuda belediyelerle işbirliği yapan teröristler yerlere eyp yerleştirirken neredeydiniiz konuşunda bilelim meydanlarda aponun fotoğrafını serbest bırakan sizlersiniz hahahah :D

CHP iç işleri ve savunma bakanlığını HDP'ye verirmiş İster ülkücü ister solcu olun ama önce akıllı olun akıllı!!!
  • quote:

İktidarın yapmış oldukları chp nin yaptıkları gerçeğini değiştiriyor mu.? değiştirmiyor.,.!

Yaptıklarınıza kılıf bulmak için sizden olmayanları örnek göstermeyin.

Alıntıları Göster
    soru basit ,cevap da basit ama bir türlü verilemiyor tabi sen de haklısın hep beraber megri megri diye ağlayıp havaalanına kürdistan bayrağını çektirdiniz verecek cevap olmayınca...

madem ki hdp=pkk ve hepsi terör yandaşı
    ohal,khk,meclis,her türlü kanun vs büyüz reyisin emrindeyken neden bu hdp'yi kapatmıyorsunuz?
    üstüne milyonlarca seçim yardımı almalarına göz yumuyorsunuz. neden engellemiyor büyük reis? hersey elinin altında bir lafıyla partiyi kapatacak yetkisi var khk ve ohal ile madem bunların hepsi terörist kapat gitsin bu terör yuvasını.

• quote:

Yemin ediyorum Allah sizi ıslah etsin sorduğum soruların birine cevap vermeden abidik gubidik saptırıyorsunuz konuları doğuda belediyelerle işbirliği yapan teröristler yerlere eyp yerleştirirken neredeydiniiz konuşunda bilelim meydanlarda aponun fotoğrafını serbest bırakan sizlersiniz hahahah :D
    Benim onlara verecek cevabım yok çünkü iyi partiye oy veriyorum.

Sanırım sizin pkk cenazelerine katılan vekiller için söylecek birşeyiniz vardır.
    Hocam chpnin hdp ile yakınlaşmasını bırak mecliste bile istemiyorum ama bugüne kadar bu kadar şehit varsa hepsi akp ve politikaları yüzündendir bu yüzden gelin birinci turda meral iyi partiye basın ikinci tura ince kalırsa inceye olur mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.