Şimdi Ara

Aklı olan öğlen metrobüse binmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağız kokusu +leş gibi ter kokusu + sıkışıklık hepsi toplanıp iğrenç bir üre diski amonyak kokusumsu bir şey ortaya çıkmış. Yeni bir zombi virüsü çıkacak ise o da bugun bindiğim metrobusten çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklı olan metrobüse binmez

• Siz bana akılsız mı diyorsunuz ?

• Aklı olan Türkiye'de yaşamaz
  • Mecbur olan napsın kardeş.
  • Şikayetçiysen binmeyeceksin zorla mı bindirdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

Şikayetçiysen binmeyeceksin zorla mı bindirdiler

İlkten şikayetçi değildim , kapının denk geleceği yerde durup metrobüsü bekliyordum. Sonra metrobüs tam benim önümde durdu (kapı yani) kapı açılır açılmaz içeriden gelen üre kokusu burnuma geldi. Ben geri adim attım ama yerimde sayıyordum , arkama dönmeye fırsatım bile olmadı , arkamdaki kalabalık sanki elinde kılıçlarla savaşa gidiyormuşçasına beni de sürüklediler içeriye,artık çok geçti kapı kapanmış ve içerideki ter ve ağız kokusunu içime çekmekten başka çarem kalmamıştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acıdım. Halini anlamak için yarın araba yerine metrobüs kullanıcam..

• metrobüsü satın alsaydın
  • Türkiye de insanlar pasaklı kimse kusura bakmasın ya deodorant diye bişey var 5 lira al bas koltuk altına, sakız diye bişey var 10 kuruş al çiğne milleti rahatsız etme

Cidden yazları hiç çekilmiyor zaten şehrin havası kirli ve nemli insanları iyice terletiyor bi de millet bakımsız olunca hepten berbat bir hal alıyor durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Türkiye de insanlar pasaklı kimse kusura bakmasın ya deodorant diye bişey var 5 lira al bas koltuk altına, sakız diye bişey var 10 kuruş al çiğne milleti rahatsız etme

Cidden yazları hiç çekilmiyor zaten şehrin havası kirli ve nemli insanları iyice terletiyor bi de millet bakımsız olunca hepten berbat bir hal alıyor durum

Sakız 15 kuruş olmuş. Geçen 10 kuruş verip falım sakız alacaktım. Fiyatı 10 kuruştur diye 10 kuruşu uzattım kadına. Kadın dedi varsa 5 kuruş daha alabilir miyim çünkü zam geldi. Dedim 5 kuruş yok, 50 kuruş vereyim. Neyse dedi kalsın.
  • Yagmur camur olmadığı surece artık işe bisikletle gidiyorum vapura biniyorum karsıya gecmek icin gercekten sıkıldım sabahları bınmek ıcın sıkıs pıkıs kapıya sıkısmalar mılletle temas temasa gıtmeler agız kokusu cekmeler hele havalar ısındı les gıbı kokuyor ınsanlar zorda kalıp metrobuse bınınce gene fıttırıyorum :D Yagmur yagarsa arabamla gıdıyorum yagmazsa bısıkletle oh mıs.
  • Güzel betimleme.
    Okurken mideniz bulanıyor.
  • aklı olan arabaya binmez. Benzini,muayene ücreti, kasko bedeli vs vs.. Trafik sıkışıklığı da cabası.
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    AKLI OLAN BU CENNET VATANI SENİN GİBİLERİN LAFINA TERKEDİP GİTMEZ.SEN AKILSIZSIN Kİ O ZAMAN HALA BURADASIN. BU ÜLKE ÖYLE BASİT KAZANILMADI. MİLYONLARCA ŞEHİDİ VAR BU VATANIN. AMA SENİN VE BU YORUMA DA BEĞENİ ATANLARIN SADECE GEREKSİZ BİR ZİHNİYETİ VAR. SİZE İHTİYAÇ YOK GİDEBİLİRSİNİZ. ÇOK BİLE KALDINIZ.
  • metrobüse binmiyorum ama doğru söylüyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: tufanumur12

AKLI OLAN BU CENNET VATANI SENİN GİBİLERİN LAFINA TERKEDİP GİTMEZ.SEN AKILSIZSIN Kİ O ZAMAN HALA BURADASIN. BU ÜLKE ÖYLE BASİT KAZANILMADI. MİLYONLARCA ŞEHİDİ VAR BU VATANIN. AMA SENİN VE BU YORUMA DA BEĞENİ ATANLARIN SADECE GEREKSİZ BİR ZİHNİYETİ VAR. SİZE İHTİYAÇ YOK GİDEBİLİRSİNİZ. ÇOK BİLE KALDINIZ.

Bazı şeyler gurur meselesinden önce geliyor. Ülkenin durumu ortada maalesef

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Kendi çocuğun bir uçurumda bir kenarda kalsa aşağıya düşecek kurtuluşu yok kendi canın pahasına kurtarmaya çalışırsın. BU VATAN BENİM VATANIM. KENDİ CANIMI BIRAK TÜM AİLEMİN CANI HER KARIŞINA FEDA OLSUN. Biz sureye ırak mısır değiliz. NE BİR KARIŞ TOPRAK VERİRİZ NE DE BU ÜLKEYE DÜŞMAN OLANLARA RAHAT VERİRİZ.
  • Ramazan ayında normaldir şimdi ramazan bitti artık ağız kokusu çekmezsin ter kokusu ile sana bol şanslar
  • Üre derken içeri işemişler mi la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.