Şimdi Ara

AKP KENDİ YAPTIRDIĞI ANKETTE EVET %50 GEÇEMEDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
5.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mhp nin zorula yüzde 51 oy alan partinin içinde bile muhalifler varken, mhp nin yüzde 80i hayırcıyken evet mi çıkacaktı? Hayır çok yüksek yüzdeyle önde ondan bu krizleri çıkarıp duruyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP KENDİ YAPTIRDIĞI ANKETTE EVET %50 GEÇEMEDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Öncelikle, oy hırsızlığına teşebbüs edeceğinizi bu mesajınla teyit etmiş oluyorsun. "Biz oy çalmayı kafaya koyduk. Muhalefet de engelleyebiliyorsa engellesin." diyorsun yani.

YSK'daki tüm memurların AKP'li olduğunu herkes biliyor. Bilgisayar üzerinden sanal olarak yapılacak değişiklik ile sandıklara sahip çıkmak direk alâkalı değil. Sandıktan çıkan oylar sistemde doğru görünebilir ama bunun yüzdeliğe yansımasında katakulle yapılabilir. Bunu idrak edebildin mi?

bir atasözümüz vardır kişi kendinden bilirmiş işi diye sizinki de o hasep.

sandıklarda ki adamlarınızı siz yalı kazığı niyetiyle mi dikiyorsunuz sandıklara. ulan yeminle sizden korkulur ha.tek parti zamanında olduğu gibi açık oy gizli sayım mı istiyorsunuz anlamadım.bütün sandık görevlileri sizden olsun istermisin.şimdiden referandum yenilgisine kılıf hazır diyosun yani.

bu mantıkla hareket ederseniz yarın birgün iktidar olduğunuzda(Allah muhafaza)siz devletin kasasınada sahip çıkamazsınız.

• En fazla %40 çıkıcak evet bence o bile çıkmayabilir şuan kendileri de biliyor bunu ve farklı taktikler deniyorlar. Önümüzdeki günler neler görücez inş kimse zarar görmez .
  • operadakises O kullanıcısına yanıt
    Siz AKP'lilerin hepsinin psikolojik tedavi görmesi gerek. Her muhâlife CHP'li, PKK'lı vs diye bakma paranoyası gelişmiş sizde. Benim herhangi bir partim yok.

Siz kasaya güzel sahip çıkıyorsunuz talan ederek. Kimse elinize su dökemez bu konuda.

Mevcut parlamenter sistemden halk lehine bir halt çıkmayacağını biliyorum ama, bunun çâresinin diktatörlük olmadığını da biliyorum. Kapiş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Siz AKP'lilerin hepsinin psikolojik tedavi görmesi gerek. Her muhâlife CHP'li, PKK'lı vs diye bakma paranoyası gelişmiş sizde. Benim herhangi bir partim yok.

Siz kasaya güzel sahip çıkıyorsunuz talan ederek. Kimse elinize su dökemez bu konuda.

Mevcut parlamenter sistemden halk lehine bir halt çıkmayacağını biliyorum ama, bunun çâresinin diktatörlük olmadığını da biliyorum. Kapiş...

valla ak partilileri bilmiyorum referandumları saymazsak ortalama 4-5 senede bir siz chp"lileri(yada adınız herneyse muhalifleri diyelim) psikolojik tedavi ediyoruz. seçimler kadar sizin psikolojinizi düzelten bir tedavi yöntemi ben görmedim.millet tokatı basıyor siz ne oluyoruz lan falan derken bir balkon konuşması tedavi tamamdır.ama etkisi bir kaç ay sürüyor.keşke daha uzun sürse.en azından kafamız rahat edecek.yok sandıklara sahip çıkamıyoruz diye ağlayıp sızlamalarınız,yok bu sefer %40 oy alsın tavuk beslerim demeler v.s bir akıllanmadınız.neyse 16 nisana az kaldı.en azından bir kaç ay sesiniz çıkmaz.sonra başlarsınız yine aynı teranelere.ama olsun 2019 seçimlerine şunun şurasında ne kaldı.

• Kimin oy verdiğinden önemlisi oyları kimin saydığıdır. Şuan kullanılmakta olan akepenin getirmiş olduğu SEÇ-SİS yazılımının hiç bir sertifikası yok! Hoş diploması şaibelilerin programından sertifika beklemek biraz garip değil mi? Her türlü müdehaleye açık bir program olduğu iddiaları var. Oy sayımı sırasında elektrik kesilmelerini unutmamak lazım.
  • Dedikleri doğruysa referandumun kaderini geçmişte Akp'ye oy veren seçmen belirleyecek.Oy dağılımın bu şekilde olması muhalif tabandan kaynaklandığı söylenemez.Kendi seçmenleri bile başımızdakilerin son dönemde yaptıklarını yanlış buluyor ve bunu düzeltmek için referandumu bir şans olarak görüyor.Eğer ki hayır çıkarsa başımızdakilerin şapkalarını önlerine koyup kendilerini sorgulamaları gerekecek.

• murat_128 M kullanıcısına yanıt
    %65 70 ustu gecmedikten sonra bi anlami yok sadece kaos getirir ulkenin yarisi yok diger yarisi devlet gucu kullanarak herturlu imkani kullanip muhalefeti bastiriyor evet dedirtmeye calisiyor uzlasma olmadan sistem degismez degissede bi ise yaramaz beraber cumhurbaskani adayi cikardilar yine gecemediler tayyip erdogani cunku ustunde uzlasma vardi mhp chp hdp ak partiye karsi durduklari herseyde kaybetti simdi mhpde yaninda olmasina ragmen %50 55 i gecmeyecek oylar.Bu bile herseyi anlatiyor.
  • https://twitter.com/acikcenk/status/843810804512251905

HAYIR bunu öneriyor.

• Rahatlıkla EVET çıkacak herkes rahatına baksın,haber de masabaşı haberi.

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Bariz 52-53 bir HAYIR özgürlüğü beklerdim, bu başkanlığa 49 oy bizim için utanç maalesef

Tabiki öyle olacak arkadaşım, anketör sonuçları hele Türkiye de her zaman manipülasyona açıktır,

hayır oyu bariz önde, lakin bunu açıklayabilecek izahatını akepeye verebilecek bir araştırma şirketi yok,

cesaret edemiyorlar HAYIR ın önde olduğunu söylemeye, bakın göreceksiniz.

demokrasi nöbeti tutanlar, demokrasiyi evet le ortadan kaldıramayacaklar ...
  • rejim değişikliği demedik, rejim dedik, malum obezite hızla artıyor ...

AKP KENDİ YAPTIRDIĞI ANKETTE EVET %50 GEÇEMEDİ

• Evet oyunu kasıtlı olarak düşük göstermek Evet verecek seçmeni sandığa yönlendirir. Ters psikoloji gibi.
  • Kararsızlar eğer tüp kuyruğunda beklemek istemiyorsanız karneyle ekmek alıp hastane köşelerinde sürünmek istemiyorsanız EVET deyin

Osmangazi köprüsü yapıldı yollar ve zaman kısaldı şimdi sırada çanakkale köprüsü var evet derseniz köprü yapılır koalisyonlar köprü yapamaz

Avrupa hayır diyor o zaman inadına Evet inadına Ak parti

Düşünme araştırmaya gerek yok formül basit evet evet milyon kere evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Kararsızlar eğer tüp kuyruğunda beklemek istemiyorsanız karneyle ekmek alıp hastane köşelerinde sürünmek istemiyorsanız EVET deyin

Osmangazi köprüsü yapıldı yollar ve zaman kısaldı şimdi sırada çanakkale köprüsü var evet derseniz köprü yapılır koalisyonlar köprü yapamaz

Nerede fabrika nerde iş sahası? 60 bin kişi köprüde staddami çalışacak? Koalisyon farketmez her gelen götürmese bu ülke 100 yıl otedeydi. Sanada anca çomarlar inanır işte...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

quote:

Kararsızlar eğer tüp kuyruğunda beklemek istemiyorsanız karneyle ekmek alıp hastane köşelerinde sürünmek istemiyorsanız EVET deyin

Nerede fabrika nerde iş sahası? 60 bin kişi köprüde staddami çalışacak? Koalisyon farketmez her gelen götürmese bu ülke 100 yıl otedeydi. Sanada anca çomarlar inanır işte...

Ne güzel işte oturduğumuz yerden para kazanıyoruz köprüyü bile japonlara yaptırıyoruz onlar bize hizmet ediyor

Reis işini bilir gerekirse arap kardeşlerimize arazileri satar evleri satar yine 10 senelik bir para kaynağı gelir

Cinayet suç vatanmış sakaryaymış bunlar beni ilgilendirmiyor benim cebime giren paraya bakarım isterse ülkeyi satsın cebimizde para olsun sermaye döndürsün yeterli benim için.Aynı şeyi ateist de yapsa oyu ona veririm reis uyanıktır işini bilir bizi aç bırakmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

quote:

Ne güzel işte oturduğumuz yerden para kazanıyoruz köprüyü bile japonlara yaptırıyoruz onlar bize hizmet ediyor

Reis işini bilir gerekirse arap kardeşlerimize arazileri satar evleri satar yine 10 senelik bir para kaynağı gelir

Cinayet suç vatanmış sakaryaymış bunlar beni ilgilendirmiyor benim cebime giren paraya bakarım isterse ülkeyi satsın cebimizde para olsun sermaye döndürsün yeterli benim için.Aynı şeyi ateist de yapsa oyu ona veririm reis uyanıktır işini bilir bizi aç bırakmaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.