Şimdi Ara

AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep eski kıyası var bunlarda yarın 100 sene önce ülkede otomobil yoktu bak şimdi heryerde var yada 50 sene önce kimsede cep telefonu yoktu bak şimdi vs diyecekler

Birileri bunlara teknolojinin hızla geliştiğini ele ayağa düştüğünü anlatsın dakka başı eskiden eskiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman daha önceki iktidarlar da haklı çünkü eskiden taş devri vardı pusula yoktu tekerlek yoktu ateş yoktu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Babam beni dağlarda mızrak ile avladığı mamutla büyütmüş!!

• AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı

Akp'den evvel evlerde tuvalet kağıdı bile yoktu. Düzgün işlevsel taşları topluyorduk. AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı 

• Cem yılmazın arog filmini izlemişler AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı 

• @lazer__ kanka inanır mısın yoksa buna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisinin Kayseri büyükşehir belediye başkanı olduğu zamanları bilirim.

2003-2007 yıllarında Kayseride bulundum. En son 2006-2007 yılında Sivas caddesinden tramvay geçireceğim diye bir kazı yaptı, yağmurlarda o kazdığı yerler denize dönüyordu. Şimdi durum nedir bilmiyorum, Kayseriye denizi getirmiş belediye başkanıdır kendisi. E haliyle insanları dağda görmüş olma olasılığı var elbet. AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı 

• Adam haklı, hatta don yoktu yaprak sararlardı bel altlarına.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Kerim i ilk tanıdığımda elinde mızrak vardı ama dötünde yaprak yoktu, ona yaprak takmayı öğretmiştim, fena mamut avlardı.

• İyi hatırlıyorum hatta, cehape mamutların neslini tüketmişti aç kalmıştık, akp gelip göbeklitepe kompleksini yapmıştı, ihalesini Cengiz almıştı, bize buğdayı arpayı ilk orada göstermişlerdi, makarna yapmayı öğrenmiştik, ancak aramızdaki hain sosyalistler bu güzel tohumları yemek yerine bira yapıp içmişlerdi.AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı 

Çatalhöyük yerleşkesi tarihte yapılmış ilk toplu konut projesiydi, en çok oy Konya dan çıktığı için toki tarafından oraya yapılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 28 Kasım 2021; 16:0:41 >
  • Dediğin gibiyse "Kina" zengini olabilir kendisi

Kılıç dişli kaplan avlayıp postunu satıyordu parayı oradan vurdu asıl.

• Ulan yaşamasak vallahi yedirecekler. Akp'den önce 3 kere araba değiştirdik lan 3. Babam maaşının bir kaç katına gidip Reno flash almıştı. Ilk araba diye 2. el aldı ve kullanıp sattı. Sırf üstü açık ve ben beğendim diye Twingo almıştı. Gittik 0 Ford Focus aldık 13.500 TL'ye. 2 sene tertemiz kullanıp 2002 de sattık. Bunlara kalsa ateş yoktu bizle geldi diyecekler.

• Bu kinaye, CHPnin CHP'den önce Türkler (Osmanlı) mağara yaşamı sürüyordu tarzındaki kinayelerini hatırlattı.
    En ünlüsü de "Osmanlı'da okuma yazma bilen yoktu, TC'de ise okuma yazma bilmeyen yok" tarzında olanıdır.

Çağın getirdiği doğal gelişmişliği sanki kendileri yapmış gibi dile getiren siyasetçi çağın gerisinde kalmış demektir. Türkiye'de hiç bir ilerleme kişi veya yönetimler sayesinde olmamış, çağın doğal dinamikleri sayesinde olmuştur. O yüzden 150 yıldır Türkiye toplumundaki tüm ilerlemeler çağın doğal akışı sayesinde olmuştur.

Bu itibarla söylenen söz özü itibariyle doğru, ama bunun nedeni iktidarın kendisi olduğu iddiası doğru değil.. 20 yıl sonra mağarada yaşayan hiç insan kalmayacak, gecekonduda yaşayan hiç insan kalmayacak. Bunun nedeni mevcut iktidar olmayacak, çağın kendisi olacaktır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 28 Kasım 2021; 17:10:0 >

favoş , teboş falan onlar inanır AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı 

• Şimdi de sehirdekiler aç

• biriside demiyor ki LAN DAL YAPRAKLAR !

Evimize bilgisayar, cebimize telefon geldiyse bunlar AKMAL PARTİSİ sayesinde değil insanoğlunun teklonojik gelişimi sonrası geldi. bunlar ne yaptı elin adamının 3 kuruşa aldığı malı bize vergilerle 15 kuruşa iteledi.

AKMAL PARTİSİ olmasaydı bizim evimizde bilgisayar, cebimizde telefon, bankada paramız, iş yerinde huzurumuz, ADIMIZ DA İNSAN OLURDU.

bunları savunanın, bunlarla birlikte olanın, yaptıklarını meşru göstermeye çalışıp yardaklananın İNSANOĞLU ADINA A.Q.

• Yolu akp icat etmiş gibi konuşuyorlar. Yolu yapan hangi makineyi keşfetmişler diye soruyorum ampül kafalara error veriyorlar.

AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardıNuryoutube
    Kanala abone olup beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın.
    https://www.youtube.com/watch?v=lyTmfmZPBVg

Kerocan (Temsili) AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı 

• sizden önce babam işçi maaşıyla 3 evladını üniversite okuttu. sizden önce sendikalar vardı işçiler daha fazla kazanıyorlardı. Maalesef devlet ve patron destekli ülkücüler her şeyi deneyip bunu bitirdiler. Şimdi herkes asgari ücete talim. Parasız eğitim eşit sağlık hizmetleride komunist sözleri diye bitirdiler.

Geçen gün kardiolağa gittim. oturduğum bölgede devlet hastanelerinde kardiolog yok. Mecburen özele gittim. zaten 1 tane kardiolog var. Kan tahlili, ekg falan 1000 tl tuttu. emekli maaşı 2000 tl doktor 1000 tl. Bu durum normal mi?

Dünyanın hangi ülkesinde böyle bir durum var?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.