Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

AKP Çok Fena Düşüyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
29.400
Cevap
74
Favori
474.259
Tıklama
Giriş
Mesaj
  • Teğmen
   106 Mesaj
   23 Nisan 2015 17:57:04
   quote:


   Orijinalden alıntı: sistemli adam   forumda maalesef akp lehinde yazanlara tahammülsüzlük, aşağılama, hakaret, küfür ne derseniz var.

   ne para aldığınız kalıyor, ne de haysiyetiniz.

   bu güne kadar akp sayesinde tek kuruş çıkarım olmadı, ne kömür gördük ne de makarna, yanlışlıkla öyle bir şey teklif etseler götürün ihtiyaç sahiplerine verin derim.
   akp sadece bana ve şirketimize adam gibi ticaret yapma ortamı sağlıyor, kuruşuna kadar da vergimizi ödüyoruz, helalinden emeğimizle para kazanıyoruz, tek kuruş haram yediysem Allah sabahı göstermesin.

   akp li maaşlı troll diye hakaret edenler acaba chp nin maaşlı kendi binasında çalıştırdıkları sosyal medya troll ekibinden haberdarlar mı ? haberleri yoksa google kullanın ve görün.
   geçtiğimiz gün bölüm yöneticisine önüne gelen ak troll, ak boy demek serbest mi acaba diye sordum cevap gelmedi henüz, serbestse ben de işime gelene troll desem önüne arkasına ekler getirip yazsam olur mu acaba ??? tabi cevap gelmez ve yazsak bizi banlarlar.

   kısacası herkes kendi işine gelene bakıyor, akp muhalifi adam gibi hakaret etmeden fikir yazan hiç yok.   Son kurduğun cümle var ya, işte onun tam tersi doğru olduğu için akp savunucusu arkadaşlar troll izlenimi veriyor. Çok defa burada sayfalar dolusu, tertemiz eleştiriler yazıldı. Konunun sadece kendini ilgilendiren kısımlarını okumuş ve tam ters bir kanıya varmışsın.

   Burada olan şu: akp karşıtları %70 oranında hakaretsiz ve yapıcı eleştiri yazıyorlar. Akp taraftarı olanlar ise cevap veremedikleri için %100 oranında "seçimde görüşürüz" mahiyetinde kendilerince dalga geçiyorlar ve hakaret edip kaçıyorlar.

   İşte bu tarz kişilerin troll lakabını hakettiğini kabul etmelisin.
  • Yüzbaşı
   402 Mesaj
   23 Nisan 2015 17:58:09
   quote:

   Orijinalden alıntı: alpikalpi

   quote:

   Orijinalden alıntı: quancore


   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: quancore


   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: quancore


   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: FreeShah

   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: FreeShah

   Bu seçimde oyum HDP'ye. İlk defa bir partiye oy vericem. HDP barajı aşarsa Türkiye partisi olma yolunda büyük adam atmış olur. Hem AKP çok gerilemiş olur hem de HDP gelişmiş olur.

   Eee ben de Hdpnin hem barajı aşmasını isterim hem de aşmamasını.

   Aşmazsa Akp daha çok milletvekili alacak. Eğer aşarsa Akpyle muhtemelen, Başkanlıkla-Özerkliği takas edecekler.

   Yani Hdp demek Pkk demek.

   Neden Pkk demek. Çünkü hala Sayın Öcalan diyorlar. Hala teröristlere, gerilla diyorlar. Katil falan deyince Öcalana öyle şey olur mu diyorlar. Ağrı olayında asker neden oradaymış diyorlar. Asker güneydoğudan çıksın diyorlar. Yahu asker istediği yere gider. Kendi ülkesinde istediği yerde olur.
   Bir de güneydoğuya Kurdistan diyorlar.

   Böyle bir partiye oy veremem. Verene de hayır demem.

   Hocam öyle düşünmeyin bence. Artık eskisi gibi değil hiç bir şey. Onlar da silahla bir şey olmayacağını biliyorlar. İdris Naim Şahin bile molotof atanların mitçi olduğunu açıkladı. Bunun gibi bir sürü açıklama yapıldı eski pis işlere yönelik. Ortalığı bulanıklaştırıp kirli işler yapanlar vardı. HDP güçlendikçe savaş biter, Kürt sorunu silahsız demokratik çözülür. Dün Demirtaş kendisi söyledi biz asla Erdoğan'ı başbakan yaptırmayacağız ve ülkeyi bölmek istemiyoruz, birleştirmek istiyoruz diye. Bence işler değişiyor. Ben HDP'nin AKP ile anlaşacağına inanmıyorum. Onun için AKP sürekli HDP'yi zor durumda bırakacak işler yapıyor. Zaten HDP'li vekillerin çoğu Türk ve HDP'li değiller. Mesela Filiz Kerestecioğlu var, ünlü bir avukat ve kadın hakları için Türkiye'de uzun yıllar mücadele vermiş. "Kadınlar Vardır" şarkısının söz ve müziğini de yapmış birisi. İstanbul adaylarından birisi o, Levent Tüzel var avukat o da HDP'li ve Kürt değil. Bunlar benim bildiklerim yani. Türkiye'de sol gruplarla birleştiler ve Türkiye partisi olacağız dediler. DBP diye bir şey kaldı, onlar sanırım eski Hadep gibi devam edecekler bende bilmiyorum onu tam olarak. Yani diyeceğim o ki demokrasinin daha işler hale gelmesi için herkesin meclise girmesi iyidir. Böylece hem onlar gerçekten Türkiye partisi olabilirler hem de Kürt sorununun çözülmesi için bir adım atılmış olur hem de ülkenin bölünmez bütünlüğü korunmuş olur. Çünkü birleştikçe, kaynaştıkça daha güçlü oluruz. AKP herkesi bölmek parçalamak ve kendi tarafını güçlü tutmak istiyor. Ben hiç oy kullanmamıştım ama AKP'nin defolması için bu seçimlerde gidip kullanacağım. HDP'li değilim ama seçim sonrasında oyumun hesabını HDP'ye sorarım eğer iyi muhalefet yapamazlarsa ki yapacaklarına inanıyorum. Demirtaş Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tüm Türkiye'ye açılabileceklerini gösterdi ve iyi oy aldı. Hem HDP'yi bu yıl bir sürü sanatçı ve aydın destekliyor. Bir bildikleri vardır herhalde :)

   NOT : Dolar 2.73'e yaklaştı.

   Eğer dediğin gibi olsaydı. Pkknın başında ki adama Sayın demezlerdi. Görüşmeye kandile gitmezlerdi. Özerklik getireceğiz demezlerdi. Teröristlere kardeşim demezlerdi. Gündeydoğuya ısrarla Kürdistan diyip ayrılık çıkartmazlardı.

   Aydın lafını hiç sevmiyorum. Neden o aydında biz değiliz. O çok mu biliyor, o çok mu akıllı, o çok mu insancıl?

   Eee diğer partileri destekleyen sanatçılar, bilim-ilim adamları var. Onlar haksız mı oluyor, Hdpliler karşısında.

   Hdp kürt sorununu Kürtlerle konuşarak çözecekti, Öcalanı önder, Kandili dost göstererek değil.

   Hocam daha önce yazdığım gibi şahsi düşüncem çoğunluk ve bölge halkı ayrılık gibi bir düşüncesi yok ama yerel yönetimin güçlendirilmesi ve daha fazla yetki verilmesi bence kaçınılmaz.

   Bence de bölge halkı ayrılık istemiyor. Eğer ayrılık istemiyorsa tarafını belli edecek. Diyarbakırda Hdp mitiginde yüzbinlerce kişi Apo Apo diye bağırıyor? Ben onları istemiyorum ülkemde. Ayrılıkcılar gitsinler. Ama giderler mi hiç. Ülkeyi bölecekler.

   Yahu zaten yerel yönetimlerin güclendirilmesi demek özerklik demek. Ve ülkede türkler oldukça bu imkansız. Yada vatanseverler.

   Hocam çok net söylüyorum bu bir sorun bu sorunun çözümüne yönelik çözümler sürekli reddedilirse değişmez bir türk milliyetçiliği ile Sürekli karşı çıkılırsa nasıl çözülecek peki? Buyrun siz önerin

   Çözüm önerecek kadar bilgili değilim. Ama şu var 3-4 milyon zaza var. 2-3 milyon cerkes, işte lazı, arabı falan. Şimdi bunların hiç hakkı yok ama bütün haklar kürtlerin öylemi? Yani onlar herkes gibi bu ülkede yaşayabiliyorlar. Herkes kardeş kardeş yaşıyor. Ama çıkıp birileri özerklik diyor, pkk diyor. Bölünelim diyor. Ben de hayır diyorum. Ülkenin diğer unsurlarıyla birlikte.

   Ya kürtler ne istiyor onları bilelim önce. Oradan tartışalım. Ama gidip Pkk ve Öcalanın talimatıyla politikalara karşıyım.

   Çıkıp o vatandaşlar da haklarına isteklerini bildirsin zaten demokrasi böyle olur. Ben kesinlikle kürtler adına konuşma yetkinliğine sahip olmamakla beraber bir kürt olarak bazı şeyler söyleyebilirim. Mesela bu ülkede yaşayan herkes türk değil. Ben türküm demek zorunda değil. Anayasasında bu ülke türklerindir görmek zorunda değil. Dilinin her platforma epitimini alabilir konuşabilir. Ne kürtler türklere nede türkler kürtlere hakaret etmek zorunda değil

   Evet Türküm demek zorunda değilsin, ama tarihten bu yana Türklerin kanıyla alınmış topraklarda yaşıyorsan "Ben kürdüm, kürçe konuşacagim" diyemezsin, dersen ozaman bu topraklar bizim beğenmiyosan defol denir, lafım sana değil böyle düşünenlere ve ben kürdüm diye çıkıp sonrada bölücüsünüz faşitsiniz diyenlere. Empati önemli, ben avrupada yaşayıp kendi mahallelerini oluşturup "buraya alman polisi giremez" gibi mal mal konuşan Türklerinde ordan def edilmesini savunurum her zaman,öldürseler acımam, kimin memleketinde kime artistlik yapıyon derim, adamın ekmeğini ye, kral gibi yaşa bide artistlik yap yok öyle arkadaş, baş kaldırırsan gün geldiğinde başın kesilince ağlamayacaksın işte o kadar...

   Devlette çalışan kolluk kuvvetleri türk gücü falan değildir o kolluk kuvvetini oluşturanlar türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır ve pek tabiki içinde türkü kürdü çerkezi ermenisi birçok ırk barındırır kısaca devletin gücüdür. Bu ülkenin vatandaşı olan biri ise bu güce karşı çıkaamaz anarşi yaratamaz bu konuda sorun yok zaten bu kişi kanunlara göre suçludur. (demokrasi olduğunu farzediyorum). Yazının başında ve sonundaki yaklaşımın zaten tartışılacak bir tarafı yok buna ıtkçılık deniyor   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   407 Mesaj
   23 Nisan 2015 17:58:47
   quote:

   Orijinalden alıntı: PasoBLC


   quote:

   Orijinalden alıntı: UNetwork

   quote:

   Orijinalden alıntı: PasoBLC


   quote:

   Orijinalden alıntı: UNetwork

   osmanlı dedıgın nedır abı zaten? kıytırık derebeylıklerı eze eze toplamıslar anadoluyu okadar.. bılım teknolojı gelıstıkce de gerı gıtmıs sonunda da çökmuş... sen gıt ıstıla ettıgın topraklardan karıları al eş yap cocuklarına devlet emanet et ondan sonra kardes kardesı katlettı hamam sefası falan fılan.

   Senın dedelerın osmanlı torunu muydu ? Yoksa ısraıl torunu mu ? Ingılız vs falan mı ?
   Yoksa ataturkten ıtıbaren mı basladı sızın soy ?

   ulan cahil Türklük kavramı osmanlıdan önce olan birşey. Bende, dedelerimde Türk'tük Türk kalacağız. Sizler gibi devşirme osmanlı çocuğu değiliz.

   Ben onu mu dedım cahıl :D ne alaka turklukle ??

   Ben sana ne dıyorum ? Dedengıl osmanlı levelını atladı mı ? Yoksa ataturkten sonra mı turedınız ?

   Osmanlının yönetimi Türkmüydü? Abazalıkları saolsun hepsinin soyu gitti, Osmanlı yönetimi değil halkı Türktü ve Osmanlı Türkleri fakirleştirdiği için ( Akepe) gibi kimse o düzeni istemiyor, anlamak bukadar mı zor? Bilalcik 10 gemi daha alsa senin ne çıkarın var acaba? Osmanlı hanedanları halkı sömürüp kendileri zenginlik içinde yaşamıştır, tıpkı rte nin yaptığı gibi...
   |
   |
   _____________________________

   İntel i5 3330 3,0 Ghz + Cooler Master Hyper T4 / Sapphire R7 265 Dual-x 2 gb 256 bit / Gigabyte B75M-D2V / Corsair Vengeance 2x4 gb 1600 mhz cl9 ram / Samsung 840 Evo 250 gb / Hp 2311gt 3D monitör / Deep Cool Kendomen Kırmızı ATX Kasa
  • Teğmen
   106 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:00:54

   Son kurduğun cümle var ya, işte onun tam tersi doğru olduğu için akp savunucusu arkadaşlar troll izlenimi veriyor. Çok defa burada sayfalar dolusu, tertemiz eleştiriler yazıldı. Konunun sadece kendini ilgilendiren kısımlarını okumuş ve tam ters bir kanıya varmışsın.

   Burada olan şu: akp karşıtları %70 oranında hakaretsiz ve yapıcı eleştiri yazıyorlar. Akp taraftarı olanlar ise cevap veremedikleri için %100 oranında "seçimde görüşürüz" mahiyetinde kendilerince dalga geçiyorlar ve hakaret edip kaçıyorlar.

   İşte bu tarz kişilerin troll lakabını hakettiğini kabul etmelisin.
   |
   |
   sistemli adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
   407 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:02:50
   quote:

   Orijinalden alıntı: quancore


   quote:

   Orijinalden alıntı: alpikalpi

   quote:

   Orijinalden alıntı: quancore


   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: quancore


   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: quancore


   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: FreeShah

   quote:

   Orijinalden alıntı: BenZekiMüren


   quote:

   Orijinalden alıntı: FreeShah

   Bu seçimde oyum HDP'ye. İlk defa bir partiye oy vericem. HDP barajı aşarsa Türkiye partisi olma yolunda büyük adam atmış olur. Hem AKP çok gerilemiş olur hem de HDP gelişmiş olur.

   Eee ben de Hdpnin hem barajı aşmasını isterim hem de aşmamasını.

   Aşmazsa Akp daha çok milletvekili alacak. Eğer aşarsa Akpyle muhtemelen, Başkanlıkla-Özerkliği takas edecekler.

   Yani Hdp demek Pkk demek.

   Neden Pkk demek. Çünkü hala Sayın Öcalan diyorlar. Hala teröristlere, gerilla diyorlar. Katil falan deyince Öcalana öyle şey olur mu diyorlar. Ağrı olayında asker neden oradaymış diyorlar. Asker güneydoğudan çıksın diyorlar. Yahu asker istediği yere gider. Kendi ülkesinde istediği yerde olur.
   Bir de güneydoğuya Kurdistan diyorlar.

   Böyle bir partiye oy veremem. Verene de hayır demem.

   Hocam öyle düşünmeyin bence. Artık eskisi gibi değil hiç bir şey. Onlar da silahla bir şey olmayacağını biliyorlar. İdris Naim Şahin bile molotof atanların mitçi olduğunu açıkladı. Bunun gibi bir sürü açıklama yapıldı eski pis işlere yönelik. Ortalığı bulanıklaştırıp kirli işler yapanlar vardı. HDP güçlendikçe savaş biter, Kürt sorunu silahsız demokratik çözülür. Dün Demirtaş kendisi söyledi biz asla Erdoğan'ı başbakan yaptırmayacağız ve ülkeyi bölmek istemiyoruz, birleştirmek istiyoruz diye. Bence işler değişiyor. Ben HDP'nin AKP ile anlaşacağına inanmıyorum. Onun için AKP sürekli HDP'yi zor durumda bırakacak işler yapıyor. Zaten HDP'li vekillerin çoğu Türk ve HDP'li değiller. Mesela Filiz Kerestecioğlu var, ünlü bir avukat ve kadın hakları için Türkiye'de uzun yıllar mücadele vermiş. "Kadınlar Vardır" şarkısının söz ve müziğini de yapmış birisi. İstanbul adaylarından birisi o, Levent Tüzel var avukat o da HDP'li ve Kürt değil. Bunlar benim bildiklerim yani. Türkiye'de sol gruplarla birleştiler ve Türkiye partisi olacağız dediler. DBP diye bir şey kaldı, onlar sanırım eski Hadep gibi devam edecekler bende bilmiyorum onu tam olarak. Yani diyeceğim o ki demokrasinin daha işler hale gelmesi için herkesin meclise girmesi iyidir. Böylece hem onlar gerçekten Türkiye partisi olabilirler hem de Kürt sorununun çözülmesi için bir adım atılmış olur hem de ülkenin bölünmez bütünlüğü korunmuş olur. Çünkü birleştikçe, kaynaştıkça daha güçlü oluruz. AKP herkesi bölmek parçalamak ve kendi tarafını güçlü tutmak istiyor. Ben hiç oy kullanmamıştım ama AKP'nin defolması için bu seçimlerde gidip kullanacağım. HDP'li değilim ama seçim sonrasında oyumun hesabını HDP'ye sorarım eğer iyi muhalefet yapamazlarsa ki yapacaklarına inanıyorum. Demirtaş Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tüm Türkiye'ye açılabileceklerini gösterdi ve iyi oy aldı. Hem HDP'yi bu yıl bir sürü sanatçı ve aydın destekliyor. Bir bildikleri vardır herhalde :)

   NOT : Dolar 2.73'e yaklaştı.

   Eğer dediğin gibi olsaydı. Pkknın başında ki adama Sayın demezlerdi. Görüşmeye kandile gitmezlerdi. Özerklik getireceğiz demezlerdi. Teröristlere kardeşim demezlerdi. Gündeydoğuya ısrarla Kürdistan diyip ayrılık çıkartmazlardı.

   Aydın lafını hiç sevmiyorum. Neden o aydında biz değiliz. O çok mu biliyor, o çok mu akıllı, o çok mu insancıl?

   Eee diğer partileri destekleyen sanatçılar, bilim-ilim adamları var. Onlar haksız mı oluyor, Hdpliler karşısında.

   Hdp kürt sorununu Kürtlerle konuşarak çözecekti, Öcalanı önder, Kandili dost göstererek değil.

   Hocam daha önce yazdığım gibi şahsi düşüncem çoğunluk ve bölge halkı ayrılık gibi bir düşüncesi yok ama yerel yönetimin güçlendirilmesi ve daha fazla yetki verilmesi bence kaçınılmaz.

   Bence de bölge halkı ayrılık istemiyor. Eğer ayrılık istemiyorsa tarafını belli edecek. Diyarbakırda Hdp mitiginde yüzbinlerce kişi Apo Apo diye bağırıyor? Ben onları istemiyorum ülkemde. Ayrılıkcılar gitsinler. Ama giderler mi hiç. Ülkeyi bölecekler.

   Yahu zaten yerel yönetimlerin güclendirilmesi demek özerklik demek. Ve ülkede türkler oldukça bu imkansız. Yada vatanseverler.

   Hocam çok net söylüyorum bu bir sorun bu sorunun çözümüne yönelik çözümler sürekli reddedilirse değişmez bir türk milliyetçiliği ile Sürekli karşı çıkılırsa nasıl çözülecek peki? Buyrun siz önerin

   Çözüm önerecek kadar bilgili değilim. Ama şu var 3-4 milyon zaza var. 2-3 milyon cerkes, işte lazı, arabı falan. Şimdi bunların hiç hakkı yok ama bütün haklar kürtlerin öylemi? Yani onlar herkes gibi bu ülkede yaşayabiliyorlar. Herkes kardeş kardeş yaşıyor. Ama çıkıp birileri özerklik diyor, pkk diyor. Bölünelim diyor. Ben de hayır diyorum. Ülkenin diğer unsurlarıyla birlikte.

   Ya kürtler ne istiyor onları bilelim önce. Oradan tartışalım. Ama gidip Pkk ve Öcalanın talimatıyla politikalara karşıyım.

   Çıkıp o vatandaşlar da haklarına isteklerini bildirsin zaten demokrasi böyle olur. Ben kesinlikle kürtler adına konuşma yetkinliğine sahip olmamakla beraber bir kürt olarak bazı şeyler söyleyebilirim. Mesela bu ülkede yaşayan herkes türk değil. Ben türküm demek zorunda değil. Anayasasında bu ülke türklerindir görmek zorunda değil. Dilinin her platforma epitimini alabilir konuşabilir. Ne kürtler türklere nede türkler kürtlere hakaret etmek zorunda değil

   Evet Türküm demek zorunda değilsin, ama tarihten bu yana Türklerin kanıyla alınmış topraklarda yaşıyorsan "Ben kürdüm, kürçe konuşacagim" diyemezsin, dersen ozaman bu topraklar bizim beğenmiyosan defol denir, lafım sana değil böyle düşünenlere ve ben kürdüm diye çıkıp sonrada bölücüsünüz faşitsiniz diyenlere. Empati önemli, ben avrupada yaşayıp kendi mahallelerini oluşturup "buraya alman polisi giremez" gibi mal mal konuşan Türklerinde ordan def edilmesini savunurum her zaman,öldürseler acımam, kimin memleketinde kime artistlik yapıyon derim, adamın ekmeğini ye, kral gibi yaşa bide artistlik yap yok öyle arkadaş, baş kaldırırsan gün geldiğinde başın kesilince ağlamayacaksın işte o kadar...

   Devlette çalışan kolluk kuvvetleri türk gücü falan değildir o kolluk kuvvetini oluşturanlar türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır ve pek tabiki içinde türkü kürdü çerkezi ermenisi birçok ırk barındırır kısaca devletin gücüdür. Bu ülkenin vatandaşı olan biri ise bu güce karşı çıkaamaz anarşi yaratamaz bu konuda sorun yok zaten bu kişi kanunlara göre suçludur. (demokrasi olduğunu farzediyorum). Yazının başında ve sonundaki yaklaşımın zaten tartışılacak bir tarafı yok buna ıtkçılık deniyor

   Ama bak ne demişim? Sen kürdüm kürtçe konuşacam, ben kürdüm dersen ozaman bende çıkarım ben Türküm derim! Kolluk kuvvetlerindeki Kürt polislerin karakolda kürtçe konuştuğunu gördünmü? Görmedini göremezsin. işte mesele bu, bu dili konuşmam dersen gidersin dilinin konuşulduğu bi ülkeye, ama orda beleş elektrik, çocuk parası, bu denli tavizi bulabilirmisin? bulamazsın, o yüzden burdalar ama hainlik yapmaya devam ediyorlar. Ülkemizi ve dilimizi korumak herkesin görevidir.
   |
   |
   _____________________________

   İntel i5 3330 3,0 Ghz + Cooler Master Hyper T4 / Sapphire R7 265 Dual-x 2 gb 256 bit / Gigabyte B75M-D2V / Corsair Vengeance 2x4 gb 1600 mhz cl9 ram / Samsung 840 Evo 250 gb / Hp 2311gt 3D monitör / Deep Cool Kendomen Kırmızı ATX Kasa
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   1 Not
   23 Nisan 2015 18:06:10
   Kürtlerin derdi eğer özerklik, bağımsızlık falansa kurulmuş olanı var. Eğer değilse, şimdi zaten kimse onlara baskı yapmıyor. Herkes gibi ekmeklerine baksınlar   < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

  • Binbaşı
   1904 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:08:04
   quote:

   Orijinalden alıntı: Martingale

   Soru : Bu soru atatürkcü arkadaslara gelsin Atatürk'ün Şapka İnkılâbına neden sahip çıkmıyorsunuz ?

   Çünkü o dönemin giyimi ile şimdiki bir değil. Soru sormadan önce düşün.   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________

   Intel i7 6700k 4.4 GHz/ MSI Z270M Mortar/ Corsair Vengeance LED 16GB (2x8GB) 3200MHz Ram CMU16GX4M2C3200C16/ ASUS ROG Strix GeForce GTX 1070 O.C. / 250GB Samsung Evo 850 SSD/Seagate Barracuda 2TB / Coolermaster HAF 922/ FSP Hydro G 750W 80 Gold/ Samsung 27" Curved 144 Hz Monitor (LC27FG73FQMXUF)
  • Çavuş
   71 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:10:07
   Neden biri 35 yıl yaşıyorken diğeri 70 yıl yaşasın ? Neden biri çıplak ayakla dolaşıyorken diğer i ferrarilerde gezsin?Oylar TÜRKİYE KOMÜNİST
   PARTİSİNE
   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rondo311 -- 23 Nisan 2015; 18:11:12 >
   |
   |
   _____________________________

  • Çavuş
   56 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:17:50

   CHP nin vaatlerin kanan kendini bi seviyede gören insanlar chp bu ülke ATA myzdan sonra ne katty...Geçmi? ile yüzle?meyen bir Alevi Ermeni nin pe?inden giden okumu? cahiller sürüsü...
   sorguçadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   526 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:21:35

   O dönem nasıl giyiniyoruz Şimdi nasıl giyiniyoruz. Şapka ile giyim tarzının ne alakası var. Atan inkilap yapmış takacaksın.. Cevap vermeden önce düşün.
   |
   |
   Xefion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   2 Not
   23 Nisan 2015 18:25:57
   quote:

   Orijinalden alıntı: ikati51

   CHP nin vaatlerin kanan kendini bi seviyede gören insanlar chp bu ülke ATA myzdan sonra ne katty...Geçmi? ile yüzle?meyen bir Alevi Ermeni nin pe?inden giden okumu? cahiller sürüsü...

   ne demek ne kattı Atamızdan sonra CHP iktidar oldumu acaba.
   Atatürk düşmanları yüzünden milletimiz CHP den soğudu
   _____________________________

  • Teğmen
   198 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:26:14
   Daha önce bir defa akpye oy verdim fakat bu seçimde ve belediye seçimlerinde daha önce yaptığım gibi mhp'ye dönmeye karar verdm.Sebeplerine gelince birincisi suriyeli akımını tam anlamıyla yönetemediler bugün kaçınız bi sanayi sitesine gidip önceden efsane diye bahsedilen evde boş oturcana makine başında uğraş verilen tekstil sektörünü bugünkü halini gördü? Kaçınız bursaya gidip bi restaurant sahibiyle görüşüp Arapların şehre zararlarını konuştu.
   Ben şahsen oturduğum yerde Dışarı cıktığımda sokaklar minibüsler otobüsler hep mülteci doldunu görüyorum suriyeli ıraklı bilmem afganistanlı Aksaray gibi yerlerde kaç tane yerli garson gördün?
   bunlar en pislik şeyleri yaparken birileri insanlık namına görmezden geliyo ama olay Calıştığı yerdeki patronuna bıcak cekmesiyle,devamlı sokakta dilenmesine izin verilmesiyle oy verenin gözünde coktan bitdi.Bi yerlerde dur denilmeliydi.Sen kaçak sigaraya ses cıkarma ,işyeri açmasına ses cıkarma,vergi ödemeden iş yapmasına ses cıkarma sanmaki birisi sormicak sana hesabını niye sesini cıkarmadın diye.Daha önce 2011 yılında ikitelli osgb'de biksan sanayi sitesinde işyerim vardı karşımda bilmem nereli eleman calıştıran bi şirketi şikayet etdim kısmende olsa ceza yazdılar.Ama ne olduysa o gün bize sahip cıkan maliye memurları artık bugün bu suriyeliler yüzünden ihbarı esgeçiyo dikkate dahi almıyo yazık deilmi orda benim vatandaşım calışsa ya..Bu şekilde düşük emek ücreti ödeyerek yapılan kazanc ne hakkı oluyo? Hani adalet

   http://www.hurriyet.com.tr/gundem/28523524.asp
   http://odatv.com/vid_video.php?id=8D7H6   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrakurt2012 -- 23 Nisan 2015; 18:33:32 >
   |
   |
   _____________________________

  • Yarbay
   3804 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:26:51
   quote:

   Orijinalden alinti: ikati51

   CHP nin vaatlerin kanan kendini bi seviyede gören insanlar chp bu ülke ATA myzdan sonra ne katty...Geçmi? ile yüzle?meyen bir Alevi Ermeni nin pe?inden giden okumu? cahiller sürüsü...

   Ybretliksiniz. Daha 2 kelimeyi yan yana getirip cümle kurmayy beceremiyorsun.
   Cahiller sürüsü diyece?ine git kendini geli?tir önce.
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   2 Not
   23 Nisan 2015 18:27:00
   quote:

   Orijinalden alıntı: Martingale

   O dönem nasıl giyiniyoruz Şimdi nasıl giyiniyoruz. Şapka ile giyim tarzının ne alakası var. Atan inkilap yapmış takacaksın.. Cevap vermeden önce düşün.

   Sen git fese sahip çık
   _____________________________

  • Çavuş
   56 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:28:35
   quote:

   Orijinalden alinti: sorguçadam

   quote:

   Orijinalden alinti: ikati51

   CHP nin vaatlerin kanan kendini bi seviyede gören insanlar chp bu ülke ATA myzdan sonra ne katty...Geçmi? ile yüzle?meyen bir Alevi Ermeni nin pe?inden giden okumu? cahiller sürüsü...

   ne demek ne katti Atamizdan sonra CHP iktidar oldumu acaba.
   Atatürk düsmanlari yüzünden milletimiz CHP den sogudu

   CHP yüzünden Ata myzy raky sevdalysy dinsiz imansyz olarak tanydyk.... hatta ona peygamber dediler.... i?te kanytyhttps://www.youtube.com/watch?v=LFkq1tPkLu4 .....Müslüman olarak hassasiyetlerimizi bilerek onu bize dü?man olarak gösterdiler.....
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   526 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:29:06

   Evet bu cevaptan sonra anlaşıldığı gibi CHP Umutsuz hayallerin partisi
   sorguçadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   2 Not
   23 Nisan 2015 18:32:43
   quote:

   Orijinalden alıntı: ikati51

   quote:

   Orijinalden alinti: sorguçadam

   quote:

   Orijinalden alinti: ikati51

   CHP nin vaatlerin kanan kendini bi seviyede gören insanlar chp bu ülke ATA myzdan sonra ne katty...Geçmi? ile yüzle?meyen bir Alevi Ermeni nin pe?inden giden okumu? cahiller sürüsü...

   ne demek ne katti Atamizdan sonra CHP iktidar oldumu acaba.
   Atatürk düsmanlari yüzünden milletimiz CHP den sogudu

   CHP yüzünden Ata myzy raky sevdalysy dinsiz imansyz olarak tanydyk.... hatta ona peygamber dediler.... i?te kanytyhttps://www.youtube.com/watch?v=LFkq1tPkLu4 .....Müslüman olarak hassasiyetlerimizi bilerek onu bize dü?man olarak gösterdiler.....

   Arap masallarına takılacağına atamızın izinden gidelim ne var bunda
   Türk değil misin sen?
   Arap sevicilik yapmayalım
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   23 Nisan 2015 18:33:37

   sen ne muzunusun ?
   |
   |
   Muz Joe 2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
   _____________________________

   NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE....!

   Üzülme der Mevlana... ''İstedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

   "Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
   (Hz. Mevlana)  • Çavuş
   71 Mesaj
   23 Nisan 2015 18:35:42
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   2 Not
   23 Nisan 2015 18:38:18
   quote:

   Orijinalden alıntı: rondo311
   gelecek seçim yerlerde sürünecek
   |
   |
   _____________________________

  Hızlı Cevap
Reklamlar
son dakika
Paykasa
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.