Şimdi Ara

AKN kaldırdınız hızımız 10 mbit geçmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kaç gündür Türknete arıza kaydı oluşturuyorum SNR Margin değerini yükselterek hat değerlerimi kullanılabilir hale getirdi fakat 50 mbit olan hızımı alamaz oldum. AKN kaldırmadan önce 46 Mbit gelen hızım şimdi 10 zor geliyor. Üstelik önceden hat değerleri daha kötüydü. Ne yapmalıyız bilmiyorum. Tamam kabul ediyorum Türk telekomun alt yapısı yok ama birisi açıklar mı AKN kalkmadan önce daha berbat hat değerlerinde hızımı tam nasıl alıyordum.
    AKN kaldırdınız hızımız 10 mbit geçmiyor.

• Merhaba, sistemde bir yerde takılma olmuş olabilir. Hız konunuz ile ilgili size ben yardımcı olmaya çalışacağım. GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?
  • Hat değerlerinizle 50 mbit çok rahat almalısınız ki zaten hattınız 50 mbit gözüküyor bir sınırlandırma söz konusu büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeZiLay -- 6 Ekim 2017; 13:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Hat değerlerinizle 50 mbit çok rahat almalısınız ki zaten hattınız 50 mbit gözüküyor bir sınırlandırma söz konusu büyük ihtimal.

dün arıza kaydı oluşturmuştum bugün aradılar santral de bakım yapıldı değerler yülseltildi dediler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.