Şimdi Ara

Akp'li kadın fena tökezledi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
13.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hardday

Biz apo ile aynı tarfattayız lafımı alıntı ile göster göstermezsen hakkında şikayette bulunacağım bilgin olsun.

İdrak etmede problemin olduğunu varsayarak sana tekrar seviyene inip açıklama yapıyorum. Sen ne dedin kırmızı bülten ile aranan Osman Öcalanı neden çıkardı TV ye dedin.

Ben sordum kırmızı bülten ile aratan ülke kim. Yada hangi NATO ülkelerinin bülten ile arananlar listesinde Osman Öcalan var dedim.

Senin cevabın... Koca bir sıfır ve soruyu atlma oldu. Daha sonra sorduğun soruya cevap verdim. Dedim ki...

Hükümet hdp chp ittifakını göz önüne serme adına sözde lideriniz olan Aponun mektubunu avukatları aracılığı ile abisine gönderdiği metni okutarak, bakın herşey ortada mesajı verdi. Hani chp hdp işbirliğini kabul etmiyor idi ya. Akabinde karayılan hdp seçmeninin batıda chp yi desteklemesi açıklaması yaptı şekil a da olduğu üzere tıkla izle

Ve sen buna iftira dedin halbuki bu bir iddia olarak geçer daha terimleri nerede kullanacağını bilmiyorsun.. 😉

Ve algı operasyonu ile benim sözde lider apo ile beraberiz dediğimi iddaa ediyorsun.. Bende sana bu cümlemi delikanlı gibi yaz göster diyorum. Yoksa farklı bir harekat tarzımız olacağını bahsettim.

Gene anlamaz isen sana birazdan daha da senin seviyene inip videolar ile kendi seslerinden linkler atacağım.
    Yahu sen şakamısın... Gündemi nasıl takip ediyorsun. O mektubu yazan Öcalan demek istiyor ki. Bakın benden habersiz benim onayım olmadan karayılan talimatı ile chp hdpkk bir karar alıp seçimlerde birbirini destekleme kararı almış

Sen kimi savunuyosun burada
    Osman ocalan cikip bunlari dediyse
    Kimi desteklemis oluyor.
    Yani oyunuzu onlara vermeyin biz imrali olarak buna karsiyiz ne demek 😁
    Kimi destekliyolarmis 😁
    Adam devlet tvsinde bunu dedi

Millet uyandi haci 800
    000 fark oldu

Bu bir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• pixelbs kullanıcısına yanıt
    Dostum benim sıkıntım da o işte. Chp li vekil pkk yı destekleyince genel başkandan ses dahi çıkmıyor. Ama Erdoğan tavrını koyuyor.. Zaten Arınç partinin iç işlerine dahil edilmiyor bile sıkıntısı büyük sanırım... Akp'li kadın fena tökezledi

• axe190780 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten algında problem olduğunu düşünmeye başlayacağım. Orada chp iftira atıyor ya, akp pkk gizli ittifak içinde diye.. İşte çözüm süreci falan vurmaya çalışıyor. Asıl hdpkk ile kimler iş içinde buyurun görün mesajı diye defalarca yazdım ama.. Eee herkesin bir kapasitesi var işte 😋... Alana kadar sonrası anlat anlat bozuk plak gibi aynı yerde takılı kalıyor 😉

• hardday kullanıcısına yanıt
    Hala konusuyin bak sen be biliyosun adamin teririst oldugunu kirmizi bultenle arandigini ama kafa oyle gidik ki
    Bn bisey yazmadan sen
    Hsrseyi itiraf editosun
    Ilk cevabini verdim.
    Ocalan cilkip ne dedi imrali ekremii bizim haberimiz yok istemiyor.
    Cikip devlet tv sinde bunlari konusabiliyor.
    (imrali neresi), 😁 sen de istemiyodun
    Ayni saftasimiz iste

Bana kırmızı bülten ile arandığını hangi ülkelerin listesinde olduğunu ispatlamak ile mükellefsin... Hadi hodri meydan... Göster ispatla... Çok basit soru soruyorum. Hangi ülke arıyor imiş kırmızı bülten ile. Bu kadar basit bir soru. Amma kıvrandın yahu.

• quote:

Dostum benim sıkıntım da o işte. Chp li vekil pkk yı destekleyince genel başkandan ses dahi çıkmıyor. Ama Erdoğan tavrını koyuyor.. Zaten Arınç partinin iç işlerine dahil edilmiyor bile sıkıntısı büyük sanırım...
    O zaman bu adam nasil hala cb istisare kurulunda. Nasil oluyo bu is laf olsun beri geke bak.

Salicaksiniz adami ayak yapiyorsunuz
    Daha once. BUnu defalarca taptiniz

Haddini aşan salınır yiğidim... O zmn Ahmet davutoğlu da kalsa idi. Adam tutmuş mit başkanını milletvekili adayı göstermek için, mitten almaya çalışıyor. Sen sorularıma cevap ver az önceki... 😉

• quote:

Gerçekten algında problem olduğunu düşünmeye başlayacağım. Orada chp iftira atıyor ya, akp pkk gizli ittifak içinde diye.. İşte çözüm süreci falan vurmaya çalışıyor. Asıl hdpkk ile kimler iş içinde buyurun görün mesajı diye defalarca yazdım ama.. Eee herkesin bir kapasitesi var işte 😋... Alana kadar sonrası anlat anlat bozuk plak gibi aynı yerde takılı kalıyor 😉
    Bak aimdi bunkari yazmissin

Yahu sen şakamısın... Gündemi nasıl takip ediyorsun. O mektubu yazan Öcalan demek istiyor ki. Bakın benden habersiz benim onayım olmadan karayılan talimatı ile chp hdpkk bir karar alıp seçimlerde birbirini destekleme kararı almış

Yazdigin yukarda gayet net cumle cumle incelyelim

O mektubu yazan ocalan demek istiyor ki yani biz imrakida kini devlett olarak muhattap aliyoruz. Skandal 1

Biz pkk olarak, ekremi desteklemiyoruz.
    Diyo adam bunun daha otesi var mi

Sende ayni seyi dusunuyosun
    Sonucta pkk ile is ceviriyisun.

Siz yapinca orgutu bolmek oluyo
    Baskasi yaoinca teror orgutu ile is cevirmek Oluyor.

Ama Allah buyuk iste boyle dedikleriniz birbirinize karisiyor. 😁

• hardday kullanıcısına yanıt
    Kendi sorularina kendin cvp veriyosun zaten. Bnm cvp vermeme geek kalmiyo ki ocalan devlet tv sinde isi ne diyorum
    Ekremi desteklemediklerini soylemek icin cikti djyosun.

Osman ocalani kirmizzi bultenle arandigini ispat et diyosun

Ayriyetten ocalan kirmizi bultenle aransa ne olur aranmasa ne olur aDam teroristtt, terorist

Onunda cevabini sen veriyosun.

selo disari salinmali diye aciklma yapan kim diyosun
    bulent arinc diyosun onun gorevi ide biliyosun

Selo yu cikarmak icin nabiz yokladiginida biliyosun
    Rte nin soylemlerinin. onemsiz oldugunu icraatlerinin tam tersi oldugunu defalarca gordun gorduk.
    Cikaracagini sende bnde adimiz kadar iyi biliyoruz.

Ciktiginda bakin bizde yargi bagimsiz diyeceginide.
    Uste tam burada sizin vitesi r ye almalariniz baslatacak.
    Ki isin en keyifli yani bu.

Zaten isin keyifli tarafi bu, sana sirdugun sorulari sana kendin cevaplatmak 😁 ss almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 23 Kasım 2020; 17:11:23 >

Yiğidim.. Selo nun kesinleşmiş hapis cezası var kimse dolmadan çıkaramaz. 😉 Önce bunu bir öğren.

İki ben diyorum ki.. Chp iftira atıyor AKP pkk ilişkisi olduğuna dair ve bunu ispat için diyor ki... Sözde terör örgütü lideri hdp chp arasında bir ittifak oluşmuş benim haberim yok diyor. Bu yanlış davaya diyor. Biz kan dökmeye geldik bunlar chp iyi parti saadet ile bir olup iş çevirip davadan sapıyor diyor. Yani hükümet diyor ki. Şimdi söyleyin chp nin itirafı olan pkk AKP iş birliği mi yapıyor.. Yoksa pkk chp ak partiye karşı mı birleşiyor..

Ki cb de bunu açık açık anlattı izah etti.. Rezilliğe bakın dedi. Ve karayılan hemen açılmayı yaptı.. Hdp chp ye ver diye.. 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Sen iste yeter.

Alıntıları Göster

yetmez bi smaç basalım voleyi çakalım

• Ne saçma ülke yahu.

Boşuna ülkeden çıkmadım.Bir cacık olmaz bu ülkeden her yıl aynı konular.Mamalı maşalar.

Cahil neyi savunduğunu bilmeyenler.Kendini birşeyler anlatayım diye heba edenler.

Bunlar birbirini yerken saraylarda keyfine bakanlar ihale kovalayanlar.

Bu halka az bile.1 arpa yol katedememiş.Hala 1 asır öncesini tartışıyor.

Bu ülke demokrasiyi filan haketmiyor kardeşim.Demokrasi sorgulayan eleştiren neyi savunduğunu bilen kendini ifade edebilenlerin olgusudur.

Bu halk özgürlüğü için savaşmadı hakları için savaşmadı.Menfaatçi çıkarcı birbirini düşman bu kadar.Para için menfaati için herşeyini satar dini milliyetçiliği filan cebi para görene kadardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Kasım 2020; 17:22:29 >
  • quote:

Yiğidim.. Selo nun kesinleşmiş hapis cezası var kimse dolmadan çıkaramaz. 😉 Önce bunu bir öğren.

İki ben diyorum ki.. Chp iftira atıyor AKP pkk ilişkisi olduğuna dair ve bunu ispat için diyor ki... Sözde terör örgütü lideri hdp chp arasında bir ittifak oluşmuş benim haberim yok diyor. Bu yanlış davaya diyor. Biz kan dökmeye geldik bunlar chp iyi parti saadet ile bir olup iş çevirip davadan sapıyor diyor. Yani hükümet diyor ki. Şimdi söyleyin chp nin itirafı olan pkk AKP iş birliği mi yapıyor.. Yoksa pkk chp ak partiye karşı mı birleşiyor..

Ki cb de bunu açık açık anlattı izah etti.. Rezilliğe bakın dedi. Ve karayılan hemen açılmayı yaptı.. Hdp chp ye ver diye.. 😉
    Bak bunu ss aldim salindigi zaman
    Senin oldugun her yerde kullancam.
    Abi bak nediyorum
    Ne diyon hicam ya yazdigin seyker birbiri ile celisiyor.
    Ocalanlar = pkk
    Trt akp kontrunde =, akp
    Osman ocakan cikip nr diyo biz hdp chp betaberligine karsiyiz boyle bi seyden haberimiz yok destegimizde yok

Bu ne ana geliyo

Biz pkk olarak kesinlikle ekremi desteklemiyoruz.. Bunuda akp nin kanalinda diyor. Bunu savunamazsinn
    Zaten 800.000 fark bu yuzden oldu

Sonucta ocalani tv ye cikarip.
    Adamlarla ortak is yaptin hala neyini savunuyosun. Biz pkk olarak eko ya destek degiliz dedi adm. 3 mesaj yukarda baska sey yaziyosun simdi baska sey..

Allah Allah ya bilerek yapıyorsun ya da hala anlamadın. Yada işine gelmiyor. Kılıçdaroğlu dedi ya pkk akp işbirliği diye... Cb de al sana kim kimle mercimeği fırına veriyor dedi. Hdp seçmeni neden batıda aday çıkarmıyor. Neden kandilden chp yi destekleyin mesajı gelir dedi Cb.. Buyurun analizi siz yapın dedi.

• quote:

Yuzunu yika hocam yuzunu iyice kaydin
    Teror orgutu ile beraber olan akp iste o alanla beraber hareket ediyo sen diyosun bunu kan doken adam osman biliyosun. Adamin operasyonlari var.
    Kan doken adamin ta kendisi yani

Git bi yuzunu yika

• quote:

Allah Allah ya bilerek yapıyorsun ya da hala anlamadın. Yada işine gelmiyor. Kılıçdaroğlu dedi ya pkk akp işbirliği diye... Cb de al sana kim kimle mercimeği fırına veriyor dedi. Hdp seçmeni neden batıda aday çıkarmıyor. Neden kandilden chp yi destekleyin mesajı gelir dedi Cb.. Buyurun analizi siz yapın dedi.
    Sen ocalani niye tv ye cikardiysan
    Diger tarafta ayni sebepden boyle yaptii.

Ama kurdler,
    ocalan ve pkk yi dinlemedi olay bu kadar basit.
    Ne hdp apo yu dinledi ne kurd halki..

Eger apoyu dinledeydi.
    Mektubu muhattap Alaydi
    Dedigin olmazdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 23 Kasım 2020; 17:31:17 >
    Valla ben iyiyim de sen daha kırmızı bültene bile cevap vermedin... Şimdide operasyon yönetti diyorsun. Bizzat hangi operasyonu yönetmiş ve pkk bunu kabul etmiş atarmısınız bana rica etsem. Valla bende merak ettim.

• quote:

Valla ben iyiyim de sen daha kırmızı bültene bile cevap vermedin... Şimdide operasyon yönetti diyorsun. Bizzat hangi operasyonu yönetmiş ve pkk bunu kabul etmiş atarmısınız bana rica etsem. Valla bende merak ettim.
    Sen burada ciddi ciddi osman ocalani mi savunuyosun adama bak.
    Osman ocalanin operasyon yuruttuginu ispat et diyo ulan bn diyorum
    bunlR kan kardes

Sen saka misin google osman ocalan yaz adamin ne oldugu
    Operasyonlari hakkinda 100 lerce bilgi bulursun.
    Adam ocalanlara laf soyletmiyo lan saka gibi.

Hayirdir adami es baskan mi yapacaksiniz 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 23 Kasım 2020; 17:37:35 >
    Yahu sen biliyormuşun hangisi at göster dedim... Ben baktım bulamadım. Pkk nın yada osmanın üstlendiği bir hain saldırı üstlenmesi yok. Biz bulmadık sen biliyorsun diye gönder dedik yahu

• quote:

Yahu sen biliyormuşun hangisi at göster dedim... Ben baktım bulamadım. Pkk nın yada osmanın üstlendiği bir hain saldırı üstlenmesi yok. Biz bulmadık sen biliyorsun diye gönder dedik yahu
    Osman ocalan terorist mi degil mi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.