Şimdi Ara

AKP döneminde camiler kapatıldı, insanlar evlerine hapis edildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
12.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
257 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Camileri kapatmasaydı açılacak konu başlıkları hazırda bekliyordu.

- Camiye Gidenler Corona Mücadelesinin İçine Etmiştir.
    - Camiler Neden Kapatılmıyorr, Allah Belanızı Versin.
    - Camiler Tıklım Tıklım, Ölmek İstemiyorum.
    - Camiler Tıklım Tıklım, Ölmek İstiyorum.
    - Camiler Kapatlsın Bu Nasıl Umursamazlık

..........
    ..........

Forumun aynı kadroları başlıkları atacak, aynı elemanlar mesaj kuyruğuna girecek. Hükümet ve yanlıları lanetlenecek ve forumda herkesin gördüğü dar alanda kısa paslaşmalar ile yeni goller atılacaktı.
  • Yalnız bir şey dikkatimi çekti bu muhaliflerle pensilvanya'daki haşhaşilerin aynı şizofrenik ve bir okadar da komik paylaşımlar yapması tesadüf mü acaba?

Benzer bir kafa yapısına örnek

Gerçekten eski muhalifler daha kaliteliydi yazık ne hale düştüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stenoz -- 22 Mart 2020; 2:43:46 >
  • İroni anlaşılmamış. Yıllardır iktidar kesiminin ikinci dünya savaşı ve ambargo dönemlerindeki durumları siyaset malzemesi yapması tiye alınmış.
  • Ateistim ama çok saçma buluyorum bu yüzden AKP'yi suçlamayı. Camileri kapatmasaydı bu sefer de diyecektiniz ki bunlar yobaz, cahil, din ile bilim bir arada yürümez gördüğünüz gibi, bunlar yüzünden virüs hızlı yayılacak camilerde, blah blah. Muhalefet yapacağım diye konuşuyorsunuz, objektif baktığınız yok.

Edit: İroniymiş. İkinci Dünya Savaşı'nın etkisi yüzünden oluşan kıtlığı "CeHaPe bu halkı temel ihtiyaçlar için kuyrukta bekletti" söylemlerini dile getiren siyasal islamcılara taş atmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimon88 -- 22 Mart 2020; 5:33:51 >
  • neler gördük neler...
    bu müslüman kardeşler... döneminde...
    yiyen müslüman...
    yemiyen hain...
    tanr. a.q.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre uslunun aq ama ilahi adalet yerini buluyor:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Re-Atum R kullanıcısına yanıt
    Say bakıyım güngörendeki 6 camiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attıkları iftiraları yaşamadan gitmeyecekler.

Sırada deprem var. Ecevite bol bol Gölcük depreminin getirdiği kriz ile yüklenip ekonomiyi batırdın diyorlardı. Şimdi ekonomiyi ortadan kaldırarak tarihten silinecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebebi ne olursa olsun şu anda camiler kapalı mı??? evet
    savaş zamanında chp bazı camileri kapadı mı??? evet
    tüm bunların yapılması gerekiyormuydu??? evet

o zaman neyin kafasındasınız ak çomarlar

işinize gelmeyince çevir kazı yanmasın chp ye çamur at izi kalsın

zorunlu haller meydana geldiğinde içinize sinmese de bazı kararları almak zorunda kalırsınız
  • Onu bunu bırak da hani "Her şey çok güzel olacak" tı?

• aynen şu anda chp iktidarda olsaydı. akplilerin diyeceği cümle tamda başlıktaki gibi olacaktı. bugune kadar böyle oldu. şimdi sıra bizde. öyle yobazlığın arkasına sığınıp sağa sola sallama devirleri bitti artık.
  • mekke kapatıldı
  • espri bile olsa şöyle bir konuyu 5 yaşında çocuk bile açmaz , 65 üzerini sokağa çıkartmıyor diyede açın ! veya marketleri erken kapadı diyede de açın !
    hiçbir şekilde farklı bir bakış açısı getiren konu açılmıyor, hep bayağ , sığ konular
  • Camilerin kapatılması tabi ki gerekiyordu. Burada anlatilmak istenen farkli ve çok basit ama anlayamayanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 22 Mart 2020; 11:13:20 >
  • classlord kullanıcısına yanıt
    zamanında sizin zihniyetindekiler çok yaptı bunu bak nasılda gıcık oldun değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entel Maganda

zamanında sizin zihniyetindekiler çok yaptı bunu bak nasılda gıcık oldun değil mi?
    ergen , benim zihniyetim sana 5 gömlek üstün gelir.
  • classlord kullanıcısına yanıt
    32 yaşındayım ergenliği geçeli oldu. senin zihniyetini çok iyi biliyoruz. ülkenin geldiği durumlarıda biliyoruz. bizm zihniyetimizdekilerin o zor şartlar altında imkansızı başarıp bu ülkeyi nasıl kurup ileriye götürdüklerinide biliyoruz. bazılarının nasıl geriye götürmeye çalıştıklarınıda biliyoruz sen yorma o kafanı !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.