Şimdi Ara

AKP döneminde camiler kapatıldı, insanlar evlerine hapis edildi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
12.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
257 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Şimdi akp hükümeti millet coronadan kırılırken tedbirlerini almış olsa camileri kapatmak zorunda kalmazdı sen tedbir almazsan zamanın'da, camiyi'de kapatırsın okulu'da alışveriş merkezini'de kimse kusura bakmasın herşeyi geriden takip ediyoruz
    Ülken adına beğendiğin birşey var mı ? Veya daha nasıl bir tedbr alınmasını isterdin ? Virüs nedir anlamını biliyor musun ? Diğer ülkeler adınada konuşmak istermisin ?
  • Chebu kullanıcısına yanıt
    Yapma yav
  • Kürtaj yapan dedeyi bulunda 155'i arayıp, yakalatalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuhasiberepe

Ülken adına beğendiğin birşey var mı ? Veya daha nasıl bir tedbr alınmasını isterdin ? Virüs nedir anlamını biliyor musun ? Diğer ülkeler adınada konuşmak istermisin ?

Alıntıları Göster
    Ülkemin herşeyini beğeniyorum zaten sadece yönetimini beğenmiyorum bütün devletler alarm'a geçip yurt dışı giriş çıkışları yasaklar iken bizimkiler hala uçuş yapıyorlardı çok geç yasakladılar herşeyi 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ilk gün uygulanmalıydı diğer ülkelerin adına konuşmak bana düşmez ben kendi yaşadığım ülke hakkın'da konuşurum buna hakkım var çünkü ben bu ülkede yaşıyorum ve bu ülkeye vergi veriyorum hükümetimiz bu konu'da hala geriden geliyor öğretmen atamak yerine doktor ve sağlık kuruluşlarına yardım yapmasını bilmeli millet virüs diyor bizimkiler ekonomi kalkınacak şahlanacak diyor bunca zaman ekonomiyi düzeltemeyen hükümet corona ile düzelteceğini sanıyor hükümet bu işten birşey anlamıyor bunu anladık anlayan birisinin geçip bu ülkeyi bu bataklıktan çıkartması lazım benim görüşüm bu şekil'de beğenirsin beğenmezsin taraf tutarsın tutmazsın size kalmış bugün chp başta olsa ve aynı tutumu sergilese ben yine aynı şeyleri söylerdim bunuda bilin yani

• Camiler kapatıldıya. Şimdi sırada ne var?

Önce Arap harflerini yasaklayıp, sonra da Kuran okumak, öğretmek ve bulundurma yasağı gelip
    Sonra da

Ezan Türkçe mi okunacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberler dunyadan bıhaber vatandaşlarımıza CHP donemınde Camilerın kapılarına kilit vuruldu dıye yansıtılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eryıl34 -- 22 Mart 2020; 17:0:8 >
  • Konu başlığı ağır ironi. Konuya gelip küfür edenler neyin kafasını yaşıyor?
  • Hadouken06 kullanıcısına yanıt
    Evet zorunluktan kapatıldı. İkinci dunya savaşında silah deposu yapıldı bazi camiler

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    ne güzel polyanna gibi olmak, sana bu kafa ile mutluluklar
  • 207m kullanıcısına yanıt
    sen olayı hiç anlamamışsın
  • Akp li de,Chp li de değilim. Ama camilerin büyük bir kısmı kapatılmalı bence. Bunların yerine kütüphane, spor salonu ve park yapılmalı. Ağaçlandırma falan yapılmalı. 80 milyon nüfuslu Türkiye'de 150 bin cami, 1 milyon da mescit olması çok abartı bir durum. Camiler 9 bini, mescitler de 20 bini geçmemeli.
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Btün bu saydıklarına katılıorum dersem yalan söylemiş olmam fakat 65 yaş diye diye tutturdunuz ümradenen gelen yok şöyle ettmedıler yok böyle etmedıler diyorsunuz aadmlara yurt tahsıl edıldı ama adamlar ısya n cıkardı cıkmazk ıcın yurtlardan birisi cıkıp yatak çarsaflarını bıle çekmiş siz istiyorsunuz ki herşey hemen olsun dünyanın hiçbr ülkesinde senın bahsettıgın gibi bir önlem alınamadı alınmasıda imkansız çünkü bu olar doğal afet değil virüs yayılma şekli çok yüksek dediğin önlemlerler alınsa bile bulaşma ihtimali yüksek italyaya bak ingiltereye bakk adamlar neler diyor bari şu haberde biraz ülkenızın yannda olmanız temennısıyle
  • dertlerinsani61 kullanıcısına yanıt
    Ulan bütün cahili yobazı beni buluyor

Camiler ahır yapıldı diyen köpeklerin hepsi, buna da it gibi inanacak. Cehape camiyi ahır yaptıysa, akp de camileri kapattı, cuma namazını yasakladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanzim kuyrukları çek

Camiler kapatıldı çek

Ahıra kapatıldı çek ( umreciler)

Sırada karne ile alış veriş başlamaz ise iyidir
  • Cross Thread kullanıcısına yanıt
    150.000 cami ve 1.000.000 mescit mi

1500000 cami ve 10.000.000 mescit tir o. 1.000.000 olsa duramazsın
  • Karantinadan kaçan bir kişi kiliseye gidip 1000 kişiye bulaştırmış haklı bir karar geç bile kalındı uçuşlar uçak firmaları yüzünden çok geç kapatıldı dolar uğruna turistler akın ettirildi ıraktan irandan gelen araplar istanbulu mahvetti Akp'yi şirketler firmalar yönetiyor RTE değil çok geç karar alındı sonuç

970 koronavirüs hastası
    21 tane vefat
  • Dün islama güncelleme getirdiler bugün Camiyi kapattılar yarın İslamı yasaklarlar.Nerdesin ey ümmedi Muhammed

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.