Şimdi Ara

AKN KALMIYOR HABERINIZ OLSUN!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün 07.11.18 saat 5.16 da youtube de gezerken Jahrein in videosuna denk geldim orada" Plebistan kanalında, Jahrein akk nin kalkamayacağını acikliyor"diye bir video referans olsun diye yazdim ilgim yoktur. Gidip bakabilirsiniz eğer doğruysa her zaman ki gibi Devletimiz gerekeni yapmis ve para babalarından yana olmuştur. Link atamiyorum mobildeyim. Bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonra diyolar niye küfür ediyosun bana etmiyim de ne yapim. Allah belalırını versin ADİL KULLANIM KOTASI YERİNE KOTA GELİYOR amk çocukları , ve kimsede haber yapmıyor anlaşılan birilerine para yedirmişler buna donanımhaber de dahil belli çok net. Bu ÜLKE bitmiş Avrupa vize versin 1 dakika durmam. 2019 olacak internet tarifesi yok ülkede akn ne , kota ne ozaman kabul edin afrika gibi aç olduğunuzu vasıfsız asalak olduğunuzu kendinizi Avrupa ile bir görmeyin ozaman bu sözlerim devletin büyüklerine ve internet servis sağlayıcı, teknoloji üretenlere. Bu ülkenin interneti de alsınlar bi taraflarına monte etsinler amk evlatları. Hakkım varsa haram olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.