Şimdi Ara

Akp istifa etmek için neyi bekliyor (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
15.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
440 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en zengin, en refah ülkesi olduğunu iddia eden yok, 18 yıl önceki asgari ücreti de yaz, kaç ekmek, kaç kg süt, kaç litre benzin, kaç kg un, kaç kg şeker, kaç kg çay alınıyordu onları da yaz, Altın hariç belkide tüm ürünlerde alım gücü arttı.

Küfüre gerek yok sen düşünceni yazarsın ben yazarım, bence de sen utanmazliğin sınırını zorluyorsun ne yapacağız sen mi biliyorsun her şeyin doğrusunu, senin gibi düşünmek zorunda mıyım?

Son cumlene katılıyorum Allah yakar, gördüğüm halde bu kadar hizmeti inkar edersem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunyamin55 B kullanıcısına yanıt
    sende ar damarı denilen şey çatlamış anlaşılan. ben blok koyayım sana,. zerre işe yaramaz yalancılardan hoşlanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkın adamı Hakkın aşığı, o milyonların umut ışığı, göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan, Recep Tayyip Erdoğan 🇹🇷

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayakuk

gelip türkiyede asgeri ücretle yaşasana dostum o zaman altındaki porscheyi alabilecek misin veya mustang ?

ha şuraya not düşeyim devlete vatana düşman demişsin hocam biz devleti vatanı satmayız biz hükümeti eleştiriyoruz.

Alıntıları Göster

Asgari ücret ile burada da çalışan porsche alamıyor zaten. Ne alakası var bunun ülkeyle. Milletin malına göz koyacağınıza kendinize bir şeyler katın. Sanki ben buraya geldim hollanda hükümeti bana porsche hediye etti. 16 senedir iş hayatındayım ne yaptıysam emeğimle yaptım. Türkiyede yok mu iyi arabaya binen iyi evde oturan demek ki dünyanın heryerinde her şey yapılabilir edepsizlik etmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoyanDervis -- 8 Ağustos 2020; 1:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babasininoglu

Halkın adamı Hakkın aşığı, o milyonların umut ışığı, göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan, Recep Tayyip Erdoğan 🇹🇷

sfsadgasfgasfafasds<

• NoyanDervis kullanıcısına yanıt

Yurt dışından akp fanatikliği yapıp başkalarına laf atıyorsun ama bu ülkede atalarımız senin zihniyette olsa Türkiye diye bir ülke olmazdı.

Akp istifa etmek için neyi bekliyor

Şunu yazan, yani Hollandayı ülkesi olarak gören biri olarak çok konuşuyorsun.

• Aminn 🙏 Rabbim ona uzun ömürler versin

• Hollanda vatandaşlığı olan bir insanın ülkesi neresi olmalı sana göre Zimbabve mi ? Türküm 16 yıldır da hollanda vatandaşlığım var. Boş algı peşinde koşma işine gücüne bak.

• Hollandaya "ülkem" diyorsan o yazdıklarını yazmayacaksın. Tabi euro artsın, Türkiye batsın daha da zengin olayım diye dua ediyorsundur ama gelip burada insanlara laf atıp duruyorsun devamlı. Hadi kendi ülkenin forumlarında kas bu algıları.

• Türkiyede başarısızlıktan dolayı istifa kültürü yok, o dediğin anca İskandinav ülkelerinde Japonya'da falan olur.

• senin başa geçmeni :)

• Canımı al reis ver inş biznilallah diyerek allahuekber

• Dolar 20 olsa da istifa etmezler. Dert ülke çıkarı değil, güç çünkü. Seçmenleri hâlen dış güç diyor, milletvekili halka köpek diyor, sözde şarkıcısı kahpe der. Yeryüzünün gördüğü en büyük kötülüklerden biri. Allah ülkemi korusun.

• 18 yıl önce büyük bir krizle karşılaştırmak bile durumun rezilliğinin itirafı.

• -Hattori- kullanıcısına yanıt

İstifra dır o, İstifa olsa duramazsın Akp istifa etmek için neyi bekliyor 

bunlarda o gurur nerde, adam daha çok buzdolabı diyor Akp istifa etmek için neyi bekliyor 

• Puhahaha seni gidi küçük trolcük seni Akp istifa etmek için neyi bekliyor 

• Ezanlarımızı susturamazsınız bayrağımızı indiremezsiniz

• Ihmalsizlikten bir suru insan oldugunde istifa etmeyenler ekonomi yuzunden mi istifa edecek?

• İstifa bir yerde erdemdir, Türk siyasetçisinden erdem beklenmez. Seçimle giderler, seçim sonucunu da bizde ekonomi belirler.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.