Şimdi Ara

AKP’den : İYİ Parti sonraki seçime hazırlansın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 'İyi Parti seçimlere katılacak mı?' sorusuna AKP'li Mustafa Elitaş yanıt verdi: Yeni kurulmuş bir parti. O da kusura bakmasın. Bir sonraki seçime hazırlansınlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4799 -- 21 Nisan 2018; 18:29:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Zaten bir sonraki seçime katılmak için hazırlanıyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 22 Nisan 2018; 3:37:58 >
  • Oh oh ne guzel.

Akpnin iyi parti korkusu yuzunden alelacele secim yaptigi tescillendi.

Sunu resmi olarak da aciklayin da tum dunya korktugunuzu gorsun,

Daha iyi yani ise bu secimde magduru iyi parti oynayacak. Akpnin en kucuk magduriyete yatma cabasinda bu suratlarina carpilacak

Sanirim y-chpnin strateji uzmanlari akpye transfer oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanki girdiğimiz seçim Kasım 2019 seçimi de İYİ Parti kendi hatası yüzünden katılamıyor sanır. Seçimi 1,5 yıl öne çeken siz değil misiniz?

Valla içimden öyle bir saydırıyorum ki anlatamam.
  • Tam gıcık oldum. 100.000 imzayla katılıyor zaten Meral Akşener.Hiç uğraşmayacaktım bu 100.000 imza ile birileri verir zaten diyordum ama şimdi sitelerine girip imzaladım bile .Destek olmak isteyenlere link bırakıyorum.Meral Akşener 100.000 imza ile aday hadi sizede kolay gelsin o seçim 2. tura kalacak.

https://bulut.iyiparti.org.tr/basvuru.php#2
  • RTE'yi kandırdık seçime girebiliyoruz dememiş miydi İyi Parti yetkilisi ? Şu belirsizliğe birisi son verse artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

RTE'yi kandırdık seçime girebiliyoruz dememiş miydi İyi Parti yetkilisi ? Şu belirsizliğe birisi son verse artık...
    Tarih konusunda sıkıntı yok ancak teşkilatlanma tamamlanmadı sanırım.
  • Demokraside çareler tükenmez. Başka bir yol bulunur.

• strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    Aynen; tutuştular, kaybedeceklerini anladılar, o yüzden işi yokuşa sürüyorlar.

• :D

• ülkede demokrasi mi var ?

resmi olmayan padişahlık sistemiyle yürütülüyor işler

24 haziran'da da büyük ihtimalle resmi padişahlık sistemi başlayacak türkiye'de ilk kez.İlk padişahta rte.
  • by-ko kullanıcısına yanıt
    Teşkilatlanma tamamlandı, büyük kongre de yapıldı, ve il bazında genel teşkilat kongresi şartları da yerine getirildi diye haber okumuştum.
    Ysk insiyatif alırsa girebilir.

• Mağdurlar toplanmış gene. Tiyatroya devam biletler bedava. İP seçime girecektir, rahat olun, mağduru, eziği oynamayı bıraksınlar. Ülke gündemine dair açıklamalar bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Mağdurlar toplanmış gene. Tiyatroya devam biletler bedava. İP seçime girecektir, rahat olun, mağduru, eziği oynamayı bıraksınlar. Ülke gündemine dair açıklamalar bekliyoruz.
    Bu durumda halka yalan bilgi veren Akp'li Elitaş'a söylemek istediğin bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epıl

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Blokla gitsin. Boşuna cevap verme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Blokla gitsin. Boşuna cevap verme.

Alıntıları Göster
    insanlar bilgilensin diye yapiyorum. millet bunlarla tartismaya falan girmeye calisiyo. hic gerek yok aslinda. gormezden gelin de para kazanamasinlar.
  • Sakallı sen bunu dedikten sonra sana sittin sene oy vermem.
    Böyle oluyor mu bu kadar basit mi yani? İlçe seçim kuruluna falan gidip dilekçe verilmeyecek mi?
    imzaladim hocam

resim acilmiyor yalniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.