Şimdi Ara

akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor 'sen kimsn?' :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
13.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
281 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selahaddin Eyyubi'den başladı abdülhamit'e kadar saydı. İşte sen S. Eyyubisin, Fatihsin, Süleymansın falan; Atatürk'e gelince ismini söylemiyor da "Sen 19 Mayıs'ta Samsun'a çıkansın" diyor. akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) bak bak akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) 

Ayrıca niye abdülhamit oluyoruz kardeşim? adam Türkiye'nin 2 katı toprak kaybetmiş, donanma Haliç'te çürümüş, Kıbrıs'ı İngiltere'ye konferansta arabuluculuk yapsın diye vermiş.

Hani nerde Oğuz Kağan, Metehan, Çiçi, Kürşat, Kutluk Kağan, Bilge, Atilla, Alparslan, Melikşah?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 23 Ekim 2020; 2:59:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen de akp sin her halta din karıştırmaktan başka ne bilirsin?

Videonun yarısı yine din unsurları. Videonun başındaki kim bilmiyorum. Bir Türk olarak neden arap oldum anlamadım.

Baktım kimmiş

Mus'ab bin Umeyr, İslam peygamberi Muhammed'in arkadaşlarındandır. Mekke'nin en zengin ailelerinden birine mensuptu. Muhammed ondan şu sözlerle bahseder: Mekke'de Mus'ab bin Umeyr'den daha güzel giyinen, daha yakışıklı ve nimetler içinde yüzen başka bir genç görmedim.

Adam zenginmiş akp yine bizle dalga geçiyor.  

Sen toplantısını yatlarda yapan bir teşkilat mensubusun. 

Her yıl Ferrari yenileyen bir AKP çocuğusun. 

Gemileri yürütüp İstanbul’u alan değil İstanbul’u yürütüp gemileri alansın. 

Çanakkale’de Fesli’sin, işgal yıllarında Ferit. 

Sen Mehmet Cengiz’sin ulan.

twiterda Akp çocukları adlı sayfanın paylaşımı sonunu sansürledim 😀

Video izleyip milli mücadeleden bahsedenler

Tank fabrikasını yabancılara nasıl sattıklarını öğrensinler

Ülkenin kar yapan fabrikalarını yabancılara nasıl sattıklarını öğrensinler

Köprülerde geçiş garantisi

Hastanelerde hasta garantisi

.

.

.

AK KAFALILAR buna milli mücadele diyor

19 Mayısı ağzına alarak kendi çıkarlarını gizleyenler

19 senede ülke nasıl batırıldı bunu öğrensinler

BİZİ DÖVİZ KURU EYLENDİRMİYİİ ...

DOLARLA MI MEAŞ ALIYORSUNUZ

• Bruh...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oha oha gaza geldim, ampule basıyorum. ver mehteri ver mehteriakp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) 

• Başkası adına utanmak na bu olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 20 Ekim 2020; 11:7:53 >

• Sen de akp sin her halta din karıştırmaktan başka ne bilirsin?

Videonun yarısı yine din unsurları. Videonun başındaki kim bilmiyorum. Bir Türk olarak neden arap oldum anlamadım.

Baktım kimmiş

Mus'ab bin Umeyr, İslam peygamberi Muhammed'in arkadaşlarındandır. Mekke'nin en zengin ailelerinden birine mensuptu. Muhammed ondan şu sözlerle bahseder: Mekke'de Mus'ab bin Umeyr'den daha güzel giyinen, daha yakışıklı ve nimetler içinde yüzen başka bir genç görmedim.

Adam zenginmiş akp yine bizle dalga geçiyor. akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 21 Ekim 2020; 11:3:17 >
  • akp'nin halktan ne kadar uzaklaştığının göstergesi olmuş.Millet aç, iş bulamıyor, paranın değeri kalmamış, çalışanında aldığı maaş kuş olmuş, bunlarda kalkmış sen abdülhamitsin, sen süleymansın vs. diye saçmalamışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Torpili çıkarı olmadan gerçekten samimi destekleyen kaldımı?

• TRKronos adlı kişi,

Mus'ab bin Umeyr kim diye wikipedia'dan bulduğun ilk cümleyi gelip burada eleştiri olarak yazıyorsun. Kim olduğunu, araştırmadan, bulduğun ilk kaynaktaki ilk cümleyle yargılıyorsun. Sonra gelip burada, "bunlar koyun, bunlar ona ne derse onu yapar, bunlar şöyle böyle" yazıyorsun.

Hangi dine inanırsan inan, hangi partiyi savunuyorsan savun, hangi düşüncenin peşinden gidersen git, savunduğun şeyleri ilk önce kendin yap sonra başkalarını eleştir..!

• Sen Erdoğansın dediğinde gözümden bir yaş düştü. Allah eksik etmesin başımızdan bunca dıj güçe karşı dimdik ayakta🇹🇷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-21EA0B48C -- 20 Ekim 2020; 12:37:35 >
  • yorumlara baktım da kimse bu reklamla olanları unutmamış. gereken cevaplar yerinde gelmiş

• Atiyeyi mi izlemisler acep, sen kimsin.akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) 

• Video izleyip milli mücadeleden bahsedenler

Tank fabrikasını yabancılara nasıl sattıklarını öğrensinler

Ülkenin kar yapan fabrikalarını yabancılara nasıl sattıklarını öğrensinler

Köprülerde geçiş garantisi

Hastanelerde hasta garantisi

.

.

.

AK KAFALILAR buna milli mücadele diyor

19 Mayısı ağzına alarak kendi çıkarlarını gizleyenler

19 senede ülke nasıl batırıldı bunu öğrensinler

BİZİ DÖVİZ KURU EYLENDİRMİYİİ ...

DOLARLA MI MEAŞ ALIYORSUNUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 20 Ekim 2020; 13:23:50 >
  • Bunların yeni gençlikte bir karşılığı yok.
    Din ve tarih komasına girmeyi kimse istemiyor artık.

• Yav he he akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) akp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) 

• Türk tarihini arap çöllerinden başlatmakta mallıktan öte bir şey değildir..

• quote:

Orijinalden alıntı: sdenizhan

TRKronos adlı kişi,

Mus'ab bin Umeyr kim diye wikipedia'dan bulduğun ilk cümleyi gelip burada eleştiri olarak yazıyorsun. Kim olduğunu, araştırmadan, bulduğun ilk kaynaktaki ilk cümleyle yargılıyorsun. Sonra gelip burada, "bunlar koyun, bunlar ona ne derse onu yapar, bunlar şöyle böyle" yazıyorsun.

Hangi dine inanırsan inan, hangi partiyi savunuyorsan savun, hangi düşüncenin peşinden gidersen git, savunduğun şeyleri ilk önce kendin yap sonra başkalarını eleştir..!

Ya bırak maksat zengin olmaksa madem torpili kıyağı olmayan herkes neden fakirleşiyor

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

Bunu atmaya gelmiştimakp gençlik kolları kendi soruyor kendi cevaplyor "sen kimsn?" :D😄 (Atatürk'ün ismini söylemediler) 

• Özet: sen aslansın, sen kaplansın.

• yine din satıyorlar..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.