Şimdi Ara

AKN kalktıktan sonra turknet hızları akşamları düşmesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
5.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Sosyal medya yönetimi uzmanı olarak çalışıyorum.
    XDSL, TTYOS kullanımlara yetkim var.
    Müşteri temsilcilerimizinde bu ekranlara ulaşmaya yetkisi var. Yeterli bilgi donanımlarına sahipler.
    Forum üzerinden görebildiğim bütün sorulara ben cevap vermeye çalışıyorum. İsterseniz bana PM üzerinden ulaşabilirsiniz. İletişim kurmamız daha kolay olabilir. Forum yoğun olduğu zaman aralarda gözden kaçıyor olabilir.
    Kullanıcılarımız içerisinde herhangi bir ayrım söz konusu olamaz. Kullanıcılarımız yanımızda olduğu sürece biz hizmet verebiliriz.
    Neden beklediğinizi kontrol edip size detaylı bilgi verebilirim. Bunun için GSM numaranıza ihtiyacım var. PM üzerinden iletir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yaşamış olduğunuz hız sorununun nedenini öğrenip size detaylı bilgi verebilmem için hizmetinize ulaşamam gerekmektedir. GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?

pm attım.
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    PM üzreinden iletişime geçilmiştir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Teknik problem düzelmiştir.Şuanda Ping çok yüksek onun dışında problem yok ?
    Sorularımı PM'den ilettim
    Pm atıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar tarafından arandım birşeylerin yapıldığını ve bir kaç saate düzeleceğini söyledirler fakat daha önce 11 e kadar sıkıntılı olan internet saat şuanda 00:00 olmasına rağmen Ping süreleri rezalet hız perişan

AKN kalktıktan sonra turknet hızları akşamları düşmesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar son durum hala berbat internet çok kötü

• watcherb kullanıcısına yanıt
    hat degelerını atsana
  • Tabiki buyrun hat değerleri

• Buyrun bu da benden gelsin, rezalet ya.
    degerlerde iyi port falanda da sorun yok turknetlık bır durum sunuclarmı yogundur nedir akn kalkıncamı boyle oldu yoksa yen ıabonemsınızı
  • Bilemiyoruz arıyoruz sonuç yok bir aydır böyle hiç birşey yapamıyoruz galiba mecburen Türk Telekom’a geri döneceğiz yok yeni abone değilim 6 7 ay oldu

maalesef turknet sorun cıkana kadar iyi sorun cıkınca daha ben su forudma sorun cozduklerını goremeıdm bende telekoma gerı dondum ugrasmamadım daha
  • Buyrun... 100mbit versen ne olur kotayı kaldırsan ne olur. olacağı bu;

problemin kaynağını yanlış adreslerde aramaya gerek yok olay açık ve net.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129395016
    quote:

Türknet'in kiraladığı kapasiteleri yazsam günlerce şaşırır kalırsınız neye güvenmişler diye. Tek şansları insanlar fazla yüklenmiyor yüklense bizim altyapının dahil çökeceği yerler var.

hız testlerine bile burun kıvıranlar için 20 farklı yurt içi dışı indirme testi yaptım değişen birşey yok.
    zaten internet sitelerinin yüklemesinde bile bir yavaşlama göze çarpıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 15 Ekim 2017; 22:25:13 >

• Geçeli bir kaç gün oldu, değerler bunlar..

DSL Hızı(Kb/s): 5280 797
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 5760 1101
    SNR Sınırı (dB): 7.8 17.6
    Hat Zayıflaması(dB): 38.5 24.2
    Güç (dB): 19.2 12.1
  • bana da teknik bir sorun bulamadık tesisatınızı kontrol edin diye mesaj atmış türknet. tesisatımda sorun yok türknet. gece 12 den sonra hızın aniden artması tesisattan olabilir mi? telekoma dönüş zorunlu olacak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Geçeli bir kaç gün oldu, değerler bunlar..

DSL Hızı(Kb/s): 5280 797
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 5760 1101
    SNR Sınırı (dB): 7.8 17.6
    Hat Zayıflaması(dB): 38.5 24.2
    Güç (dB): 19.2 12.1

2 puan inse kopçak zaten az kalmış....benim gibi seninde snr ler pas pas olmuş....20 lerde dolaşan snr m 7 altına düşüyor bazı saatler bir süre daha izin artık düşük hız kota filan bakmayıp türk telekoma geçcem...en azından kopup kopup sinirim bozulmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2017; 23:9:38 >
  • Turknet konusu 2 kısıma ayrılmış birinci kısım övüp ref. Kodu dağıtıp bedava kazanmaya çalışanlar, ikinci kısım sorun yaşayıp çözemeyenler. Bir de benim gibi olup biteni izleyenler. Umarım hız düzelir tt sol vs pahalı ama şu hızı al direkt ara ertesi gün olmadan düzeliyor zaten 1 yıla akn kalkacak fazla bir espirisi kalmayacak önemli olan hizmetin ne kadar düzgün geldiği bence akn aşan adama bile 5 mbit veriliyorken aknsiz paket böyle olması üzücü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    iş yerinde TT kullanıyorum, onun değerleri nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 16 Ekim 2017; 9:44:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, sorununuz ile ilgili birebir olarak ilgileniyoruz. Bağlı olduğunuz bölgede genel bir problem mevcut. Bu sebepten dolayı altyapı kaynaklı ping sorunu yaşıyorsunuz. Arkadaşlarıma tekrar ilettim sorununuzu. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. İyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.