Şimdi Ara

AKP'li Göksu'nun Stanford doktoralı İYİ Parti Meclis Üyesi Taylan Yıldız'a hitabı tepki çekti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
5.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi Partinin cehapeye desteği çok ama çok önemli. Metroda internet çok büyük iş olur. Bunu da kösteklemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

• Bu arada bu gülüş ile Reza vakasındaki gülüş aynı diye fotolar gördüm. Yan yana konursa Türkiye için çok acı, çok ağır bir tablo oluşuyor.

• Namaste. kullanıcısına yanıt

stanford gelsinde başa bayramızmı insin ezanlarmı sussun...

onların zamanında ortalık çoooooooooooohh garışhtı

• Stanford’da PhD okumuş adam hangi akıl ve mantıkla Türkiye’ye gelir onu da anlamadım gerçi. Böyle bir adamın karşısında ben olsam, amele gibi gözükmemek için bir laf etmeden önce üç kez düşünürüm.

AKP’li başkanın böyle bir derdi yok tabi. AKP denen oluşum sistematik ve örgütlü cahilliği seven, destekleyen ve yücelten bir oluşum. AbD’deki trump destekçileri de öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trajikomedi

• oooo hakkı metroda interneti ne yapacak ki?

• Bir çok kamu kuruluşunda liyakatli eğitimli insanlar bunun gibilerin alt pozisyonlarında çalışmak zorunda kalıyor.

Davranışı gerçekten utanç verici.

• ya şimdi tabi böyle diplomaymış, doktoraymış, zıtanfortmuş falan       

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 18 Eylül 2020; 0:7:59 >
  • Şu memlekette cahiller kadar özgüvenli kimse yoktur, adam idrak edemiyor, zaten idrak edemediğinin farkına da varamıyor, sıfır sıkıntı hayat yaşayor, sen bütün günü 32gb ram yakarak geçir adam 512mb ram harcıyor, senden mutlu ve zengin...

• Stanford'da oku gel bunlara laf anlat. Adam demiştir
    Mk kimlerle ugrasiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu göksu cehaletin ete, kemiğe bürünmüş halidir. ülkenin geleceğini çalanlar bunlar oluyor. bu kişileri asla unutmayın!

• Şu adam kadar beni sinirlendiren başka bir malum partili yok.

Resmen cahilliğin ete kemiğe bürünmüş hali.

Gün gelicek bu ve bunun gibiler kendilerine kaçacak delik arayacaklar.

• Küçükken çok badelenmiş belli zamanında doğduğu yerde malum bunlara ta o zamandan sorular sızdırılıp bir yere getirilmiş kimseler.konuşma tarzından ayan beyan ortada buna binalide dahil.

• Stanford'a çaycı olarak başvursa giremeyecek kişiler gelmiş ülke yönetimi hakkın'da atıp tutuyorlar

• Eğitim hayatımda hep en iyiler arasında oldum. SBS'de derece, ygs-lys'de derece, üniversitede okuduğum mühendislikte 3.9+ ortalama vs. stanford beni kabul etmemişti, bölüm birincimiz gitti. Hep hayalim olmuştur. O adama saygı duyarım.

• Cehaletten midem bulanıyo artık

• Stanford mezunlarının kurduğu şirketlerin toplam cirosu Türkiye bütçesinin üzerinde

Bu arada Taylan bey gayet mantıklı bir öneriden bahsediyor
    Kuru gürültüyle hizmeti önlemeye çalışanlar da utanmadan orada kahkahalar atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmem ne ford mezunu olunca ne oluyor özellikle belirtme gereği duyulmuş

bu kadarda karalamayın bu milleti .

adam gavur milleti gömmek için aşşağılamak için bütün gavurluğunu koyuyor ortaya .

"göbeğini kaşıyan adam" başka türlüsü.

• Orda degildim ama orda Donald Trump olsa oda gülerdi.Siz siz olun hic bir ortamda ohooo ben şöyle yetenekliyim, böyle tahsilliyim, saksı değilim, en cok bana soracaksınız minvalinde kendinizi övmeye kalkmayın.Gülerler..
    Çünkü dünya böyle bir yer değil.
    ZİRA HAYATTAKİ BAŞARILARIMIZ, OKULDAKİ BAŞARI VE DERECELERE GÖRE DEĞİL, DOĞUŞTAN, TANRI VERGİSİ YETENEKLERİMİZE GÖRE ŞEKİLLENİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 18 Eylül 2020; 20:49:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz böyle oldukça "gavurlar" parmaklarında oynatır sizi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.