Şimdi Ara

AKP’li başkandan Atatürk’e Hakaret (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türk dediğin senin gibi illa kara kaşlı kara gözlü olacak diye kural yok çomar oğlu çomar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selanik'in sehir merkezinde o zaman %90'dan daha fazla Türk var. 1880'lerde Rus'lardan kaçıp buralara gelen 'Gürcü' kimin soyudur acaba, Türklükle bir ilgisi var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Selanik'in sehir merkezinde o zaman %90'dan daha fazla Türk var. 1880'lerde Rus'lardan kaçıp buralara gelen 'Gürcü' kimin soyudur acaba, Türklükle bir ilgisi var midir?

Atatürk'e böyle cahilce ve edepsizce iftira atmak ne kadar akılsızca ise Erdoğan için de aynı şey geçerli. Şu saçma ırkçılığı yapmaktan vazgeçin artık. Adamın dedeleri Rizeli. Onun da soyu sopu belli, arşiv kayıtlarında ailesinin kaydı mevcut.
  • Bırakınız rahat rahat istediğini söylesin herkes. Bırakınız herkes kussun rahatça.

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Buyur göster arşivleri benim haberim yok. Ben ırkçılık yapmıyorum sadece reductio yapmaya çalıştım.

Atatürk dibine kadar Yunan olsa ne fark eder, Türk devleti kurulmasına önderlik etmis adini da Türkiye koymuş.

Çözüm sürecinde bu isimden rahatsız olanlarin hangi tarafta yer aldığını biliyorum ben. Bu taraftakiler istedikleri kadar Türk soyuna dayansinlar, zihniyeeri belli.

• Kendisi bir şeye benziyor da şimdi söylemek uygun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Buyur göster arşivleri benim haberim yok. Ben ırkçılık yapmıyorum sadece reductio yapmaya çalıştım.

Atatürk dibine kadar Yunan olsa ne fark eder, Türk devleti kurulmasına önderlik etmis adini da Türkiye koymuş.

Çözüm sürecinde bu isimden rahatsız olanlarin hangi tarafta yer aldığını biliyorum ben. Bu taraftakiler istedikleri kadar Türk soyuna dayansinlar, zihniyeeri belli.

Bakatoğlulları sülalesinden geliyor. 19. yüzyılın ilk dönemine ait nüfus defterleri(1831 kaydı olması gerekiyor), yanlış hatırlamıyorsam Rize Belediyesi tarafından birkaç sene önce yayınlandı. Eğer eski yazı okuman varsa alır o kitabı bakarsın, yayınlanan defterlerdeki kayıtların arasında Erdoğan'ın ailesinin kaydı da mevcut. O nüfus defterlerinde de gayrimüslimlerin kaydı ile müslümanların yani Türkler'in kaydı ayrıdır. Gayrimüslimlerin baba veya dede isimleri genellikle yazılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 18 Şubat 2017; 12:28:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsanın biri

türk dediğin senin gibi illa kara kaşlı kara gözlü olacak diye kural yok çomar oğlu çomar

kara kas kara goz zaten anadolu halkina has bir sey. Ermeniside kurdude rumuda kara kasli ve kara gozlu olur. Hatta birde killi olurlar. Yani turk irkinin bir ozelligi degildir.
    Ogrensinler diye yazdim ama ne arar.
  • İsteyen üzerine alınsın veya alınmasın bunların asıl aklında olan zaten bu değil mi? Bazıları sadece dile getiriyor işte..
  • Kendisi hicbir halta benzemiyor gelmis laf ediyor

Farz et Türk degil ne olacak bre dengesiz

• kurtulus savasi olmasa bugun turkiye olmayabilirdi belki osmanlida olmayabilirdi ulke parcalanmis farkli ulkelerin topraklari olurdu kendi de bu kadar rahat konusamazdi ATATÜRK VE SİLAH ARKADASLARINA saygi duyucagina hakaret ediyor 100 sene once kutsal kitap kuran-i kerimi turkce mealine cevirtmis ve nasil cevrildiyse gunumuzde ki cevirilerden daha kaliteli cevrilmis bos bos konusmasinlar hem dini hakkinda hem karakteri hakkinda din ALLAH ILE KUL ARASIN DA DIR

• adama sorarlar allah beyin dağıtırken sen nerdeydin diye?
  • Atatürk'ü, Dünya TÜRK kabul etmişken bu arapların Türk dememesi çok da umrumuzda değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yüz olucak insanda biraz yüz.
  • Bak sizin zihniyet

• Cradl3 kullanıcısına yanıt
    Siz de bi karar verin aga.

En sevdiğiniz türk devleti diye konu açılıyor Osmanlıyı türk devleti saymıyorum diyosunuz,

Şimdi de Selanik Osmanlı toprağıydı diyosunuz

Olayı kesinlikle tasvip etmiyorum ama çelişmeyin kendinizle yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 18 Şubat 2017; 14:9:1 >
  • bundada yunanlı tipi var mesela .
  • Kraven kullanıcısına yanıt
    kardeşim biz niye bakalım? sonuçta arşiv var diyen sensin, senin ispat etmen gerekiyor. sen ise eski yazı okuman varsa alır o kitaba bakarsın diyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhiLum -- 18 Şubat 2017; 16:15:21 >
  • kendisi de bu haliyle insana benzemiyor.

önemli edit: Atatürk'e demedim bu lafı, Atatürk'e laf atan vekile söyledim yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aelthalyste -- 18 Şubat 2017; 18:5:53 >
  • Elin Abd'li basketçisi adamın değerini ve kıymetini anlıyor bizim ülkedeki bu arap kıçı yalayıcıları hala anlayamadı. Gerçi anlamalarını da istemiyorum onlar gitsinler işid'i övsünler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.