Şimdi Ara

Akp'li kadın fena tökezledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
2
Favori
11.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 80
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • axe190780 (50 mesaj) hardday (37 mesaj) deathless73 (7 mesaj) İsen Buga (3 mesaj) dephyr (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (67 mesaj) Mobil (28 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (87 mesaj)
  • @
166 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Akp'li kadın fena tökezledi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    183 Mesaj

İşleri güçleri çirkeflik,ezbercilik,kendi fikirlerini söyleyemeyecek kadar aciz ve cahil.

• Yarbay
    5116 Mesaj
    Çiftçiye destek var dediğinde biride çıkıp demiyor say bakalım şu destekleri diye😁 Kadın facebook taki akp sayfalarından ne ezberlemişse sıralıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1950 Mesaj

Yanlız insanların sesi çıkmaya başladı. Milletin canına tak etmeye başlamış belli. Hala destekleyen kesim var evet ama onlarda bir şey yapamadığını hiçbir şeyin değişmediğini biliyorlar sadece bir kişiye oy veriyorlar bu düzeltir diyorlar ama seneler geçtikçe daha da kötü oluyor her şey

• Çavuş
    73 Mesaj
    [21 Mart 2021 15:39:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

hocam haklısın,ki zaten akp 'kime oy vereceğiz ki kim gelse yiyecek götürecek sülalesini zengin edecek''bu sabit fikir mantığı ile 18 yıldır iktidarda...aslında akp yi bitim kadar sevmeyen biri olarak şöyle hak veririm onlara,karşılarında çok ama çok beceriksiz basiretsiz bir muhalefet var,her partiye birer ERKAN BAŞ şart !?

|
    |
    kırılanhayaller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11174 Mesaj
    [11 Mart 2021 10:45:07 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Mesele eğitimde. Eğitim ailede başlar. Aileler cahil ve yetersiz. Birçoğunun anası babası tek bir kitap okumadan hayatlarını sürdürüyorlar. Devlet ile hükümeti ayırt edemeyen, Allah ile kulu ayırt edemeyen, kutsalla saygı duymayı ayırt edemeyen cahil ve zavallı çocuklar yetiştiriyorlar.

akp güruhunun en büyük hatası, hükümeti devlet sanıyorlar. Devleti kutsallaştırdıkları için ve devlet ile hükümet arasındaki farkı bilmediklerinden, hükümete laf söylendiğinde, devlete söylenmiş sanıyorlar. 46 yaşındayım, gitmeyen hükümet görmedim. Bunca yıldır başta olmalarının sebebi, yeterli muhalefetin olmayışı. Gerçi Muhsin Yazıcıoğlu'nun katili ve yardım edenleri akp. Cem Uzan biraz bunların karşısına çıktı ve sildiler. Yani sadece iyi muhalif olmak yetmiyor. akp karanlık bir ihanet örgütü olduğundan, onların karşısında durabilecek kişileri ya öldürüyor ya da sindiriyor. Bildiğiniz bir mafya ve din denilen inanç sistemini sömürerek hayatta kalıyorlar.

Zübük filmi yıllardır gösterilmiyor TVlerde. Gösterilmesi yasak. Restorasyonu yapılmadı. Bildiğim kadarıyla bunların yandaş bir kanalı yayın hakkını aldı. Bu filmin gösterilmesinden korkuyorlarsa, amaçları belli zaten.

|
    |

• Teğmen
    183 Mesaj

Hahahahahaha o susup kaldığı an varya efsaaaaaneee.

|
    |
  • Yarbay
    5956 Mesaj

bu nasıl bi ses tonu, nasıl bi konuşma hızı

30 saniyelik konuşması, 2 saat gibi kaldı kafamda

aman yarabbi.. düşman başına ya

|
    |
  • Binbaşı
    1284 Mesaj

Teröristle aynı yatağa gireni nasıl savunsun! Üstelik yanlışlıkla oldu demesine rağmen bunun araştırmasını yapmayan adamı ve sırasıyla tüm yöneticilerini kovmuyorsa yanlışlık olduğuna da inanmıyorum.

Müslümanım, tek yüzüğüm var derken saraya taşınan. Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed S.A.V. bile bir kötü hasırda yatıyor, alemlerin yöneticisi derken saraylara taşınan adam bizden değildir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    483 Mesaj

Bu nasıl bir millet lan anlamış değilim bağıra çağıra tartışıp duruyorlar. Tartışmadan çok kibir ve karşı tarafı küçümseme, ben ne dediysem sende bunu kabul etme zorunluluğun var gibi. Saygı ilk kural bu yaşını başını almış insan kostümüne bürünmüş mahluklar. Siyaset insanları, insanlıktan çıkarıyor resmen, ailesini bu kadar çok sevmeyenler bakanları ölesiye seviyor. Olaylara geniş çerçeveden bakınca her şey net olarak anlaşılır bu kadar bağırmanıza gerek yok

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    5265 Mesaj
    Hangi parti olursa olsun, böylesine bağlılık ve savunma içinde olmak bence halkımızın en büyük sorunu, her partinin bu denli fanatiği çok fazla ve sadece gereksiz laf, bu partiler bize hizmet amaçlı kuruluyor bizim halkımız ise fanatiklik yapma peşinde...

|
    |
  • Yarbay
    10436 Mesaj

Ülkenin aslında hepsi aynı kafada. Önceden de başörtüsü ile okumak isteyenleri arabistana git irana git diyorlardı. Kısaca gücü eline alan diğerini kovuyor.

Ne yazık ki ülkenin yüzde 99 unu bu tip kafalar oluşturuyor.

İki ana grup altında biri atatürkçü yobaz diğeri dinci yobaz.

|
    |
    Sadece Ölüler Görür kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14741 Mesaj
    Acıyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj

Osman öcalan'ı trt ye fetönün siyasi ayağı çıkardıysa ?

|
    |
  • Yarbay
    4314 Mesaj

Standart AKP seçmeni, sesi herkesten çok çıkıyorsa haklıdır  

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj

süper konuştun kral :) z kuşağı olarak ilk oyumu ölsem de akpye vermeyeceğim.

|
    |
    axe190780 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    Amca da demiyo ki, amerika almiyo ki gideyim 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2441 Mesaj

Chp de pkk cenazesinde elinde megafon ile şov yapan başkan yardımcısına ses çıkarmıyor. Selahattin demirtaş ı içeriden çıkarmaya çalışıyor. İmza topluyor. Canan Kaftancıoğlu ermeni soykırımı diye herkesi taksime çağırdı. Ermenistanı andı. Ben chp ve chp ile iş birlikçi hiç bir partiye oy vermeyi vicdan olarak rahatsız olacağım için düşünmüyorum. 😉

|
    |
    axe190780 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    101 Mesaj

Şöyle rahat rahat "beğenmiyorsanız gidin" diye zırlayanların suratının ortasına tüküreceksin. Kimse zorla tutmuyormuş bak bak bak. Ulan millet zaten para yok diye gidemiyor ve bu para olmama durumu yine ülkenin ekonomisinden, adamın parasızlığından kaynaklanıyor. Bunlar başka ülkeye gitmeyi başka bir mahalleye taşınmak sanıyorlar.

|
    |
  • Er
    3 Mesaj

Beleş kömür ve makarna .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Shepard- -- 22 Kasım 2020; 22:43:11 >
    |
    |
    Adoring kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1396 Mesaj
    Doğal seçilim, rica ediyorum çabuk vuku bul yoksa ekosistem karışacak, bir milyon yıl sonraki insanların ataları bunlar olmamalı.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.