Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.563
Cevap
66
Favori
517.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

Orijinalden alıntı: nasrettin47

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnyt2011

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnyt2011

Vay arkadaş çoluk çocuk sivilce patlatacağına siyaset konuşur olmuş.Siz önce oy atabilecek yaşa gelin.Sütünüzü içinde yatın yarın okulunuz var hade!

Senin çoluk çocuk dediğin gelecekte bu ülke daha kötü hale geldiğinde bunlara katlanmak zorunda kalacak olanlar! Sende siyaset tartışacak beyin varsa "çoluk çocuk" tada vardır ve bu seni zerre kadar ilgilendirmez.

Bebe olduğunu kabul ediyorsun yani:)

Sende salak olduğunu kabul ediyosun.

Çoluk çocuk siyaset yaparsa böyle olur. Daha verecek cevabın yok hakaret ten başka. Hadi uza..

İşinize gelmeyince çoluk çocuk. Bazılarının aksine 18 yaşından küçük olsak da KAFAMIZ BASIYOR. Bunun için yeterli olan tek şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Bir de merak ediyorum aen çoluk çocuk derken kaç yaş arasından bahsediyosun?

Boşver onun mantığına göre sanırım 18 yaşında olmak yada oy kullanabilmek gerekiyor. Noluyor 17 olunca çok mu farkediyor. Tabi 18 olunca 2-3 level birden atlıyorsun, farklı bir boyuta geçiyorsun falan.

Sonra ülke gelişiyor sanıyorlar. Sen oy kullanamazsın sakın yorum yapma yapsan da ne olacak zaten oy kullanamıyorsun daha xd oy kullanmaya başlayınca araştırıp, öğrenirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AKPnin düşmesi cidden çok sevindirici ama ne CHP ne HDP ne MHP taraftarıyım, bu ülke siyasetinden cidden hiç hoşnut değilim. Belki boş oy atarım, şuan kararsızım bakalım.
  • hakande84 H kullanıcısına yanıt
    arkadaşım 2001 ve öncesi krizlerden ve vurgundan bahsediyorum onu bile getirip mevcut iktidarın zihniyetinde olanlara bagladiniz.!

soysal medyadaki nefret ve linç kampanyasınıda polyannacılıga bağladiniz ya diyecek söz bulamıyorum.

konunun evveliyatı demedim o grup konuşmasının öncesinde cevap verdi dedim.yani kayıtların montaj olduğunu.bunun mümkün olabileceginide pekala biliyoruz.!
    herkes kendi inandığı doğrultuda bakıyor olaya. mesele bu!

icraatlar var arkadaşım. hemde 90 yılda yapılmayan son 10 yıla sığdırılmış icraatlar.hizmet sektöründen tutun istihdam alanlarına sagliktan eğitime kadar. millet görüyor hangi birini saymami istersiniz.!
    siz burda kıçını başını hoplayıp zıplayıp tavana vuran ergenlere bakmayın.! dert başka!

nasıl bakmak isterseniz öyle görürsünüz.!

doğu ve g.doğudaki manzara sadece sizin gorduklerinizden ibaret değil. bu sürecin sancılı geçeceğini biliyordu rte. işi çok çok zor Allah yardımcısı olsun. arkasından çok küfür eden olduğu kadar milyonların duasininda arkasında olduğunu biliyor.!

geziyi anlatmaya gerek varmı? mesele ağaçmı? yoksa "arkadaş sen hala anlamadınmı? " bunu kimse bana izah edemez.! ülkesini CNNe gammazlayan biri bu ülkenin vatandaşı olamaz olsa olsa vatan haini olur.

rahmetli erbakanı anlayacak kapasitede olduğumuzu düşünmüyorum. bu konu hakkında da daha fazla konuşarak kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. chp ye giren kendi öz oğlu derken anlayamadım yegeninden bahsediyorsunuz heralde.!

zaman olayına takılmayın bedava abonelikler yaparlar kapıların altından atarlardi.bizde bi gozatardik. keşke hiç okumasaydim her zaman diyorum.! benim iktidara bakış açımin zaman la fln bi ilgisi yok.!

şunu söylim algı operasyonunun sosyal yazılı görsel medyada çok başarılı yürütüldüğünü düşünüyorum. bunun sonuclarinida az çok alacaklar diyorum ama millet istikrar dan ve çözümden asla vazgeçmeyecek.!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav he he düşüyor

• Mart ayının son günün de kedicikler trafolara girip elektrikleri kestiler :)

7 Haziran seçimlerine hazırlanıyorlar sanırım..gerekli testleri yapıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ati39

Mart ayının son günün de kedicikler trafolara girip elektrikleri kestiler :)

Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Yav he he

işte trafolara giren kedicikler çetesi :)

AKP Çok Fena Düşüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 31 Mart 2015; 18:39:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin96

AKPnin düşmesi cidden çok sevindirici ama ne CHP ne HDP ne MHP taraftarıyım, bu ülke siyasetinden cidden hiç hoşnut değilim. Belki boş oy atarım, şuan kararsızım bakalım.

Akp düşerse türkiye düşer

• Ahlak sıfır, şu hale bakın, hakaret hakaret edene. Sanırsın 3. dünya savaşı çıkmış. Nedir bu eziklik halleri yavvvvvv!!!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Yav he he

işte trafolara giren kedicikler çetesi :)

AKP Çok Fena Düşüyor..

Akp ile uğraşacağınıza ülkenin gelişmesi için uğraşsanız var yaaaaa...

• turgut89 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ama HADİ LAN oradan.Bak bakayım ordunda kaç pilot kalmış? Eğiticek rütbeli sıkıntısı çekiliyor mu çekilmiyor mu.Hepsi sizin yüzünüzden bezdi ve kaçtı özel şirketlere.Aksıranı tıksıranı içeri aldınız.O sene icat edilmeyen yazı tipleriyle belge oluşturdunuz bu yalanları da ölümüne savundunuz.Şimdi tek kelime etme hakkınız var o da özür.Bundan fazlası karakterinizi aşar.

Yanlışın var iktidar düşse de yedikleri haltların hesabını sorsak diye bekliyoruz.O saati nasıl aldığını, oğullarının o servetleri nasıl kazandığını, imar planlarıyla oynayıp parsel parsel satmaların hesabını sorucaz.Hesabı kim sorucak demişsin namuslu bürokratlar, namuslu vekiller soracak.Belki birisi de ben olurum kim bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angamaite -- 31 Mart 2015; 18:54:46 >
  • Hala aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. Buradan yazmak ile veya sosyal medyadan yazdırmak ile hiçbirşeyi değiştiremezsiniz. Oyları büyük şehirlerde çalamazsınız veya çaldıramazsınız. Sandıkların başında her partiden bir ton adam var. Sonradan değiştiremezsiniz. Herkes not tutuyor. Bütün partililer. Ayrıca bunu dile getirenlerin ortalığı ksrıştırmadığı ne malum.

Ayrıca tenezzül edip yazmıyor bile millet Buralara. anlayamadığınız en önemli nokta ise. Akp gider başkası gelir sağ artık dağılmaz. Sağ kesim senelerdir solun yaptığını yapıyor. Ama birileri gibi mhp destek versin diye beklemiyor. Kişiler gider davalar kalır. Tek davada islam davasıdır. " Allah nurunu tamamlayacaktır " istediğiniz kadar koyun keçi deyin size yol su elektirik veya cevap olarak geri dönecek. Şurada bile uzlaşıdan uzak yüz yüze ifade söyleyemeyeceğiniz sözler sarf ediyorsunuz.

Bu saatten sonra ister gezi parkı deyin çıkın, ister vatan elden gidiyor deyin yaygara yapın, isterseniz yıkın yakın, hesabını verirsiniz Ve vereceksiniz. Akp yolsuzluk yaptıysa onlarda verecekler, hiçbir yerde olmasada ALLAHA hesabını verirler. Dediğim gibi akp gider başkası gelir ama artık sol gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Kusura bakma ama HADİ LAN oradan.Bak bakayım ordunda kaç pilot kalmış? Eğiticek rütbeli sıkıntısı çekiliyor mu çekilmiyor mu.Hepsi sizin yüzünüzden bezdi ve kaçtı özel şirketlere.Aksıranı tıksıranı içeri aldınız.O sene icat edilmeyen yazı tipleriyle belge oluşturdunuz bu yalanları da ölümüne savundunuz.Şimdi tek kelime etme hakkınız var o da özür.Bundan fazlası karakterinizi aşar.

Yanlışın var iktidar düşse de yedikleri haltların hesabını sorsak diye bekliyoruz.O saati nasıl aldığını, oğullarının o servetleri nasıl kazandığını, imar planlarıyla oynayıp parsel parsel satmaların hesabını sorucaz.Hesabı kim sorucak demişsin namuslu bürokratlar, namuslu vekiller soracak.Belki birisi de ben olurum kim bilir.

Belge gösterebilirsiniz hocam. Gazete köşe yazısı değil. Belge ile idda ettiklerini açıkla, seninde izlediğin aynı kanal benimde izlediğim aynı.yanlışlar var ama belgeli olarak göster mantıklı gelsin.

• Akpartili arkdaşlarım,

Ülkenin %50 si Ak partinin doğruna yanlışana sonuna kadar biat eden insanlar var...

Diğer %50 si de Akpartiden tamamen nefret ediyor.. ve bunun ortası yok ...

Sizce bu çok doğru bir durumudur ? AK paretiye destek verenler ve yönetenler bu durumu neden düşünmezler nerede hata yapıyoruz diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 31 Mart 2015; 18:58:30 >
  • Elektrikler de kesildi..
    AKP kan kaybediyor arkadaşlar..
    CHP olarak biz; son darbeyi vurmak için suların da kesilmesini bekliyoruz..

• Dis guclere karsi erdogan savasiyor imajina inaniyorlar ya cok komik

Dis guc denince kim gelir akla ilk? Amerika degil mi

Siz bir kere bile amerikayla ayri dustugunu gordunuz mu, arada yalandan tepkileri bosverin politika olarak amerika ne derse hala onu yapiyoruz

Yigit bulut bile ne dedi amerika bizim muttefigimiz savasimiz ingiltere ve almanyayla dedi

Bu yuzden birakin dunya liderleri masallarini tayyipin de diger kuklalardan farki yoktur

• Şu anda bir savcımız İstanbul'un en büyük adliye sarayında rehin ve canınla uğraşıyor...

Hiç bir demokratik ülkede olmayan bir şekilde yayın yasağı var...

gel de eleştirme...
  • quote:

Akpartili arkdaşlarım,

Ülkenin %50 si Ak partinin doğruna yanlışana sonuna kadar biat eden insanlar var...

Sizce bu çok doğru bir durumudur ? AK paretiye destek verenler ve yönetenler bu durumu neden düşünmezler nerede hata yapıyoruz diye...

Çünkü artık sorgulama devri bitti, biat devri başladı. İlerizekalının bir tane oy hakkı var onu da "chp ve mhp'yi savunanları gördükçe nah size oy" şeklinde kullanıyor (bu cümleyi üzülerek bu konuda okudum). Akp'ye oy atarak onun gibi düşünmeyenleri aşağılayabileceğini sanıyor. Adam oyunu satmış, ona laf anlatamazsın. Çıkarı var bu düzenden. Oy vermeye mecbursa bir şey diyemem ama mecbur değilse milyonlarca insanın ahı var üstünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 31 Mart 2015; 19:07:48 >

• quote:

Akpartili arkdaşlarım,

Diğer yüzde 50 nefret etmiyor sadece akp ye oy vermiyor kendi düşüncendir nefret söylemin.

Hata neden yüzde 50 ninde muhalefet partilerinin iş bilmezliğinin değil. Benimde eşim dostumdan akpye oy vermeyen var ama chp nin gelmesinde istemiyor bu kadar basit. Nefret eden chp ve mhp nin bir bölümü, birde küçük bir kesim.

• Taha Akyol un YÖK den mektup yazısını okumalısınız üniversite lerde ki temel bilimler bölümlerinde nasıl düşüş olduğunu görürsünüz

Tayyip halkı kendisine inandirdiktan sonra otoriterlesti çünkü kafasındaki Türkiye öyleydi ama şimdi düşüşü gördü başkanlık sistemi istiyor bu seçim son şansı bastırıyor almak için tarafsız olması gerekirken

Ege hdp barajı geçemez başkanlık sistemi gelirse Erdoğan meclis ve yargı denetimi istemiyor kısacası diktatörlük

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.