Şimdi Ara

AKN kalktıktan sonra turknet hızları akşamları düşmesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
5.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Akşamları 19:30-20:00 den sonra pingler 40-50ms hız yerlerde,
    gece 00:00 dan sonra normale dönüyor.
    Tecrübe ile sabittir bu saat aralıkları.
    Böyle değildi,ne zaman kota kalktı,bu hızlar düştü.
    Kotayı kaldırdık demek ile olmuyor bu işler.İnternet olmadıktan sonra kota olmuş olmamış hiçbir önemi yok.
    Dengelemek çok önemli,yap 300 Gb kota,hızlara elleme.İlerde alt yapın müsait olur ne yapıyorsan yaparsın
  • Bu nedenle başka iss'ye geçiyorum. Ne oyun oynanabiliyor ne de internet üzerinden tv izlenebiliyor. İptv sürekli donuyor, mobil veriye geçince cam gibi. Ps4 te fifa oynanmıyor. Pingler uçuk. Türkiye'deki rakiplerle bike sarı çizgi veriyor bağlantı. Arıza kaydı bıraktığımda sorunun benim modemimde veya donanımımda olduğunu iddia ediyorlar.

15 günde vazgeçirdi kendinden türknet. Gerçekten büyük başarı. Netspeede başvurdum, umarım bunda da aynısı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir şekilde düzelme yok. O kadar para verip Netflix aldık, çöp gibi seyrediyoruz bildiğin 140 p.

• Bende de aksine 10 gündür düzeldi akşamları ping düşmesi olmuyor şeytan kulağına nazar değmesin, acaba bölge bölge düzeltmemi yapıyorlar bakalım zamanla göreceğiz. Zaten rekabet artacak gibi çeki düzen verirler kendilerine

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.