Şimdi Ara

akn üzerine bakandan açıklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKN kalkacak diyorlar da, Koydukları kotadan bahseden yok.
    Adamların gözünde AKN ve KOTA farklı şeyler. Kelime oyunu yapiyorlar. Aslında ikisi de aynı şey. Aynı mokun biri lacivert, biri mor olanı.

Herkese 50 mb hız - 50 gb kota verirler , kota bitince internet kesilir. Hız düşmesi var mı ? yok. AKN var mı ? yok. Tamam işte kanuna uyduk.

Bu işten iyi bir şey çıkmaz. Umarım yanılırım da, hayırlı bir şey çıkar.
  • Türk telekom'u kota kararından geri döndürsün görelim
  • ek paketle ilgili bişey söylememiş
  • 1 ocak 2019 da akn kalkacak diye açık açık demiş bakan. E bu turk telekom neyin kafasını yaşıyor o zaman..
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Nabız yoklama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

1 ocak 2019 da akn kalkacak diye açık açık demiş bakan. E bu turk telekom neyin kafasını yaşıyor o zaman..
    telekom akn yi kaldırıyor zaten tarifeleri kotalı yapıp ücretsiz ek paket tanımlayacak kelime oyunları
  • Bu türk telekom hükümetten daha güçlü bir şirket herhalde bakan kalkacak diyor türk telekom kalkmayacak akn ye devam diyor. Göreceğiz kim hükümet kim şirket?
  • Türk telekom bakanı takmıyor
  • Şimdi benim anlayamadığım olay şu, adamın birisi 35Mpbs 100GB AKK için para ödüyor diğer bir adam 35Mpbs 200GB için para ödüyor.

E sen AKK'yi kaldırdığında bu ikisi farklı fiyatlar ödeyip aynı hizmeti alacak. Kanımca yapılması gereken şey şu anda mevcut AKK'siz paketlerin fiyatları için düzenleme yapılmasıydı. Çünkü şuan değişen hiçbir şey olmayacak.

Yani firmalar diyecek ki tamam biz AKK'yi kaldırdık ama AKK'siz paketler pahalı olduğu için halkımıza kotalı seçeneklerde sunduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 18 Kasım 2018; 13:58:38 >
  • vodafone faturası geldi kotalıya çevireceğiz falan yazmıyor. Bir tek tt kotalıya çevirecek galiba
  • Tutunki tt denilen sömürücü kan emici uymadı ve kota muhabbeti çıkardı sizde iptal ettirirsiniz olur biter.Koyun gibi kabul etmeye devam ederseniz daha çok öperler.
  • Hükümetten güçlüyse eğer mevcut düzgün internet kullanan ttnet aboneleri taahhüt yenilemez başka operatöre kolaylıkla bağlantı sorunu olmadan 2 günde geçiş yapar, öyle pakete böyle işlem. Geçin, netspeed, Türknet, millenicom... bir sürü alternatif var geçin gitsin. zaten hatta sorun yok birilerinin uğraşması gerekmeyecek.
  • TT de taahhütü olan kullanıcıların, kotalı uygulamaya geçmeyi kabul etmemesi durumunda ücretsiz cayma hakkı verilmeli
  • Yeni tahattütüm bittiği süperonline den teyit ettim, ocak 1 den itibaren internete sınır geliyor sınırı aşımında netiniz kesilecek yada extra mb başına ücretlendiriliceksiniz, hep birlik olup bu rezilliğe tepkimizi koymalıyız, ben sınırsız internet buldum burda mahalleden yerel bir şirket dandik felan ama idare ediyor, sizde dikkat edin pazarlık edin yerel şireketlerle görüşürün sınırsız netinizi alın bu rezilliğe evet demeyin
  • Biriside bakana sormuyor akn kalkacak diyorsunuz da kota getiriliyor buna onlem alinmyacak mi?
  • bakan kendisine verilen bilgiye göre konuşuyor. bence şikayetler ilgili yere ulaşıyor ha gayret.

BTK'YI BAKANLIĞA ŞİKAYET EDİYORUZ (DESTEK ÇIK)
    https://forum.donanimhaber.com/btk-yi-bakanliga-sikayet-ediyoruz-destek-cik--135747552
  • sadece gülüyorum
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Mevcutta akk li paketler sınırsız olur ama yeni abonelige kapatirlar yeni uye olanları kotalı yaparlar akk lı paket satmazlarsa sınırsız internette vermemiş olurlar zaten.Son 2yildir zaten 24mbit üstü akk li paket satmiyorlar.Kisacasi kota gelecek ve kimse birşey yapmayacak.
  • Allah bakanımızdan razı olsun. Gerçekten kullanıcıyı düşünüyorlar.
  • İşte güzel kardeşim dediğin gibi olmuyor. Ben superonline’a geçmek istiyorum Turkcell oturduğunuz yerde TT kutusu var başkasını sokmuyor diyor. E bu ne olacak. Bence akn’dan önce TT’un tekelciğini kaldırmak lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.