Şimdi Ara

AKP'li Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ve şoförü polise saldırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gümüşhane’nin AKP’li Belediye Başkanı Ercan Çimen, sivil giyimli özel harekat polisinin boğazını sıkmaya çalıştı, belediye başkanının şoförü de aynı polise yumruk attı.

9 Haziran günü, Köprübaşı Karakolu yakınında meydana gelen olayda, iddiaya göre Gümüşhane Emniyet Müdürlüğünde görevli, sivil giyimli Özel Harekat Polisi G.T, hamile olan eşinin de içinde bulunduğu aracını Atatürk Caddesindeki bir marketin yanına park ettiği sırada resmi giyimli başka bir polis memuruyla aralarında tartışma yaşandı. Araya giren yurttaşlar gerginliği önlemeye çalışırken o sırada olay yerine Belediye Başkanı Ercan Çimen de geldi. Kamera görüntülerine de yansıyan bu anlarda, olayı ayırmak için geldiği düşünülen Çimen, özel harekat polisinin aracına yönelerek kapıyı tuttu. Bunun üzerine G.T, Belediye Başkanını iterek “Kapımızı bırakın” dedi ve aracına binmeye çalıştı.
    https://www.evrensel.net/haber/326818/gumushane-belediye-baskani-ve-soforu-polise-saldirdi

• akepeden kim olursa olsun kendini adam zannediyor kabadayı ölümsüz süper kahraman zannediyor.
  • Bazı polislerde bu vardır, kendilerini kanunun üstünde görürler, trafik kurallarının onlar için olmadığını düşünürler, her kuralı çiğneyebileceklerini sanarlar, ceza yazacak olanlar meslektaşları olduğu için. Bir şekilde yırtacaklarını düşündükleri için.

Videodan anladığım kadarıyla Başkan, yerel olmasının ve insanların kendisine saygı duyacağı düşüncesiyle polis ile sürücü arasındaki tartışmayı görmüş, araya girmek ve adamı sakinleştirerek arabasına bindirerek tartışmayı bitirmek istemiş. Özel harekat polisi olan kişi ise karşısındakini tanıyamayınca polis olmasının kendisine dokunulmazlık getirdiğini düşünerek, arabasının kapısını açarak onu bindirmeye çalışan belediye başkanını ittirmiş.

Eeee belediye başkanı da kendine bunun yapılmasını sindirebilir mi? O da üzerine yürümüş. O da yürüyünce şöförü, belediyecisi vs. hiç durur mu? :))

Olay bence bundan ibaret.

Akpartiyi ne kadar sevmesem de bu olayda belediye başkanı pek kötü birşey yapmamış gibi.
    Özel harekat polisinin biraz da egosu kaynaklı bir olay bence. "Sen kimsin ki bana arabayı çek dersin" diye düşünmüş trafik polisi için ve olay başlamış...

Selamlar

• bal974 B kullanıcısına yanıt
    Tam video yu izleyecektim yorumdan sonra izlemedim eyvallah hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi aralarında anlaşır onlar , daha öncede bir milletvekili oğlu polisleri sıraya dizmişti.

görüntü altta bunu sindiren hepsini sindirir.

tekrar izledim ibretlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 19 Temmuz 2017; 20:20:31 >
  • O polis karsiligini veremediyse yaziklar olsun aldigi egitime de polisliginede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

O polis karsiligini veremediyse yaziklar olsun aldigi egitime de polisliginede

Kolay mı kardeşim adamın düzeni var işi var ailesi var.

sonra her kapı kapansın yüzüne
  • Ulan adamdan çok karıya sinir oldum.

Ağlamıyorda, çığırıp duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.