Şimdi Ara

AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda ücretli otoyollara ilişkin “Vatandaşlarımız çok zekidir. Cebinde parası yoksa eski yolu kullanır” sözleriyle gündeme gelen AKP Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, bu kez de “Belki soğan ekmek yiyeceğiz aylarca ama güvenliğimizden kimseye taviz vermeyeceğiz” ifadesini kullandı.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda İçişleri Bakanlığının 2022 yılı bütçe görüşmelerinde Akp’li milletvekilleri ile muhalefet milletvekilleri arasında terör tartışması yaşandı. Muhalefetin eleştirilerine yanıt vermek üzere söz alan AKP Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, “Belki soğan ekmek yiyeceğiz aylarca ama güvenliğimizden asla kimseye taviz vermeyeceğiz” dedi. Aydemir, şunları söyledi:

“Ben her zaman şunu söylüyorum, söylemeye de devam edeceğim Cumhur İttifakı olarak. Belki soğan ekmek yiyeceğiz günlerce, aylarca, belki yiyeceğiz ama güvenliğimizden asla kimseye taviz vermeyeceğiz. Buradan bütün dünyaya sesleniyorum, bu ülkede gözü olanın gözünü çıkarmak her birimizin boyunun borcudur. Cumhur İttifakı olarak dimdik buradayız, Plan ve Bütçe Komisyonu ve TBMM olarak kendini ayrıştıran varsa ayrıştırsın, 600 vekil olarak hep beraberiz, bu ülkenin bir çakıl taşını kimseye vermeyeceğiz. Savunma sanayiinden de, Emniyet, İçişleri Bakanlığı olarak da güvenliğimizi en üst seviyede tutacağız. Arkadaşlar, bu ülkenin çakıl taşını kimseye bırakmayacağız, bu bize emanettir, emanetimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Kime rağmen? İçimizdeki ajanlara rağmen.

Ajan arayanlar için söylüyorum, içimizdeki ajanlara rağmen, içimizdeki kanı bozuklara rağmen. İçimizdeki kanı bozuklar, kimse onlar, ben kimseye söylemiyorum, varsa öyle kanı bozuk, onlara rağmen bu ülkenin birlik, beraberlik, bütünlüğünü bozdurmayacağız; canımız pahasına. Evet arkadaşlar Allah’a hamdolsun, biz yıllarca çok çile çektik. Demokrasi eksikliğini biz yaşadık. Benim Genel Başkanım, benim dünya liderim, sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hapse girdi. Niye hapse girdi? Bir şiir okudu diye. Hangimiz dağa çıktık? Hangimiz elimize silah aldık? Mücadele ettik, mücadele ettik, mücadele ettik. Sonuçta demokrasiyle bu işi yine biz çözdük.”

Kaynak:

AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz't24
    AKP’li Aydemir: Aylarca soğan ekmek yiyeceğiz ama kimseye taviz vermeyeceğiz
    https://t24.com.tr/haber/akp-li-aydemir-aylarca-sogan-ekmek-yiyecegiz-ama-kimseye-taviz-vermeyecegiz,995466

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 23 Kasım 2021; 15:37:15 >

• haydaaaaaaaaaaAKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz' AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz' 

• Sarayda ejder meyveli smoothie eşliğinde dana madalyon yerken demesi kolay tabii.

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt

Eminim soğan,ekmek yiyeceklerdir.

• Forumdaki Keronun vekili işte. kesin soğan yiyecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "kuyruk, karne = cehape" derken ne çabuk soğan ekmeğe düştü bu akepeliler?

• Kuzeu Kore politikasına dönüyoruz herhalde.

• Yahu bu üretim çağında hamasi cümlelerle hâlâ seçmen tavlama peşindeler! İktidarla kim uğraşıyormuş? İsim alabiliyor muyuz?

Bu arada Ekmeğin 3.5-4TL olacağı konuşuluyor.Soğan mevzusuna hiç girmiyorum bile...

• Evet seçime kadar kasanızı doldururken vatandaşa soğan ekmek yedireceksiniz bugün bunu belli ettiniz ama sandıkta o soğan yiyenler size ebenizi gösterecek...

Bugün para piyasasında gözüken bu hareketler, bana göre vatana ihanettir.

• aktroller neredesiniz, yine mi mağaranıza girip ölü taklidi yapıyorsunuz? abileriniz size yeni emirler mi veriyor yoksa?

• Küfür bunlara yetersiz kalır başka bişey bulmak lazım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1 demet yeşil soğan 3.50 yarım ekmek 1 lira desek 4.5 lira.

Asgari ücretle yaşayan 5 kişilik aile 3 öğün soğan ekmek yerse 2025 lira eder.Geriye kalan 800 lirayı da bozdurup bozdurup harcar artık.

• Judoo kullanıcısına yanıt

Ev kirasi elektrik su telefon zaten bedava AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz' 

• sizmi soğan yiyeceksiniz haha gülceğim yoktuAKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz' 

• AKP’li Aydemir: 'Belki Aylarca Soğan Ekmek Yiyeceğiz Ama Taviz Vermeyeceğiz'
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Kerimcem,

Elinizi o olmayan vicdanınıza bir kere koyun yahu 1 kere.

Bu açıklamayı siz muhalefette olsaydınız ve iktidara başka bir parti olsa burada sen ve senin gibiler o sözlerin üzerinde tepiniyordunuz.

Bu sözlere bile en ufak bir tepkin yoksa, sizin bu ahlaksız sistemin içine edeyim diyorum.

Sen de bu sistemden iyi nemalanıyorsun.

NOKTA!

• astegon kullanıcısına yanıt

Bir tane adam vardı anamı bilmem kimin koynunda görsem suçlu anamdır derim diyen.

Sen şimdi cidden akıl sağlığını yitirecek olmana rağmen tatlı tatlı konuşuyorsun ya... yapma. Hiçbir ananın günahı yoktur ama bunlar analarını o şekilde görse yine aynı devam edecekler.

İlk seçimde gittiklerinde hepsi bunların hesabını verecek.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Pişt onu bunu bırakta hani dolar ağustos sonunda 8 liraydı ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.