Şimdi Ara

Akp'li kadın fena tökezledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
13.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı en büyük sorunu bu hem cahil hem genel kültürü eğitimi yok ama her konuda yorumu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkmoon34 kullanıcısına yanıt

analizciler kuyu kazmakla meşgul neyin ne olduğunu emin ol biliyorlar.

• bu menfatt çıkar arpalıkların hepsi böyle reis lerini överken sadece bu kadın değil alayı böyle,ki arpalık olmasalar ne akp ne reis leri gram umurlarında olmaz emin olun!!tıpkı arpalık olurken ülke halk umurlarında olmadığı gibi!!

• millet otomatiğe bağladı. sağlı sollu tokatlamaya geçti. 

• deathless73 kullanıcısına yanıt

akp'nin içi o kadar vasıfsızlar ile dolu ki, akp gittikten sonra yattıkları yerden kazandıkları para buhar olacak. iş aramak onlar için zor olacak...

• hocam zaten o endişe korku ile saldırıyorlar ya, muhalefet de kim varsa kim oy veriyorsa!!

• axe190780 kullanıcısına yanıt

hocam EYT ve geçinemiyoruz diyen emeklilerin bile yüzde 50 si halen reis çok iyi işler yaptı diyorlar emin ol!bu ülke de deveyi diken insanı eden yaranır ve tek adamlıktan kurtulsak da akp den bu gavatlar sayesinde kurtuluş yok maalesef ki!!

• kadın: error

• Yazık yaaa kızı ailesi nasıl yetiştirmiş ise veya hükümete parasal bazlı nasıl bir bağlılıkları var ki mal gibi kalmış ortada soruyu yediği gibi.

Acıdım kim bunun ile evlenecek ise veya evli ise geçmiş olsun.

• # Ace # kullanıcısına yanıt

İlk gördüğüm zaman aynen ben de evli olan, evlenecek olan insana üzülmüştüm. Böyle bir insanla asla hayat geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

'Memnun değilsen git' diyor bir de.   Sanki Amerika, Almanya kollarını açmış Türkleri bikliyor.

Zaten avrupa akp ve hdpli dolu çıkan oylardan net olarak bu görülüyor avrupa hadi gelin dese ilk bunlar koşar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Ses tonuna bak kadindaki çok gicik:D Sen kadinsin nasil gidipte senin haklarina karşi cikan bir partiyi övebiliyorsun hadi onu gectim akp sana ne sağladida savunuyorsun ilginç kafalar.

Ne sağladı da derken?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DF22259B6

akp'nin içi o kadar vasıfsızlar ile dolu ki, akp gittikten sonra yattıkları yerden kazandıkları para buhar olacak. iş aramak onlar için zor olacak...

O zaman da fetöcülerin fetöcü değilim dediği gibi en koyu akp karşıtı olacak bunlar. Ben zaten doğuştan Kemalistim moduna girecekler.

• kadının maddi cıkarı var onun için savunuyor.çok belli .

• Ülke babasının malı herhalde embesillerin. Beğenmediysen git diyor. Sanane anasını satayım burası senin kadar benim de ülkem bunu kabul etmiyorsan sen sg. Andaval a neyse ya. Amarıka diyor daha konuşmayı öğrenememiş ama siyaset yapıyor şaka gibi. Bir de karşı tarafı durup dinlemek de yok lan acaba haklı olabilir mi filan...
    Bu insanlar oy kullanıyor

• Aslında tökezlenecek bir durum yokmuş. Cevabı gayet basit bir soru sormuş adam.

Diyecekti ki Hapisteki devletin he dediğini kukla gibi tekrar eden Abdullah ÖCALAN'ın kardeşini TV ye AKP çıkardı.

O seçim dönemi PKK'nın dağ kadrosu Bese Hozat ve Duran KALKAN ( ki bu kişiler 2 subayımızı sırtından vurma emrini verip şehit ettiren ve tüm operasyon emirlerini veren şu anki dağ kadrosunun başı ve apo ile görüş ayrılıkları var ) seçimler için Doğuda Kürdistanı Kuracağız Batıda CHP ile kazanacağız açıklaması ile sempatizan Kürtlere CHP yi destekleyin talimatı verdi. Aynı talimat MECLİSTE HDP Genel Sekreteri yada başkan yardımcısı tarafından birebir tekrarlandı :)

Öte yandan AKP ise hapiste devlet ne derse onu söyleyen Apo nun kardeşini TV ye çıkardı.

Biri dağdaki serbest terörist ile işbirliği yaparken bir diğeri hapiste esir tuttuğu koz kartını kullandı seçim sizin der çıkarsın işin içinden.

Cevaplaması zor bir soru değil aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: deathless73

hocam EYT ve geçinemiyoruz diyen emeklilerin bile yüzde 50 si halen reis çok iyi işler yaptı diyorlar emin ol!bu ülke de deveyi diken insanı eden yaranır ve tek adamlıktan kurtulsak da akp den bu gavatlar sayesinde kurtuluş yok maalesef ki!!

o grup eskiden %80 di

bugun %50 nin altında

yarin %30 lar da olacak.

2023 de hiç bi sekilde seçimi kazanamazlar..

matematik kurtarmiyor

• Ağlanacak hâle güldüren, gülünecek hâle ağlatan, trajikomik bir gösteriydi. Teşekkürler.

• Artik başkasının yerine utanmak agir geliyor . O yuzden izlemiyorum . Cikardim one

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle kızlar ile evlenmeyin nesilleri tükenip bitsin  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.