Şimdi Ara

AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kerimcem denen herifi muhattap alıp cevap yazdığınız için kendini önemli zannediyor. Önemli zannettikçe daha çok coşuyor. Zamanında bloğu basıp unutmuş olsaydınız şu an forumda bile değildi.

• kinadangelencerez kullanıcısına yanıt

Bazen arada kaybolmuş vicdanlarını harekete geçirmeye çalışıyorum, ama bu partizanlar öyle rezil rüsva hallere gelmişler ki, bu ahlaksızlıklarının bedelini ödetmeden bu dünyadan gitmek istemiyorum ben de...

• Benim ne yemek yiyeceğime kendisi niye müdahale ediyor ? Ben neden soğan ekmek yemek zorundayım ?

bu nasıl bi kafa yapısı

• Vacao V kullanıcısına yanıt

benden bugün çok güzel laflar yediler aklın durur brom emin ol AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz' 

• Küfürsüz mümkün değil gerçekten.

AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz'
  • Güvenliğimiz den taviz vermeyeceğiz diyor ya sınırlarımız da buna dahil mi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yaa savaş zamanı ekonomisini, ambargo zamanı ekonomisini diline dolayanlar buna ne diyeceksiniz? Ulan ülke battı be ülke battı. Hala daha konuşuyor arsız herif.

• Ağzına sağlık . Nefesine kuvvet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Soğan kredisi çekecem neresi daha uyguna veriyor..

• Duydunuzmu akboylar, sogan ekmek yiyecenizz, gerci ekmegede zam gelecek, ozaman sogan tas yersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soğan ekmek yiyecek durumda olsa gemiyi ilk bu terk eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yemeyeceğim abi bana ne ? suçum ne lan bu ülkede dünyaya gelmek mi ?

• Eski yolu kullanamıyorsun ki bütün tabelalar yeni yolları gösteriyor. İstanbul ankara arası 200₺ gerçirdiler ve bir kere girdin çıkamıyorsun da yoldan. Soğan ekmeği de vatandaş yiyecek bunlar yine havyar yer yanına ayran içer sevgili din kardeşlerim hülog.

• Verin şuna soğanı yisin.

• soğanın bundan haberi var mı ....
    bu abiler asıl bizi yiyor ....

• E olm hani ekonomi güzeldi, hani AKP bu yüzden seçilmişti. Hani başkanlık gelince faizle şunla bunla nasıl baş edeceğini gösterecekti.

Bu arada ilgili AKP'li soğan ekmeği kendisi yesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Kasım 2021; 0:40:1 >
  • Asıl sorulması gereken soru:

O 'Soğan Ekmek' yenen ayların sonunda ne olacak? Vatandaşın mükafatı ne olacak?

• Tayyip ve sulailesi de sogan ekmege talim edecek mi?

Gunluk masrafi 10 milyon TL olan sarayinda ejderha meyvesi kokteyli icerek luks icinde yasayan efendisinin sesi icin iddiali sozler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 24 Kasım 2021; 5:39:31 >
  • Yoo biz yemeyiz siz yiyebilirsinz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.