Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.563
Cevap
66
Favori
517.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can_38

ATATÜRK'e laf atan şuursuzlar, acaba o olmasaydı hangi onun bunun çocuğu olacaklardı onu bir düşünsünler......

SEVR anlaşmasına göre Türkiye. Osmanlıcı geçinen tiplere hitaben...........

AKP Çok Fena Düşüyor..

Bir kere o anlaşma Sultan Vahidettin tarafından onaylanmadı.

Anadoluya geçişler için ingilizler tarafından vize veriliyordu ve sultandan vize gerekiyordu. Sultan Atatürk'ü anadoluya direnişi durdurması için gönderdiğinde, aslında Cumhuriyet'e giden yol olduğunu biliyordu. Çünkü önemli olan devletin kurtulmasıydı.

Bir toplantıda anadoluya gidecek isimler konuşulurken bir çok farklı isimler öne sürülmüştür. Atatürk ise arkasında Çanakkale zaferi olduğu için seçilmiştir.
    (Kaynak: Murat Bardakçı - Şahbaba).

*Gelelim Atatürk olmasaydı olmazdı lafına. Tarih boyunca bir çok devlet kurmuş bir milletten liderlik edecek biri daha mutlaka çıkardı. O olmasaydı ya 5 yıl sonra bağımsız olurduk ya da bir albay çıkar 2 yıl önce bağımsız olurduk. Eğer dünyaya gelirseydik, yine aynı anne babanın çocuğu olurduk. Yalnız O olmazsa olmazdık şeklinde düşünenlere, ne olurdu onu bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desperado64 -- 24 Nisan 2015; 18:26:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepTayyipErdogan1

quote:

Orijinalden alıntı: BenZekiMüren

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BenZekiMüren

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Squares

quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

Orijinalden alıntı: Muz Joe 2

Erdoğan ile Atatürk arasında ki farklar ;

*Erdoğan ağzına hiç içki koymadı & Atatürk ölene kadar içki içti

*Erdoğan beş vakit namazını hiç aksatmadı & Atatürk sadece kendi cenaze namazına katıldı

*Erdoğan girdiği bütün seçimleri kazandı & Atatürk hiçbir seçim kazanmadı

*Erdoğan terörle mücadele etti & Atatürk kendi halkını şapka giymediği için astı

*Erdoğan muhalefete izin verdi & Atatürk muhaliflerini ortadan bir bir kaldırdı

*Erdoğan ülkesini demokrasi ile yönetti & Atatürk ülkesini diktatörlükle yönetti

*Erdoğan ABD İngiltere Suriye İran Rusya destekli terörle mücadele etti & Atatürk İngiltere destekli çapulcu Yunan ordusu ile mücadele etti

*Erdoğan Kur’an ve ilahiyat eğitimi aldı & Atatürk Kur’an eğitimini yasakladı

*Erdoğan milleti ile Camilerde buluştu & Atatürk rakı masalarında masonlarla sabahladı

*Erdoğan Osmanlı soyuna hürmet etti & Atatürk hepsini topraklarından sürdü

*Erdoğan başörtülü vatandaşlarının hukukunu korudu & Atatürk başörtüsüne karşı mücadele başlattı

*Erdoğan Annesinin cenazesinde Kur’an okudu & Atatürk annesinin cenazesine dahi katılmadı

*Erdoğan Allah’a ve yaratılışa inandı & Atatürk Evrim teorisine inandı

*Erdoğan yeni bir imparatorluk peşinde & Atatürk imparatorluğu yıktı

*Erdoğan iftar programlarına katıldı & Atatürk dans bale programlarına

*Erdoğan ülkesinin dünyanın en büyük 17.ekonomisi yaptı & Atatürk ülkesinde kıtlık yokluk vardı.

*Erdoğan Karadenizlidir & Atatürk Selanikli.

*Erdoğan karşı devrimcidir & Atatürk devrimci

*Erdoğan Arap baharından yanadır & Atatürk Araplara karşıdır.

*Erdoğan sivildir & Atatürk asker

*Erdoğan futbolu sever & Atatürk yüzmeyi

*Erdoğan saçlıdır & Atatürk kel

*Erdoğan yurdu hızlı tren ağları Metrolar Marmaraylar duble yollar ile ördü & Atatürk Osmanlıdan kalma demir yollarına ek olarak Amerikalılara demir yolu yaptırdı hem de demir yolunun 40 km sağını ve solunu maden aramaları için Amerikalılara peşkeş çekerek.

*Erdoğan döneminde 21 bin km duble yol yapıldı & Atatürk döneminde 4 bin km demir yolu yapıldı.

Atatürkünüz inkilap yapıyor :) Kadının başını aç rakı sofrasına oturt al sana inkilap,işte ilericilik işte çağdaşlık PPP

Atatürk beynamaz ne namaz ne niyaz ama Ezanın nasıl okutulacağına da karışmış PpP Tanrı uluuuuDur :)

M.Kemal Kur’an okumayı ve öğrenmeyi yasakladı,Erdoğan Kur’an okuyor Allah’a inanıyor milleti ile geçmişi ile dost

http://millicumhuriyet.com/2012/08/11/erdogan-ile-ataturk-arasinda-ki-farklar/

tek cevap erdogan gürcü pontuslu rumdur. Bunu siz troller daha iyi biliyorsunuz

ANANIDA AL GİT DİYECEK KADAR ŞEREF YOKSUNU BİRİDİR BU YARATIĞI ATATÜRKLE KIYASLAMIŞ BİDE

mesela bu şahıs Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına alenen küfür etmiş.Cezalandırılmalı.

Şerefli olduğunu kanıtlamadıktan sonra pekala şeref yoksunu der. Madem şerefli ispat etsin demi

Ben bu ülkenin hiç bir cumhurbaşkanının şerefli olduğunu kanıtladığını görmedim,şerefli olmasalar zaten seçilmezlerdi.Kanıt istiyorsan git yanına kanıtlasın

İnsanlar şerefliye bakmıyorlar ne yazık ki. Tabi şeref kişiye göre değişir.

Mesela Asgari ücretle aile geçindiren birine göre, ülkeyi soyan biri şerefsizin alasıdır.

Veya hırsızlık yapana göre, hırsızlık yaparken adam öldüren biri de şerefsizin alasıdır.

Demek ki bazılarında şeref anlayışı çok zayıf

Bana göre de yüzde 52 gibi rekor bir oy ile seçilmiş cumhurbaşkanına hakareti savunan şerefsizdir

Eee olabilir. Ama kalan %50-60ın nefret ettiği biri de herhalde bizden şerefli değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: general4242

quote:

ARKADAŞLAR CHP %47 İLE ÖNDE YARDIM EDİN DÜŞÜRELİM

http://www.anketör.com/2211-a

imkansız çünkü pc başında nette burda boş zaman geçirenlerın , sokakda oldugu gibi burda da terör estirenlerın çoğunlugu chp

Hangi chpli sokakta teror estirmis ornek verebilir misin

Gezi teröristleri mesela
     AKP Çok Fena Düşüyor..
     AKP Çok Fena Düşüyor..

Bu cocugun radikal sol gruplara uye oldugunu siz iddia etmediniz mi o zaman ne alakasi var chpyle

Oyunu Chpye atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RecepTayyipErdogan1 -- 24 Nisan 2015; 18:24:50 >

• Boşuna konusmayin AKP kan kaybediyor gizli bi şekilde hala tek basina iktidar kuracak diye hayel edenlere guluyorum. AKP ye oy atan mhp tabani tekrar MHP ye donüs yapiyor HDP baraji geçer koalisyon gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülke yabancı sermayelere bırakıldı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

imkansız çünkü pc başında nette burda boş zaman geçirenlerın , sokakda oldugu gibi burda da terör estirenlerın çoğunlugu chp

Gezi teröristleri mesela
     AKP Çok Fena Düşüyor..
     AKP Çok Fena Düşüyor..

Bu cocugun radikal sol gruplara uye oldugunu siz iddia etmediniz mi o zaman ne alakasi var chpyle

Oyunu Chpye atıyor

ee sizede yolsuzluk yapan, torpiller ihale kazanan, para düşkünü, dini kullanan adamlar oy veriyor.

Her şeyi bütünleştirirsek, Akp yolsuzlukları hoşgören hatta el ayak veren, dini kullanan, para düşkünlerinin olduğu bir parti?

• quote:

Orijinalden alıntı: rehber22

Boşuna konusmayin AKP kan kaybediyor gizli bi şekilde hala tek basina iktidar kuracak diye hayel edenlere guluyorum. AKP ye oy atan mhp tabani tekrar MHP ye donüs yapiyor HDP baraji geçer koalisyon gorunuyor

Bu mhp tabanı neymiş ya mhp en güçlü zamanında yüzde 20 oy almış son yıllarda hadi yüzde 5 i gitsin ak partiden.RTE seçimde 52 oy almıştı kaldı geriye 47 hadi yüzde 2 de cemaat gitse yüzde 45 yine ak parti tek başına iktidar
  • quote:

Boşuna konusmayin AKP kan kaybediyor gizli bi şekilde hala tek basina iktidar kuracak diye hayel edenlere guluyorum. AKP ye oy atan mhp tabani tekrar MHP ye donüs yapiyor HDP baraji geçer koalisyon gorunuyor

dediklerın olunca göbek atacaksın galiba ?
    koalisyon sankı çok iyi bişey. siz dua edınde öyle bısey olmasın yoksa bakın halimize ülke nasıl karısıyor.
  • quote:

quote:

koalisyon sankı çok iyi bişey. siz dua edınde öyle bısey olmasın yoksa bakın halimize ülke nasıl karısıyor.

şuan ülke çok mu iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Anlasilan siz sandiga gomulmekten bikmayacaksiniz bizde gommekten, birbirinizi kalbini nafile kormayin sandikta verelim cevabimizi cunku burda bazilarin tartismakdan anladigi tek sey hakaret etmek gonul kirmak

seni severdim ama olmadı

Iste yanlis burda zaten benim siyasi gorusumu desteklemiyorsa sevmem destekliyorsa severim bu mantik yanlis tum akpliler iyidir veya kotudur veya tam tersi tum chp liler iyidir kotudur diyemeyiz.Su yasima kadar ogrendigim birsey varsa insanlari illa katogorize edecekseniz iyi insan ve kotu insan diye ayirin. Din dil irk parti vs seklinde ayirirsaniz hic bir zaman karsi tarafi anlayamazsiniz. Akp nin sevmedigim bir yani yok mu? Bircok yani var, ama kusura bakmayim ben chp iktidarinida hatirliyorum hastanede dedemin yengemin elinde kalp krizinden doktor bulamamaktan mefaat ettigini hatirliyorum ilac kuyruklarini hatirliyorum vs vs herkezin kendi icinde yasadigi bir ruh hali ugradigi haksizliklar var, bu ulkede her iktidar kendi doneminde karsi gorusu baskilamaya calismistir. Akp de bunu yapiyor ama en fasistcesini chp yapmistir. Ben akp ye bayildigimdan oy vermiyorum chp nin tekrar iktirar olacagi korkusuyla akp ye oy veriyorum.

• quote:

quote:

Bu mhp tabanı neymiş ya mhp en güçlü zamanında yüzde 20 oy almış son yıllarda hadi yüzde 5 i gitsin ak partiden.RTE seçimde 52 oy almıştı kaldı geriye 47 hadi yüzde 2 de cemaat gitse yüzde 45 yine ak parti tek başına iktidar

Hayal görüyorsun sen bence bu kadar ak parti çizgisinden cikmisken nereye gittiği belli değil yolsuzluklar almıs basini yürümüş adamlar yandaslarini zengin etti ne olduysa garibana oldu sen hala tek basina iktidar diyorsun :))

• şuan chp olabilir ama halkımızın %49'u internetde oy kullanmıyor seçimlerde %45 46 oy ile akp çıkacak aha buraya yazarım seçimden sonra bu mesajı alıntılayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fz18

mesajlarından ne kadar bilgili! olduğun anlaşılıyor, verecak cevabın olmayınca yine saldırgan tavrını sürdürmüşsün, :)) hadi işine..

benim cevaplarında sizdeki gibi cahil cesareti yok yalnız. onu kaçırma istersen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: feritergin

Hocam ; '' bol keseden harcamayi vs bitiricem bu parayi halka harcicam diyor.

Mesela saray, kanalistanbul gibi abuk gubuk projelere degil..'' diye yazarken bol keseden para harcanarak aynı anda nasıl para da biriktirebiliriz ? bunun cevabını bizimle paylaşırsanız dh ahalisi olarak zengin olmayı çok isteriz. O abuk sabuk projelerden kanal istanbul gerçekleştiğinde boğazdan geçmek isteyen her gemi vergi ödemek zorunda kalacak. bu bir gelir kaynağıdır . Bir kısım gemi para ödememek için kanaldan geçecek buda boğaz sularının daha temiz kalmasını sağlar. Geçmişte yapılan anlaşmalar gereği O geçiş yolu 1 adet olduğu sürece elini kolunu sallayan dilediğince girip çıkar. Taa ki 2. Yol ( kanal istanbul) yapılana kadar... Saray konusunda ise eğer tapuyu kendi üzerine yaptıysa haklısınız.

Gene ayni yanlisa dusunuyorsunuz birikmis bir para yok kilicdaroglunun verdigi rakam toplam gelir
    Yani harcarken ayni zamanda birikmis bir para yok adam farkli yerlere giden paralari halka aktaricam diyor

Kanal istanbul en gereksiz projelerden biridir. Bu kadar yatirim bekleyen il varken ve surekli goc verirken neden hala istanbul? Ayrica maliyetiden ve ekolojik olarak doganin dengesinj bozacagindan haberiniz var mi?
    Bu projeyle arsa kapatan, harfiyat ve insaat isleri alan yandaslari hic soylemiyorum..

Saraya tamam ulkeye kalicak peki basta basbakanlik sarayi olarak yaptirilirken kendi cumhurbaskani olunca neden cumhurbaskanligi sarayina cevrildi? Burada bir cikarcilik var.

Bizim gibi gelir dagiliminda adalet saliyamamis ve hala bir cok eksigi bulunan bir ulke icin israftir ayrica baska ulkelerde bulunmasi bizim icin de gerekli oldugu anlamina gelmez.

• Tutturmuşlar Erdoğan %52 aldı diye :D seçime katılım oranı %70-75'ti. Tam bir katılım olsaydı en fazla 45 civarıdna olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

quote:

şuan ülke çok mu iyi ?

tabikide çok iyi.
    herhangi bir iç savas karısıklık yok. hele etrafımızdakı butun ülkelerde kıyamet koparken.
    hizmetlerde herhangı bır sıkıntı yok. elektrık su verimi olsun . hastaneler olsun hepsi çalışıyor. halka enerji verilebiliyor , çeşit çeşit gıda , saglık hizmetlerı. suriyede bunların hiç biri yok. siz elektrık gıttı dıye ne hallere dustunuz bunlarun hepsı gitse ölürsünüz herhalde.
    su anda turkıye bölgenın en guvenlı ülkesi ve ekonomıde ıyıye gıdıyor. dolar ve euro bızımle hıc bır alakası yokdur. bıze fazla bir zararıda yokdur. MB tarafından ayarlanır bunlar hep

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gezi teröristleri mesela
     AKP Çok Fena Düşüyor..
     AKP Çok Fena Düşüyor..

Oyunu Chpye atıyor

18 yasin altinda bir cocuk nasil oy kullaniyor?

Keske bir sey yazmadan once bir dusunseniz, artik sizin yazdiklarinizi nasil ciddiye alayim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

quote:

şuan ülke çok mu iyi ?

tabikide çok iyi.
    herhangi bir iç savas karısıklık yok. hele etrafımızdakı butun ülkelerde kıyamet koparken.
    hizmetlerde herhangı bır sıkıntı yok. elektrık su verimi olsun . hastaneler olsun hepsi çalışıyor. halka enerji verilebiliyor , çeşit çeşit gıda , saglık hizmetlerı. suriyede bunların hiç biri yok. siz elektrık gıttı dıye ne hallere dustunuz bunlarun hepsı gitse ölürsünüz herhalde.
    su anda turkıye bölgenın en guvenlı ülkesi ve ekonomıde ıyıye gıdıyor. dolar ve euro bızımle hıc bır alakası yokdur. bıze fazla bir zararıda yokdur. MB tarafından ayarlanır bunlar hep

Allah Tayyip kulundan razı olsun bu görmemiş halka elektrik su doğalgaz getirdi çok yaşasın dinimiz amin.

• quote:

Orijinalden alıntı: regaip01

Ben devlet yıkılacak, yanacak gibi lafları Adnan Menderes, Turgut Özal, Erbakan .... ve C.B. RTE zamanında da duyuyoruz. Allah a inancınız varsa bu verdiğim isimlerin hangisi zamanında O isimler yüzüne zarar gördü. Yazdıklarımı yanlış anlama, yaptıkları icraatlardan dolayı zaradan bahsetmekteyim. Faiz lobisi vs. Türk ve Türkiye düşmanlarının oyunlarından bahsetmemekteyim.
    Millet eğer zarar görmüş olsaydı şimdiye emin olun milletimiz af etmezdi.

Bu arada Muhalefetin hepsi birleşti seçimlerde ne oldu. Artık DİN + AKP ve RTE kindarları birleşti ve çeşitli karalama kampanyaları ile saldırıyor.
    (NOT: Burada sakın Kimse beni AKP hatasız dediğimi çıkarmasın. Ama adamlar T.C. nin itibarını yükselttiler.)
    Hakkını vermek gerek.

kardes ya sen ya ben yanlıs anladım ben senın tarafındayım zaten

• quote:

quote:

Doğru ülke çok iyi 30 milliyon insanimiz yardim aliyor dolar 2.73 olmuş disariya 700 milliyar dolar borcumuz var askeri ucret 900 TL yandaslarini ihalelerle zengin ettiler super ülkenin durumu

• 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.