Şimdi Ara

AKLI OLAN VODAFONE SÜPER İNTERNET'E BAŞVURMAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 4 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Skörtıl_Nimo (2 mesaj) Blgrçoban (2 mesaj) semihsozen (1 mesaj) ozkankrdrl (1 mesaj) Paetzold (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3099 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    vodafone forum linkim burda arkadaşlar :http://forum.vodafone.com.tr/t5/S%C3%BCper-%C4%B0nternet/1-Haftad%C4%B1r-verilemeyen-VDSL2-sinyali/td-p/681718
    ayın 20sinden beri beni madur eden bir firma
    ve bilerek sen sözleşmeyi imzaladıkdan 10-14 gün sonra senin işlemlerini gerçekleştiriyorlar, 14 günlük cayma hakkının dolmasını ve çıkmak istediğin zaman ceza ödemeni bekliyorlar
    yani istersen git bugun başvur 10-14 günden önce hiçbir işlem yapmazlar,sen bi kere o imzaları attın her türlü senden o parayı alacaklar

ev telefonumu ve internetimi türk telekomdan bunlara taşıttım,internette pek kötü yorum yoktu haklarında ve fiyatlarıda uygundu,32 mbit vdsl2 240 gb kota ev telefonu dahil 79 tl
    türk telekomda bu fiyat 93 tl kotasıda 100 gb,arada fiyat oldugu için başvurduk işte,keşke ellerım kırılsaydıda başvurmasaydım , ah aptal kafa ahhh

interneti taşımışlar ayın 20 sinde,ev telefonunu taşımamışlar, ev telefonunu taşımadıkları için türk telekomda 2 gün sonra ev telefonumu iptal etmiş
    bu yukarda verdigim 79 tl fiyatı olan pakate ev telefonu dahil oldugu için ve ev telefonum iptal oldugu için benım paket yalın olarak görülüyor,ama sözleşmede ev telefonu olarak imzaladıgım için bu sefer yalın evrağı eksik diye yalın evrağı istiyorlar,ben yalın başvurmadım diyince biz size dönicez diyorlar ve yine aynı terane dönüyor,heğ suçu türk telekoma atıyorlar

yalanlarını açığa çıkarmak için taa türk telekom müdürlüğüne gittim adam bana ordan kendi bilgisayarından gösteri durumu,benım firmada herhangi bi aboneligim yok tc mi yazınca herhangi bişey çıkmıyor,telefonla türk telekomu aradıgımda tc yaz diyor,yazınca böyle bi abonelik yok diyor,ama vodafone ha bire yalan söylüyor ,amaçları bi şekildede olsa para almak senden

yani uzun lafın kısası arkadaşlar bu firmaya elini veren kolunu kaptırır benden demesi,7 sene türk telekom kullandım ben böyle firma görmedim
    bende türk telekomu kötü zannederdim,türk telekom bu piyasadaki en iyi iss imiş de benim haberım yokmuş,böyle fason 2.sınıf firmalara başvurursam böyle olur işte

Edit:BTK'ya da şikayet ettim,bişey olacağı yok ama elimden gelen bukadar işte

edit:2 5.04.2017 de sorunum çözülmüştür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skörtıl_Nimo -- 16 Nisan 2017; 9:44:8 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,115
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.